Temperamentní Španělsko, jedinečné Flamenco, argentinské Tango a vynikající gastronomie... Poznejte španělsky mluvící země na vlastní kůži!

Proč se učit španělsky?

Španělština patří hned po čínštině a angličtině k nejvíce používaným jazykům světa. Domluvíte se s ní nejenom v Evropě, ale také po celé Střední a Jižní Americe. Navíc, jedná se o velmi jednoduchý jazyk, který se vám bude učit jedna báseň, a to zejména tehdy, pokud umíte anglicky - gramatika je skoro stejná a dokonce používá i stejné časy! Výslovnost je pro Čechy velice snadná a slovíčka se dobře pamatují. Zkrátka, jestli se chcete učit krásný a snadný jazyk zároveň, je pro vás španělština tou pravou volbou! A mezi námi, kdo by nechtěl navštívit zemi pověstnou krásnými plážemi, množstvím zajímavých památek a vynikající gastronomie.... 

I takovéhle krásy skrývá Barcelona - Park Güell
I takovéhle krásy skrývá Barcelona - Park Güell

Jak probíhá výuka v kurzu?

Španělština je vedle italštiny dalším, velmi žádaným jazykem, proto její studium nabízíme od začátečníků
až po středně pokročilé.
Přestože je výslovnost velmi jednoduchá, i tak ji nebudeme nijak opomínat a budeme
jí věnovat náležitou pozornost, jako u každého jazyka. 

Na kurzu, ve všech úrovních, se budete setkávat výhradně s tématy, která využijete v praxi, např. cestování, poznávání nových zemí a lidí, jejich zvyklostí, zařizování dovolené a ubytování, činnosti v běžném životě aj. 

Jestli chcete poznat krásnou zemi, její temperament a zvyklosti, pak je studium španělštiny pro vás to pravé! Jak je již uvedeno výše, pokud umíte anglicky aspoň na základní úrovni, bude se vám mnohem lépe studovat, neboť gramatika je stejná! Nádherná země, plná krásných památek a vynikajícího jídla na vás již čeká! Aby toho nebylo málo, seznámíme vás také částečně s americkou verzí španělštiny. 

Aktuální nabídka kurzů na zimní semestr 2019/2020 je k dispozici zde, stačí jenom kliknout a dveře k nám máte otevřené....


Dovolujeme si upozornit, že přihlášení se do vybraného jazykového kurzu je považováno za souhlas
s níže uvedenými Podmínkami účasti v jazykových kurzech, vč. udělení souhlasu ke zpracování osobních údajů v souladu s GDPR.