Studujte ve skupinových kurzech nebo vám připravíme individuální kurz "na míru"

Chcete se pustit do studia angličtiny či jiného jazyka, ale nechcete ztrácet čas dojížděním na kurzy nebo preferujete studium z pohodlí svého domova či kanceláře? U nás můžete studovat ať už jste kdekoli, dokonce i na dovolené! Nabízíme skupinové kurzy angličtiny o max. počtu 10 studentů, pokud preferujete individuální kurz, rádi vám připravíme ten nejlepší "na míru".

Jak fungují naše on-line kurzy?
Díky pandemii v roce 2020 jsme měli jedinečnou příležitost vyzkoušet si zcela nový způsob výuky, a to on-line výuku, kterou jsme realizovali prostřednictvím aplikace Google Meet. Protože si studenti tento způsob výuky velmi rychle oblíbili, rozhodli jsme se jej zařadit do naší stálé nabídky, kterou jsme tak rozšířili nejenom o skupinové kurzy, ale nabízíme vám také i individuální lekce, které rádi připravíme "na míru" každému z vás, dle vašich potřeb a požadavků. Výuka je nadále realizována prostřednictvím Google Meet, který je nejjednodušší a nejrychlejší na užívání pro studenty každého věku. 


Jak on-line studium probíhá a co očekávat?

Průběh on-line studia závisí na typu kurzu, pro který se rozhodnete; jedno však mají tyto kurzy společné - studovat budete vždy z pohodlí svého domova či kanceláře, a klidně i na chatě či dovolené, ušetříte spoustu času i peněz za cestování k nám a hlavně, výsledný efekt je v mnoha případech vyšší než u preznenčího studia! My máme tento způsob výuky odzkoušený, máme s ním dostatek zkušeností, umíme to a jsme připraveni poskytnout vám kvalitní výuku, s velmi vysokým efektem studia, který vás bude bavit! Zkuste to s námi a uvidíte sami, že budete spokojení. Seznamte se s naší nabídkou a určitě si sami nebo s naší pomocí vyberete to pravé studium pro vás.


Proč byste měli zvolit on-line výuku právě u nás?

 • STUDUJTE TAM, KDE SE CÍTÍTE NEJLÉPE - velkou výhodou on-line výuky je nejenom ušetřený čas a peníze, které byste jinak utratili za cestu k nám, ale především studujte v prostředí, kde se cítíte dobře, což má velmi pozitivní efekt na vaše studium! Při prezenční výuce byste se nevyhnuli stresu z nového prostředí naší školy, ostatních studentů, které neznáte atd. Toto všechno vám při on-line výuce odpadne a vy se tak můžete soustředit pouze na studium! Výsledný efekt on-line studia je mnohem vyšší než u prezenční výuky, protože nic se nevyrovná možnosti studia tam, kde se cítíte nejlépe! Ať už je to doma, v kanceláři, na chatě nebo na dovolené! Věřte, že na vaše studium to bude mít jednoznačně pozitivní vliv! Pokud máte pocit, že by se vám studovalo lépe u vína nebo piva, při on-line studiu si ho můžete dopřát!
 • JEDNODUCHOST A SNADNÁ DOSTUPNOST - k on-line studiu u nás nepotřebujete vůbec nic instalovat, budete pracovat výhradně v prostředí svého webového prohlížeče! Žádné složité instalování softwarů a nic takového na vás nečeká, u nás je hlavím krédem rychlá a snadná dostupnost - pouze otevřete webovou stránku, kliknete na odkaz a jde se studovat!
 • SNADNÉ OVLÁDÁNÍ - aplikace, které k on-line výuce využíváme jsou velmi snadné na ovládání a hlavně velmi přehledné, jejich užívání zvládne naprosto každý, bez ohledu na věk! My jsme otevření studentům jakéhokoli věku a podle toho přizpůsobujeme i výběr aplikací, s nimiž budete pracovat. Žádná složitá grafika a jednoduché ovádání, to je nejdůležitější!
 • DIGITÁLNÍ UČEBNICE s možností jejich vytištění - s učebnicemi si můžete naložit, jak uznáte za vhodné, buď s nimi pracovat v elektronické podobě nebo si je vytisknout a dělat si poznámky přímo do nich! Řiďte se tím, co je pro vás pohodlnější a jak se vám samotným nejlépe pracuje!
 • STUDIUM PŘÍMO VE VAŠEM MOBILU ČI TABLETU - pokud rádi pracujete na svých mobilních telefonech či tabletech, pak není nic snažšího, než si si stáhnout ZDARMA doporučené aplikace, abyste měli studium co nejefektivněšjí a nejpohodlnější a navíc, studovat můžete odkudkoli - i pokud jste na cestách nebo třeba na dovolené!
 • EFEKTIVNÍ A RYCHLÁ KOMUNIKACE LEKTORŮ SE STUDENTY - zde využíváme mobilní aplikaci, kterou jistě zná každý z vás a každý ji používá! Používáme ji i my proto, abychom s vámi byli vždy ve spojení, umožní nám s vámi rychle a efektivně komunikovat, kdykoli vám potřebujeme sdělit něco důležitého nebo zkontrolovat domácí úkoly!
 • UMÍME TO, MÁME TO VYCHYTANÉ A POUŽÍVÁME MODERNÍ TECHNIKU - měli jsme dostatek času, který jste využili k "vyladění" všeho potřebného, investovali jsme do novějšího a rychlejšího připojení k internetu a do nové techniky + plánujeme i další investice. Jsme pyšní na to, že jsme dokázali převést dosavadní prezenční studium do on-line podoby, a ještě přitom zvýšit kvalitu výuky - dovolíme si nyní tvdit, že je dokonce vyšší než u prezenčího studia! Zároveň jsme pyšní na to, že vás studium s námi touto formou baví a těšíte se na další lekce!
  Co činí naší výuku vysoce efektivní?
  - vysokorychlostní a stabilní připojení k internetu
  - moderní a výkonné počítače s potřebným příslušentvím
  - lektoři jsou vybaveni nejnovějšími iPady s 5G připojením, kde pomocí sdílení obrazovky a speciálních aplikací dokáží maximálně zefektivnit vaše studium a vtáhnout vás přímo do děje!
  - vyučujeme pomocí aplikací Google Meet, Google Disk, Google Jamboard - netřeba nic instalovat, pracujete přímo v prostředí vašeho webového prohlížeče
  - pracovat můžete i na svém chytrém telefonu či tabletu
  ( nutno stáhnout potřebné aplikace )
  - studovat tak můžete odkudkoli, z domova, z kanceláře, z chaty, z dovolené, na cestě atd.

