Aktuální nabídka prezenčních kurzů
Letní semestr 2022 ( březen - červen )


Vybírat můžete z kurzů ANGLIČTINY, NĚMČINY, FRANCOUZŠTINY, ŠPANĚLŠTINY, RUŠTINY a ITALŠTINY. Kurzy pořádáme pro všechny úrovně, od začátečníků až po pokročilé; vždy semestrálně, tj. zimní semestr ( říjen - únor ) a letní semestr ( březen - červen ). Pokud budete potřebovat pomoci s výběrem vhodného kurzu, neváhejte se na nás obrátit, rádi vám pomůžeme a společně vybereme to nejlepší!

Výuka je koncipována jako prezenční ( v Benešově ), v případě pokračující pandemie koronaviru a tím souvisejícími vládními nařízeními, bude výuka převedena do on-line podoby, na dobu nezbytně nutnou. Pokud preferujete spíše on-line studium, navštivte sekci on-line kurzy, kde rovněž najdete bohatou nabídku stejných kurzů.

Proč byste měli studovat právě u nás?

 • výuka probíhá standardně prezenční formou, pokud bychom byli nuceni školu uzavřít kvůli vládním nařízením z důvodu pandemie koronaviru, bude výuka pokračovat nadále on-line formou, prostřednictvím aplikace Google Meet. O nic tak nepřijdete, naopak, budete moci studovat z pohodlí svého domova a ušetříte čas i peníze, které byste jinak vynaložili na cestu k nám;
 • využíváme výhradě moderní a kvalitní učební materiály, které vám poskytneme zcela ZDARMA, v elektronické podobě, k vytištění 
 • vyučujeme vlastními metodami, speciálně navrženými tak, že vás naučíme používat aktivně cizí jazyk během velmi krátké doby! 
 • kurzy jsou doplněny mnoha videi a poslechovými cvičeními pro zlepšení schopnosti porozumět mluvenému slovu a s tím spojený rozvoj mluveného projevu!
 • gramatiku vám vysvětlíme velmi jednoduše, takže už v ní nebudete mít žádný guláš! 
 • garance vysoké kvality výuky, úspěšnost v závěrečných testech 99,9% - naše závěrečné testy odpovídají vzorovým testům mezinárodních jazykových zkoušek, takže rovnou víte,
  na čem jste, a co byste dosud zvládli
 • až 97% studentů pokračuje v návazných kurzech, v dalším semestru 
 • až 90% studentů navštěvuje naše kurzy déle jak 1 rok 
 • na konci každého semestru se posunete o jednu znalostní úroveň výše
 • stanete-li se našimi věrnými studenty, získáte atraktivní slevy!
 • několik metod plateb - on-line platební karta prostřednictvím brány GP Webpay, mobilní apliakce Trisbee, bankovní převod nebo benefitní poukázky/programy.

Místo v kurzu můžete mít jisté ihned po přihlášení!

Postačí při objednávce zadat jako platební metodu "Platba kartou - GP Webpay" a po dokončení objednávky budete automaticky přesměrováni na platební bránu GP Webpay, kde zadáte údaje ze své platební karty, posléze obdržíte SMS zprávou kód k ověření platby, zadáte jej, odešlete a platba je automaticky provedena. Od téhle chvíle máte své místo v kurzu jisté! Automaticky obdržíte e-mailem potvrzení o provedení platby, které je zároveň potvrzením závazné rezervace místa v daném kurzu.

Jak se dozvím, že jsou v kurzu stále volná místa?
Dokud je daný termín stále v nabídce, znamená to, že volná místa stále jsou a vy se můžete přihlásit. Systém hlídá obsazenost kurzů a již obsazené termíny jsou z nabídky automaticky vyřazeny, takže nehrozí, že byste se přihlásili do kurzu, zaplatili a své místo nedostali.

Je to 100% bezpečné?
Ano, nemusíte pochybovat. Platební brána GP Webpay patří mezi nejbezpečnější a nejrozšířenější platební brány nejenom v Evropě, ale i na celém světě, a provozují ji velké a remonované e-shopy.
Je zabezpečena systémem 3D Secure a certifikátem SSL + ověření platby probíhá prostřednictvím SMS, kdy je nutné pro její dokončení zadat kód z oné SMS zprávy.