Studujte kdykoli, kdekoli a cokoli - studujte on-line !!!

Nechcete ztrácet čas cestováním na kurzy, preferujete raději studium v pohodlí svého domova či kanceláře, nebo vám nevyhovují termíny docházkových kurzů? Chcete být naprosto nezávislí a studovat tehdy, kdy sev vám to hodí? Pak naše on-line kurzy jsou naprosto ideální volbou!

Jak fungují naše on-line kurzy?
Díky speciální e-learningové platformě jsme dokázali naše klasické, docházkové kurzy převést do on-line podoby - jsou tak plně interaktivní a dokonale simulují cizojazyčné prostředí! Kurzy jsou tak vhodné i pro úplné začátečníky!

Studovat můžete na svém PC nebo si platformu stáhnout jako aplikaci do svého mobilního telefonu či tabletu a můžete tak studovat kdekoli budete chtít - doma, v kanceláři, na cestách, na dovolené, na chatě atd. Studium vám umožňuje naprostou svobodu - nejste závislí na žádných termínech a s nimi spojeným cestováním atd.

Ke kurzu budete mít také k dispozici učební materiály, které vám poskytneme zdarma, v pdf formátu. Veškeré instrukce, vč. důkladně vysvětlené mluvnice, poslechová cvičení, interaktivní video cvičení a práce s nimi, konverzace a mluvený projev, psaní a mnoho dalšího. Vše je velmi přehledné a jednoduché na ovládání - zvládne to naprosto každý, od dítěte až po seniory!

Co můžete studovat a jak studium probíhá?
Můžete si vybrat jakýkoli jazyk z naší nabídky, tj. ANGLIČTINU, NĚMČINU, FRANCOUZŠTINU, ŠPANĚLŠTINU nebo ITALŠTINU. Zaměření jednotlivých kurzů máme na výběr celou řadu, takže si můžete sami zvolit, jakou formou se bude vaše studium ubírat, tj. zda se budete věnovat obecnému jazyku nebo zvolíte nějaké odborné zaměření či přípravu k maturitě nebo jiný typ zkoušky. Každý kurz zahrnuje učivo pro celou jednu úroveň, v souladu s Evropským referenčním rámcem pro hodnocení jazykových znalostí, tj. od úplných začátečníků až po velmi pokročilé ( A1 - C2 ). Pokud nejste v daném jazyce úplným začátečníkem, vypracujete si vstupní test a podle výsledku vám doporučíme kurz na příslušné úrovni. 

Pro koho je on-line studium vhodné?

  • studium vám bude "ušito na míru", tj. kurz bude připraven a systematicky veden podle vašich požadavků a potřeb s tím, že případná změna bude možná po dohodě s lektorem
  • pracující na směny nebo s nepravidelnou pracovní dobou, která jim neumožňuje docházet na kurzy s pevně stanoveným termínem
  • zájemce, kteří bydli daleko od naší školy a nemají možnost dojíždět nebo chtějí ušetřit peníze a čas strávený dojížděním - více času tak můžete věnovat své rodině či koníčkům!
  • nezávislé zájemce - můžete studovat kdy chcete a hlavně, kde chcete, prostě pořád - v pohodlí svého domova, kanceláře, na chatě, na cestách, na dovolené atd.
  • zájemce, kteří jsou časově i pracovně vytíženi a hodí se jim si vyhradit na studiu čas dle svých možností a potřeb; když mají volný čas nebo si chtějí "zaměstnat mozek" něčím jiným
  • toho, kdo chce mít pohodlné a klidné studium bez jakéhokoli strestu! Kdykoli budete potřebovat, můžete se k dané látce vrátit a vše si projít ještě jednou; poslechová a video cvičení můžete dělat neustále dokola a vše si připomínat, upravovat libovolně své odpovědi, psát a upravovat opětovně texty atd.
  • toho, kdo chce studovat po neomezeně dlouhou dobu, s možnostmi neomezené podpory ze strany lektora po e-mailu nebo telefonicky
  • toho, kdo si chce sám určit, jakým směrem se bude jeho studium ubírat
  • na začátku studia vám bude přidělen jeden lektor, který se vám bude věnovat po celou dobu vašeho studia, a nikoli ten, který na vás zrovna bude mít čas.

