Chcete svým dětem zajistit dobrou budoucnost? Nechte je studovat jazyky u nás!

Co vám a vašim dětem můžeme nabídnout?

Máme dlouholeté zkušenosti s individuální výukou dětí od 6 let věku, naši lektoři jsou velmi přátelští a komunikativní, vaše děti si je jistě oblíbí pro jejich pohodovost, otevřenost a v neposlední řadě i velký smysl pro humor. Aby děti studium bavilo, musí být zábavné a pohodové! A právě to nabídneme každému dítěti! 

Každé dítě je osobnost, kterou baví něco jiného, a má tak specifické potřeby, aby jej studium bavilo. Před započetím studia se budeme chtít o vašem dítěti dozvědět co nejvíce, abychom navrhli studium tak, aby bylo co nejefektivnější. 

Vaše ratolest může studovat kterýkoli jazyk z naší nabídky, nemusí být "odkázáno" pouze na angličtinu!
V naší nabídce najdete vedle angličtiny také němčinu, francouzštinu, španělštinu, ruštinu, italštinu nebo češtinu pro cizince nebo jakožto přípravu k příjímačkám na víceletá gymnázia a střední školy. 

Kolik řečí umíš, tolikrát jsi člověkem...

Toto pořekadlo jednoznačně platí, protože dětem se cizí jazyky nejenom velmi dobře učí, ale my zajistíme, aby je studium bavilo a na hodiny docházely rády, a nebraly studium jenom jako nutné zlo a povinnost, jako tomu zpravidla bývá ve školách. Tam zpravidla všechny potíže začínají.... 

Chcete, aby se vaše dítě naučilo dobře, např. anglicky, ale ve škole jej to prostě nebaví?
Jak potom na to? 
Potíže se studiem ve škole mají většinou jednoho společného jmenovatele, a tím je dotyčný učitel. V současné době je učitelů málo, a tak se běžně stává, že cizí jazyk "učí" učitel, který nemá vůbec na tento předmět aprobaci. Podle toho to potom vypadá - učitel je pár lekcí před studenty, kolikrát dané látce vůbec nerozumí, a tak ani neví, jak ji vlastně dětem vysvětlit. Pokud děláme něco, co nás nebaví nebo tomu nerozumíme, nemáme ani chuť někomu něco vysvětlovat nebo se v daném oboru dále posouvat a vzdělávat. A tak velmi snadno daný "učitel" snadno dítěti znechutí studium, které by jej určitě bavilo.... 

Řešení je celkem jednoduché, avšak pouze pro toho, kdo má nejenom dostatek zkušeností, ale především není učitelem ve škole, aby "školní móresy" přenášel do výuky u nás, toto rozhodně v naší škole nehrozí! My se snažíme vždy dětem ukázat, že studium jazyka není nic složitého, že je to vlastně velmi jednoduché a zábavné zároveň. Prostě to umíme a jdeme na to jinak! 

Vaše ratoletosti u nás mohou studovat prezenčně v Benešově nebo on-line, prostřednictvím Google Meet nebo Skype. Nemusíte se obávat, že by naše on-line výuka byla stejně laxní a neefektivní jako je tomu ve školách, my ji máme velmi dobře vyzkoušenou, umíme to a garantujeme vám její velmi vysoký efekt, zpravidla mnohem vyšší, než je tomu u prezenční výuky, neboť když se děti učí v prostředí, které dobře znají a cítí se v něm dobře, má to i velmi pozitivní vliv na jejich studium! On-line studium dokáže být mnohem atraktivnější než prezenční, neboť nabízí celou řadu možností, které nelze při prezenční výuce realizovat! Vyzkoušejte a uvidíte sami, že to děti bude bavit!

Příprava k přijímačkám z češtiny na gymply a střední školy 

Chystá se vaše ratolest na osmiletý gympl nebo střední školu a chcete ji mít dokonale připravenou na přijímačky z češtiny? Pak jsme tady pro vás a rádi vašim dětem v cestě na vysněnou školu pomůžeme! Standardně nabízíme skupinové přípravné kurzy, avšak pokud dětem termíny nevyhovují nebo trváte na individuální přípravě, vyplňte níže uvedený formulář, my se vám ozveme a doladíme vše potřebné. 