 • ŠIROKÉ SPEKTRUM NÁSTROJŮ A MOŽNOSTÍ, KTERÉ PŘI PREZENČNÍ VÝUCE POUŽÍVAT NELZE  - ač to zní neuvěřitelně, on-line výuka nám nabízí nepřeberné možnosti, jak vaši výuku maximálně zefektivnit a učinit ji zábavnou a atraktivní! Dostupnost moderních technologií a aplikací používaných k výuce je dnes již veliké množství, a všechny tyto nástroje nám dávají téměř neomezené možnosti a velký prostor pro kreativitu, díky které dokážeme z každé hodiny vytěžit maximum a ztraktivnit ji natolik, že vás hodiny nejenom budou bavit, ale dokážete si z nich odnést mnohem více než u prezenční výuky, která rozhodně takovéhle kroky neumožňuje!

Chcete si on-line studium vyzkoušet a přesvědčit se o jeho výhodách?


Zlákali jsme vás a chtěli byste si on-line studium zkusit na vlastní kůži? Tak pojďte do toho s námi a určitě budete spokojeni nejenom s výukou samotnou, ale i s tím, jak snadné to je a kolik času vám tento způsob studia ušetří! Podívejte se na nabídu níže, co vám můžeme v rámci on-line studia nabídnout, a pokud budete potřebovat poradit či zodpovědět případné dotazy, jsme vám k dispozici.

Možností, jak vyučovat on-line je nespočet, pojďte se podívat aspoň na některá z nich, abyste viděli, jak takové lekce probíhají a co od nich můžete očekávat:


Individuální kurz španělštiny pro pokročilou studentku, s využitím sdílených materiálů. 

Skupinový kurz angličtiny pro mírně pokročilé, s využitím klasických a rovněž i sdílených učebních materiálů. 

Nabídka on-line kurzů

Vyberte si ten nejvhodnější způsob on-line studia z nabídky níže a klikněte na odkaz, kde se dozvíte více informací a co na vás čeká. Nemusíte kvůli aktuální situaci polevovat ve svém vzdělávání, vše funguje na dálku, s naprosto stejným efektem, jako kdybyste k nám chodili, akorát nemusíte, můžete studovat přímo v prostředí, kde se cítíte nejlépe.

E-learningový kurz šitý "na míru"

Pokud chcete studovat, ale zároveň jste zaneprázdnění a preferujete studium dle svých možností a nechcete se vázat na pevné časy, pak je tato forma studia pro vás tou pravou! Nejedná se o klasickou individuální výuku, nýbrž ke studiu budete využívat speciální e-learningovou platformu, kde budete mít veškeré podklady. Studovat tak budete tehdy, kdy budete mít čas, cítit se na to nebo se vám bude chtít.

On-line živé jazykové kurzy s lektorem

Chcete se pustit do studia angličtiny, ale nechce se vám k nám dojíždět, bydlíte daleko nebo preferujete studium z pohodlí svého domova, kanceláře nebo dokonce z dovolené či cest? Pak jsou skupinové kurzy správnou volbou! Fungují tak, že v daný den a čas se připojíte pomocí Google Meet a jde se na to! Kurzy poskytujeme pro všechny úrovně, od začátečníků po pokročilé a max. pro 10 účastníků!

On-line individuální lekce s lektorem

Preferujete individuální lekce přímo s lektorem, ale raději byste studovali tam, kde se cítíte dobře a pohodlně? Pak můžete využít klasických soukromých lekcí přímo s lektorem! Sami si řeknete, co chcete studovat, vyberte si, zda chcete studovat s pevným termínem či flexibilním rozvrhem a kdy budete chtít začít. Je to velmi jednoduché, efektivní a hlavně, studovat můžete i na mateřské či rodičovské dovolené a nezůstávat tak pozadu a pracovat na sobě!