Co je v kurzu zahrnuto a co si můžete libovolně dokupovat, dle aktuální potřeby?

Abychom vám co nejvíce usnadnili a zároveň i studium zpříjemnili, můžete si zvolit libovolnou variantu ze dvou nabízených. Buď vám budou stačit konzultace s lektorem po e-mailu, nebo, pokud preferujete osobní spojení, můžete si zakoupit libovolný počet konzultací v různé délce.

Varianta BASIC - online studium s podporou lektora prostřednictvím e-mailu

V základní variantě jsou k dispozici neomezené konzultace s lektorem prostřednictvím e-mailu. Pokud budete potřebovat s čímkoli poradit či pomoci, lektora tak můžete kdykoli kontaktovat a požádat jej o pomoc, s čímkoli budete potřebovat. Jakmile to bude možné, lektor se vám ozve zpět, max. však do 24 hodin. Budeme vám k dispozici ve všední dny, od 9:00 do 20:00 hodin. Svůj e-mail můžete napsat kdykoli, v noci, o víkendech, svátcích aj., lektor vám odpoví vždy následující pracovní den.

Cena balíčku: 3 990 Kč
Cena platí za jeden kompletní kurz, zahrnující celou jednu úroveň, po neomezenou dobu studia a neomezený počet konzultací s lektorem formou e-mailu. V případě úspěšného ukončení jedné úrovně a následném pokračování v kurzu na vyšší úroveň, může student uplatnit slevu 5%.

Pokud budete mít zájem o telefonické konzultace s lektorem, můžete si je libovolně dokoupit, dle svých aktuálních potřeb, v délce 30 nebo 60 minut.

Varianta LARGE - online studium s podporou lektora přes Skype, telefonu, Whatsapp

Rozšířená varianta zahrnuje jenom neomezenou podporu lektora po e-mailu, ale zároveň v ní máte zahrnuto celkem 10 telefonických konzultací s lektorem v délce 30 minut. Spojit se s lektorem můžete v předem dohodnutém termínu, a to buď klasicky po telefonu, přes Skype nebo Whatsapp. Můžete je tak využít k tomu, aby vám lektor vysvětil veškeré nejasnosti související s danou látkou, zkonzultovat samostatnou přípravu nebo si procvičit konverzaci - možností je zkrátka hodně, takže je jenom na vás, na co se budete chtít zaměřit! Pokud si konzultace vyčerpáte, můžete si dle potřeby dokoupit další!

Cena balíčku: 5 990 Kč
Cena platí za jeden kompletní kurz, zahrnující celou jednu úroveň, po neomezenou dobu studia, celkem 10 telefonických konzultací s lektorem v délce 30 minut a neomezenou podporu lektora po e-mailu. V případě pokračování na další úroveň, získáte slevu 5%.


Možnost dokoupení telefonických nebo Skype konzultací

Pokud preferujete při svém studiu přímou podporu lektora, nabízíme vám možnost zakoupení konzultací, které budou realizovány po telefonu, Skype nebo Zoom. Jednotlivé konzultace si můžete libovolně dokupovat v našem e-shopu, zde: Konzultace ke studiu


Objednávka on-line kurzu

Pro objednání on-line kurzu vyplňte níže uvedený formulář a my vás budeme kontaktovat, abychom doladili detaily vašeho studia tak, aby co nejvíce odpovídalo vaším požadavkům a potřebám. Úhrada vybrané varianty probíhá na základě faktury, převodem na účet. Kurz bude spuštěn po přijetí platby.

Odesílatel objednávky on-line kurzu uděluje fyzické osobě, Ing. Zitě Hlaváčkové, se sídlem v Benešově, Hráského 2128, IČO: 08217378 souhlas se zpracováním svých osobních údajů, ve smyslu nařízení Evropského parlamentu a Rady EU č. 2016679 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů a o zrušení směrnice 95/46/ES, zpracovávala jeho osobní údaje pro účely vyřízení jeho požadavku týkajícího se zájmu o bližší informace o službách poskytovaných jazykovou školou ELITE.