Co můžete udělat vy pro to, aby dítě studium bavilo?

Než se na nás obrátíte s poptávkou výuky pro svou ratolest, doporučujeme si předtím společně sednout a probrat následující body. Pokud si vše ujasníte a budete se toho držet, máte velkou šanci, že studium bude přesně podle vašich představ - bude efektivní a přinese brzy výsledky!

Často učíme češtinu děti cizinců, jako např. tady malá Číňanka pilně cvičí psací abecedu
Často učíme češtinu děti cizinců, jako např. tady malá Číňanka pilně cvičí psací abecedu

Důležité je vystihnout vhodný moment, kdy dětem svůj záměr ohledně studia sdělit - rozhodně to nedoporučujeme po zhlédnutí žákovské knížky, kde nejsou výsledky zrovna podle vašich představ. Zachovejte klid, takový úsměv na rtech a pohodový tón hlasu často dokáží mnohem větší zázrak, než si myslíte! Nejdříve pusťte dětem film v angličtině nebo je nechte sledovat videa např. na Youtube, a ona ta chuť často přijde sama.... 

V prvé řadě je třeba si ujasnit, jakým směrem by se studium mělo ubírat, a co od něj očekáváte - chcete, aby se vaše dítě připravilo na mezinárodní jazykové zkoušky? Chcete, aby se dostalo na kvalitní střední školu nebo gympl? Nebo
je cíl zcela jiný? Neváhejte a řekněte nám to, je to důležité.

Je třeba prezentovat dětem svůj záměr ohledně studia motivační a zábavnou formou zároveň, čili nesmíte jim
to nařizovat, tady nastane základní chyba, která se bude jenom velmi těžko odstraňovat - získají blok a nechuť ke studiu, a s tím přijdou i problémy ve škole. 

Určitě oceníme co nejvíce informací o osobnosti vašeho dítěte, co ho baví, co naopak nemá rádo atd. Tyto informace, které můžete, na první pohled, považovat za bezpředmětné, dokáží ovlivnit studium velkou měrou. My vám rádi pomůžeme a poradíme tak, byste vy i vše ratolest byli se studiem maximálně spokojeni a přineslo požadované výsledky nejen ve škole. 


Kolik stojí studium u nás? 

Ceny nastavujeme vždy tak, aby byly konkurenceschopné, avšak stále odráží vysokou kvalitu námi poskytovaných služeb; máte tak jistotu, že za vaše peníze dostanou děti kvalitní jazykové vzdělání. Náš aktuální ceník si můžete stáhnout níže, stejně tak i smluvní podmínky, abyste viděli, na jakém základě u nás individuální studium probíhá a co můžete očekávat: 


Zaujala vás nabídka studia u nás?

Vyplňte níže uvedený poptávkový formulář a my vám rádi zpracujeme nezávaznou a bezplatnou nabídku individuálního studia pro vaši ratolest. Sami se pak rozhodnete, zda byste chtěli studovat právě u nás, s našimi zkušenými a přátelskými lektory. Těšíme se na setkání s vámi a vašimi dětmi, ve virtuálním či reálném světě.

Uchazeč odesláním žádosti uděluje fyzické osobě, Ing. Zitě Lukešové Hlaváčkové, se sídlem v Benešově, Sportovní 2128, IČO: 08217378 souhlas se zpracováním svých osobních údajů, ve smyslu nařízení Evropského parlamentu a Rady EU č. 2016679 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů a o zrušení směrnice 95/46/ES, zpracovávala jeho osobní údaje pro účely zpracování nabídky individuální výuky. Pokud zájemce o zpracování nabídky individuálního studia nezkontaktuje JŠ ELITE do dvou týdnů od data zaslání zpracované nabídky, JŠ ELITE automaticky vymaže jeho osobní údaje ze své databáze.


Studium v naší škole probíhá v souladu se Smluvními podmínkami pro individuální jazykovou výuku, které si můžete stáhnout níže: