Studujte ve skupinových kurzech nebo vám připravíme individuální kurz "na míru"

Chcete se pustit do studia angličtiny či jiného jazyka, ale nechcete ztrácet čas dojížděním na kurzy nebo preferujete studium z pohodlí svého domova či kanceláře? U nás můžete studovat ať už jste kdekoli, dokonce i na dovolené! Nabízíme skupinové kurzy angličtiny o max. počtu 10 studentů, pokud preferujete individuální kurz, rádi vám připravíme ten nejlepší "na míru".

Jak fungují naše on-line kurzy?
Díky pandemii v roce 2020 jsme měli jedinečnou příležitost vyzkoušet si zcela nový způsob výuky, a to on-line výuku, kterou jsme realizovali prostřednictvím aplikace Google Meet. Protože se nám tento způsob výuky velmi dobře zavedl a osvědčil, rozhodli jsme se v on-line výuce i nadále pokračovat a rozšířit díky ní nabídku našich skupinových kurzů, ale rovněž vám nabídnout i on-line individuální kurz, který vám rádi připravíme "na míru" vašim požadavkům.

V rámci on-line výuky využíváme nejenom Google Meet, ale také více aplikací od Google, v rámci G SUITE.


Jak on-line studium probíhá a co očekávat?

Průběh on-line studia závisí na typu kurzu, pro který se rozhodnete; jedno však mají tyto kurzy společné - studovat budete vždy z pohodlí svého domova či kanceláře, a klidně i na chatě či dovolené, ušetříte spoustu času i peněz za cestování k nám a hlavně, výsledný efekt je v mnoha případech vyšší než u preznenčího studia! My máme tento způsob výuky odzkoušený, máme s ním dostatek zkušeností, umíme to a jsme připraveni poskytnout vám kvalitní výuku, s velmi vysokým efektem studia, který vás bude bavit! Zkuste to s námi a uvidíte sami, že budete spokojení. Seznamte se s naší nabídkou a určitě si sami nebo s naší pomocí vyberete to pravé studium pro vás.


Proč byste měli zvolit on-line výuku právě u nás?

 • STUDUJTE TAM, KDE SE CÍTÍTE NEJLÉPE - velkou výhodou on-line výuky je nejenom ušetřený čas a peníze, které byste jinak utratili za cestu k nám, ale především studujte v prostředí, kde se cítíte dobře, což má velmi pozitivní efekt na vaše studium! Při prezenční výuce byste se nevyhnuli stresu z nového prostředí naší školy, ostatních studentů, které neznáte atd. Toto všechno vám při on-line výuce odpadne a vy se tak můžete soustředit pouze na studium! Výsledný efekt on-line studia je mnohem vyšší než u prezenční výuky, protože nic se nevyrovná možnosti studia tam, kde se cítíte nejlépe! Ať už je to doma, v kanceláři, na chatě nebo na dovolené! Věřte, že na vaše studium to bude mít jednoznačně pozitivní vliv! Pokud máte pocit, že by se vám studovalo lépe u vína nebo piva, při on-line studiu si ho můžete dopřát!
 • JEDNODUCHOST A SNADNÁ DOSTUPNOST - k on-line studiu u nás nepotřebujete vůbec nic instalovat, budete pracovat výhradně v prostředí svého webového prohlížeče! Žádné složité instalování softwarů a nic takového na vás nečeká, u nás je hlavím krédem rychlá a snadná dostupnost - pouze otevřete webovou stránku, kliknete na odkaz a jde se studovat!
 • SNADNÉ OVLÁDÁNÍ - aplikace, které k on-line výuce využíváme jsou velmi snadné na ovládání a hlavně velmi přehledné, jejich užívání zvládne naprosto každý, bez ohledu na věk! My jsme otevření studentům jakéhokoli věku a podle toho přizpůsobujeme i výběr aplikací, s nimiž budete pracovat. Žádná složitá grafika a jednoduché ovádání, to je nejdůležitější!
 • DIGITÁLNÍ UČEBNICE s možností jejich vytištění - s učebnicemi si můžete naložit, jak uznáte za vhodné, buď s nimi pracovat v elektronické podobě nebo si je vytisknout a dělat si poznámky přímo do nich! Řiďte se tím, co je pro vás pohodlnější a jak se vám samotným nejlépe pracuje!
 • STUDIUM PŘÍMO VE VAŠEM MOBILU ČI TABLETU - pokud rádi pracujete na svých mobilních telefonech či tabletech, pak není nic snažšího, než si si stáhnout ZDARMA doporučené aplikace, abyste měli studium co nejefektivněšjí a nejpohodlnější a navíc, studovat můžete odkudkoli - i pokud jste na cestách nebo třeba na dovolené!
 • EFEKTIVNÍ A RYCHLÁ KOMUNIKACE LEKTORŮ SE STUDENTY - zde využíváme mobilní aplikaci, kterou jistě zná každý z vás a každý ji používá! Používáme ji i my proto, abychom s vámi byli vždy ve spojení, umožní nám s vámi rychle a efektivně komunikovat, kdykoli vám potřebujeme sdělit něco důležitého nebo zkontrolovat domácí úkoly!
 • UMÍME TO, MÁME TO VYCHYTANÉ A POUŽÍVÁME MODERNÍ TECHNIKU - měli jsme dostatek času, který jste využili k "vyladění" všeho potřebného, investovali jsme do novějšího a rychlejšího připojení k internetu a do nové techniky + plánujeme i další investice. Jsme pyšní na to, že jsme dokázali převést dosavadní prezenční studium do on-line podoby, a ještě přitom zvýšit kvalitu výuky - dovolíme si nyní tvdit, že je dokonce vyšší než u prezenčího studia! Zároveň jsme pyšní na to, že vás studium s námi touto formou baví a těšíte se na další lekce!
  Co činí naší výuku vysoce efektivní?
  - vysokorychlostní a stabilní připojení k internetu
  - moderní a výkonné počítače s potřebným příslušentvím
  - lektoři jsou vybaveni nejnovějšími iPady s 5G připojením, kde pomocí sdílení obrazovky a speciálních aplikací
    dokáží maximálně zefektivnit vaše studium a vtáhnout vás přímo do děje!
  - vyučujeme pomocí aplikací Google Meet, Google Disk, Google Jamboard - netřeba nic instalovat, pracujete
    přímo v prostředí vašeho webového prohlížeče
  - pracovat můžete i na svém chytrém telefonu či tabletu
  ( nutno stáhnout potřebné aplikace )
  - studovat tak můžete odkudkoli, z domova, z kanceláře, z chaty, z dovolené, na cestě atd.

