Ing. Zita Hlaváčková, ředitelka jazykové školy ELITE představuje sebe a svou školu 

Moc dobře si vzpomínám na svůj první kontakt s cizím jazykem - jako malou mě moji rodiče vzali do Prahy, kde jsem slyšela, jak někdo mluví jinou řečí, než na jakou jsem byla dosud zvyklá. Byla jsem doslova uchvácená, a tak jsem si od té doby začala vytvářet svůj "vlastní" jazyk, který se rozhodně žádnému cizímu nepodobal, ale bavilo mě to. S nástupem do školy jsem začala obdivovat práci učitele, protože ten, kdo v sobě našel odvahu vzdělávat ostatní, si vždy získal můj obdiv a respekt. Mě ve škole nikdy nebavila chemie a fyzika, ale v cizích jazycích jsem vždy byla "number one". Můj první kontakt byl s němčinou, pak se přidala angličtina, a postupem času jsem se začala věnovat i dalším jazykům, jako je francouzština, španělština a ruština. Všemi těmito jazyky hovořím plynně a rovněž je vyučuji v naší škole, kde se se mnou můžete setkat nejenom ve skupinových kurzech, ale také v rámci individuálních lekcí. 

Za dobu svého studia cizích jazyků jsem měla možnost poznat nejrůznější typy učitelů, ale všichni měli zpravdla jedno společné - učili nás pouze gramatiku a zkoušeli ze slovíček, v jedné lekci se "hrabali" div ne celé pololetí, takže ze školy člověk neuměl nic, a v současné době to není o nic lepší. Já jsem si řekla, že takhle to prostě nechci, něco udělám nejenom se sebou, ale především v tom pomůžu ostatním, a změním tak ten zastaralý a nikamnevedoucí způsob studia. Právě toto mě dovedlo k vytvoření naší unikátní výukové metody STANDARD, díky níž se naučíte pořádně cizí jazyk nejenom po mluvnické stránce, ale primárně se naučíte mluvit, mluvit a mluvit, což je pro aktivní znalost jazyka to nejdůležitější! 

Jak vám já mohu pomoci při studiu? 

Když se se mnou poprvé setkáte, možná vás překvapí můj velmi otevřený a pozitivní přístup, ale nemusíte se obávat, brzy prolomíme ledy a vše půjde tak, jak má, a jak to chcete vy. Moje dlouholetá praxe mi jednoznačně ukázala, že člověk potřebuje při studiu podporu a motivaci, a toto u mě najde každý - ke každému klientovi přistupuji zcela individuálně, jako certifikovaná LIFE COACHka dokáži rozpoznat různé bloky, pomohu s jejich odstraněním a rovněž poradím i s vhodnými studijními technikami. Vedle toho si mě studenti jistě oblíbí pro můj velký smysl pro humor, lidský a přátelský přístup a komunikativnost. K tomuto přístupu vedu pochopitelně i naše lektory, neboť zastávám názor, že v přátelském prostředí a dobré atmoféře nejenom dobře studuje, ale zejména jsou dobré studijní výsledky. A věřte, že pro mě je největší odměnou slyšet pozitivní Reference a ohlasy od naših klientů, ale také vidět výsledky závěrečných testů ( v současnosti je to 99,9% úspěšných studentů ), 95% studentů pokračujících v návazných kurzech a neustále narůstající počet vystavených certifikátů, na které se samozřejmě velmi ráda podepisuji. 
 

Co od nás můžete očekávat? 

Pokud jste se rozhodli, že se chcete konečně naučit dobře cizí jazyk, pak jste u nás na správném místě! Jste-li připraveni udělat něco sami pro sebe, zlepšit svůj osobní a profesní život, zvýšit si své sebevědomí, potažmo splnit si svůj sen, ať už se týká cestování, vysněné práce nebo ať je jakýkoli, my vám k realizaci vašich snů rádi pomůžeme. Pokud jste připraveni, pak se vám osobně zaručuji, že pod naším vedením nejenom dosáhnete rychlého pokroku a rozvoje svých znalostí, ale rozhodně to nebude trvat několik dlouhých let, jako je tomu zpravidla v jiných školách. Velmi si vážím vaší důvěry, kterou nám dáváte, a těším se, že vám pomůžeme komunikovat s lidmi po celém světě. 
 
