Temperamentní Španělsko, jedinečné Flamenco, argentinské Tango a vynikající gastronomie... Poznejte krásy těchto zemí na vlastní kůži!

Proč se učit španělsky?

Španělština patří hned po čínštině a angličtině k nejvíce používaným jazykům světa. Domluvíte se s ní nejenom v Evropě, ale také po celé Střední a Jižní Americe. Navíc, jedná se o velmi jednoduchý jazyk, který se vám bude učit jedna báseň, a to zejména tehdy, pokud umíte anglicky - gramatika je skoro stejná a dokonce používá i stejné časy! Výslovnost je pro Čechy velice snadná a slovíčka se dobře pamatují. Zkrátka, jestli se chcete učit krásný a snadný jazyk zároveň, je pro vás španělština tou pravou volbou! A mezi námi, kdo by nechtěl navštívit zemi pověstnou krásnými plážemi, množstvím zajímavých památek a vynikající gastronomie.... 

I takovéhle krásy skrývá Barcelona - Park Güell
I takovéhle krásy skrývá Barcelona - Park Güell

Jak probíhá výuka v kurzu?

Španělština je vedle italštiny dalším, velmi žádaným jazykem, proto její studium nabízíme od začátečníků
až po středně pokročilé.
Přestože je výslovnost velmi jednoduchá, i tak ji nebudeme nijak opomínat a budeme
jí věnovat náležitou pozornost, jako u každého jazyka. 

Na kurzu, ve všech úrovních, se budete setkávat výhradně s tématy, která využijete v praxi, např. cestování, poznávání nových zemí a lidí, jejich zvyklostí, zařizování dovolené a ubytování, činnosti v běžném životě aj. 

Jestli chcete poznat krásnou zemi, její temperament a zvyklosti, pak je studium španělštiny pro vás to pravé! Jak je již uvedeno výše, pokud umíte anglicky aspoň na základní úrovni, bude se vám mnohem lépe studovat, neboť gramatika je stejná! Nádherná země, plná krásných památek a vynikajícího jídla na vás již čeká! Aby toho nebylo málo, seznámíme vás také částečně s americkou verzí španělštiny. 

Více poslechů, více mluvení....

Abyste se naučili co nejlépe porozumět mluvenému slovu, jsou naše kurzy obohaceny o e-learningovou platformu, kde máte k dispozici spoustu videí a poslechovných cvičení spolu s různými typy úkolů; při pravidelné práci s nimi se vám zanedlouho velmi výrazně vylepší schopnost porozumět a s tím i mnohom lépe mluvit! Ani konverzační cvičení v platformě nebudou chybět! Ptáte se, jak to bude vypadat? Je to snadné, přidejte se k nám a uvidíte sami!

Aktuální nabídka kurzů je k dispozici zde, stačí jenom kliknout a dveře k nám máte otevřené....

Dovolujeme si upozornit, že přihlášení se do vybraného jazykového kurzu je považováno za souhlas s níže uvedenými Podmínkami účasti v prezenčních jazykových kurzech ( lze stáhnout kliknutím na odkaz ); souhlas se zpracováním osobních údajů GDPR je k dispozici zde