 • ŠIROKÉ SPEKTRUM NÁSTROJŮ A MOŽNOSTÍ, KTERÉ PŘI PREZENČNÍ VÝUCE POUŽÍVAT NELZE  - ač to zní neuvěřitelně, on-line výuka nám nabízí nepřeberné možnosti, jak vaši výuku maximálně zefektivnit a učinit ji zábavnou a atraktivní! Dostupnost moderních technologií a aplikací používaných k výuce je dnes již veliké množství, a všechny tyto nástroje nám dávají téměř neomezené možnosti a velký prostor pro kreativitu, díky které dokážeme z každé hodiny vytěžit maximum a ztraktivnit ji natolik, že vás hodiny nejenom budou bavit, ale dokážete si z nich odnést mnohem více než u prezenční výuky, která rozhodně takovéhle kroky neumožňuje!

Chcete si on-line studium vyzkoušet a přesvědčit se o jeho výhodách?


Zlákali jsme vás a chtěli byste si on-line studium zkusit na vlastní kůži? Tak pojďte do toho s námi a určitě budete spokojeni nejenom s výukou samotnou, ale i s tím, jak snadné to je a kolik času vám tento způsob studia ušetří! Podívejte se na nabídu níže, co vám můžeme v rámci on-line studia nabídnout, a pokud budete potřebovat poradit či zodpovědět případné dotazy, jsme vám k dispozici.

Možností, jak vyučovat on-line je nespočet, pojďte se podívat aspoň na některá z nich, abyste viděli, jak takové lekce probíhají a co od nich můžete očekávat:

Individuální výuka pro středně pokročilého studenta se zaměřením primárně na konverzaci:

Zdroj: youtube.com


On-line skupinový, živý kurz angličtiny:

Zdroj: youtube.com

Nabídka on-line kurzů

Vyberte si ten nejvhodnější způsob on-line studia z nabídky níže a klikněte na odkaz, kde se dozvíte více informací a co na vás čeká. Nemusíte kvůli aktuální situaci polevovat ve svém vzdělávání, vše funguje na dálku, s naprosto stejným efektem, jako kdybyste k nám chodili, akorát nemusíte, můžete studovat přímo v prostředí, kde se cítíte nejlépe.

E-learningový kurz šitý "na míru"

Pokud chcete studovat, ale zároveň jste zaneprázdnění a preferujete studium dle svých možností a nechcete se vázat na pevné časy, pak je tato forma studia pro vás tou pravou! Nejedná se o klasickou individuální výuku, nýbrž ke studiu budete využívat speciální e-learningovou platformu, kde budete mít veškeré podklady. Studovat tak budete tehdy, kdy budete mít čas, cítit se na to nebo se vám bude chtít.

On-line živé jazykové kurzy s lektorem

Chcete se pustit do studia angličtiny, ale nechce se vám k nám dojíždět, bydlíte daleko nebo preferujete studium z pohodlí svého domova, kanceláře nebo dokonce z dovolené či cest? Pak jsou skupinové kurzy správnou volbou! Fungují tak, že v daný den a čas se připojíte pomocí Google Meet a jde se na to! Kurzy poskytujeme pro všechny úrovně, od začátečníků po pokročilé a max. pro 10 účastníků!

On-line individuální lekce s lektorem

Preferujete individuální lekce přímo s lektorem, ale raději byste studovali tam, kde se cítíte dobře a pohodlně? Pak můžete využít klasických soukromých lekcí přímo s lektorem! Sami si řeknete, co chcete studovat, vyberte si, zda chcete studovat s pevným termínem či flexibilním rozvrhem a kdy budete chtít začít. Je to velmi jednoduché, efektivní a hlavně, studovat můžete i na mateřské či rodičovské dovolené a nezůstávat tak pozadu a pracovat na sobě!