Jistě bych také měla připomenout, že jazykovou školu neustále posouvám směrem dopředu, zajímám se o nejmodernější trendy ve výuce, inovace stávajících výukových metod, jako jediná jazyková škola v Benešově a Vlašimi disponujeme moderním hi-tech vybavením, jako jsou interaktivní tabule, projektory, PC technika a softwary atd. V září 2016 jsme zavedli zbrusu nové učební materiály a více tak zefektivnili výuku, velkou výhodou je také, že si učební materiály u nás nemusíte kupovat, poskytneme vám je zcela ZDARMA, v elektronické podobě, takže do výuky nemusíte investovat nic navíc. Dále spolupracujeme s různými společnostmi poskytujícími firemní benefity, takže pokud vám váš zaměstnavatel tyto výhody poskytuje, můžete je u nás uplatnit. Je toho zkrátka na dlouhé povídání, máte-li zájem o více informací o naší škole, klikněte zde: O nás nebo nás můžete přijít rovnou navštívit, na jednu z našich poboček, kde vám rádi uvaříme naši dobrou kávu a probereme s vámi vše potřebné.
 
V naší jazykové škole si přijdou na své i vaše děti - nabízíme kurzy angličtiny pro děti již od 3 let, dále jsme naši nabídku rozšřili o kurzy francouzštiny a španělštiny pro děti od 10 let, což je ideální nejenom pro děti, které jazyky baví, ale i pro rodiče, kteří dbají a záleží jim na kvalitním vzdělání jejich ratolestí. Děti naše kurzy a lektory zkrátka milují... 
 

Závěrem nutno podotknout, že jazyková škola ELITE se neustále rozvíjí a posouvá dopředu, pravidelně pro vás připravujeme různé kurzy, obohacujeme výuku různými interaktvními cvičeními a chystáme různé akce. Ve svém rozvoji nehodá nijak polevit, proto pokud chcete mít pravidelný přehled o našich aktivitách, nezapomeňte sledovat náš web nebo se k nám přidejte na Facebooku, aby vám nic neuniklo.

Přeji Vám mnoho štěstí při studiu a používání cizího jazyka v životě. 

Ing. Zita Hlaváčková
výkonná ředitelka a šéflektorka 

Já a mé zkušenosti s cizími jazyky:

 • profesionální výuce jazyků se věnuji již několik let; odučeno více jak 8 500 hodin
 • hovořím aktivně pěti jazyky - anglicky, německy, francouzsky, španělsky a rusky; všechny z nich také vyučuji 
 • studiu cizích jazků se věnuji průběžně již od útlého dětství, kdy byly a stále jsou mými velkými koníčky 
 • působím jako externí překladatelka odborných textů, především technického, právnického a farmaceutického zaměření. Mezi mé pravidelné klienty patří např. společnosti Škoda Auto, a. s., Zentiva a. s., Sellier & Bellot a. s., Městský úřad Benešov a místní informační centrum, pro které pravidelně zpracovávám překlady materiálů za účelem propagace regionu: mé texty najdete v mnoha letácích a brožurách a na webových stránkách, dále si můžete v místním info centru zakoupit i mou knihu "Benešov - the town not only below the castle", a mým nejnovějším dílem je také scénář k propagačnímu animovanému filmu o Benešově prezentovaném v americké televizi Czech-American TV, který již vidělo více jak 2,5 milionu uživatelů
 • kvalifikace z anglického jazyka: 
  - 2006 certifikát CAE - velmi pokročilá angličtina - úroveň C1 
  - 2011 certifikát ILEC - velmi pokročilá právnická angličtina - úroveň C1 
  - 2011 certifikát BEC Higher - velmi pokročilá obchodní angličtina - úroveň C1 
  - 2012 certifikát CPE - angličtina na úrovni vzdělaného rodilého mluvčího - úroveň C2 
  - 2012 certifikát CELTA - výuka anglického jazyka pro dospělé 
 • kvalifikace z francouzského jazyka: DALF C1 - velmi pokročilá francouzština - úroveň C1
 • v současnosti se připravuji na složení zkoušek na úrovni C1 i z ostatních jazyků, které dále vyučuji 
 • 2011 - 2013 externí tlumočnice obchodní a právnické angličtiny na Velvyslanectví Kanady v ČR 
 • 2012 - 2014 externí lektorka finanční angličtiny pro management České Národní Banky 
 • v součanosti působním jako lektorka v individuálních a skupinových jazykových kurzech realizovaných jazykovou školou ELITE, dále také jako lektorka angličtiny, španělštiny a češtiny pro cizince ( kurzy vedeny v angličtině ) ve firmách v Praze a v okrese Benešov
 • 2009 - 2013 externí průvodkyně na zámku Konopiště ( primárně anglický a francouzský jazyk )
 • 2003 - 2005 stevardka ve společnosti ČSA