Angličtina s tvořením pro mladé školáky

CREATIVE ENGLISH 6 - 10 let

Pokud chcete své ratolesti motivovat ke studiu angličtiny, navíc ještě zábavnou a kreativní formou, pak jste tady na tom správném místě! Děti naučíme nejenom anglicky, ale zároveň mu rozvineme jeho fantazii, představivost a motoriku, neboť jej nebudeme pouze "biflovat" angličtinou, ale máme pro ně připravenou i celou řadu doplňkových aktivit! 

Kurz je určen žákům prvního stupně základních škol, kteří se s angličtinou dosud nesetkali, nebo mají minimální základ. Vzhledem k širokému a bohatému spektru aktivit, s nimiž se v tomto kurzu pracuje, je nutné, aby vaše dítě ovládalo základy čtení a psaní, tj. dokázaly napsat a přečíst krátká slova a napsat věty o pár slovech. Výuka probíhá komunikativní formou, tj. děti budou zpívat různé písničky, trénovat slovíčka na různých tématech, poslechy, interaktivní cvičení, a mnoho dalších aktivit, např. jazykové hry, tvoření, pohybové aktivity, práce se stavebnicemi LEGO a v případě příjemného počasí, nebudou chybět ani krátké výlety po okolí! 


Umíme děti správně motivovat a naučíme, aby měly angličtinu rády a rády se jí učily

Není za tím jenom kvalitní výuka angličtiny, v případě dětí to nestačí. Každou hodinu jim obohacujeme o různé aktivity, pokaždé dělají něco jiného a hlavně, hodiny vždy zpříjemní naši přátelští lektoři se smyslem pro humor, které si vaše děti jistě velmi oblíbí! 

Naše kurzy nejsou jenom o šprtání angličtiny, ale i o celé řadě dalších aktivit
Naše kurzy nejsou jenom o šprtání angličtiny, ale i o celé řadě dalších aktivit

Jak probíhá výuka v kurzech?

Bezhlavé šprtání a učení znají děti moc dobře ze školy,
a příliš je nebaví a nic jim neříká. Takto to nejde, když chceme, aby se něco naučily. My na to jdeme tak, že díky širokému spektru aktivit angličtina ustoupí do pozadí, a děti tak vlastně ani nevědí, že se učí. Tento přirozený způsob učení pak zanechá vysoký efekt - děti si pamatují mnohem více a slovíčka jim snadno "uvíznou" v hlavě. A právě toto vede k velmi dobrým výsledkům nejenom v kurzu, ale především ve škole, a to všichni chceme. V rámci výuky střídáme celou řadu různých aktivit, abychom dětem hodiny vždy obzvláštnili a neupadly do stereotypu jako je tomu ve školách.

Příprava na Cambridgeské zkoušky YLE

Dalším ideálním způsobem k motivaci studovat, je možnost něco dokázat. V tomto kurzu používáme učebnice, které jsou koncipovány jako příprava na první stupeň dětské zkoušky Cambridge YLE Starter. Stejným způsobem je sestaven i závěrečný test v tomto kurzu. Dětem po jeho úspěšném absolvování vystavíme certifikát, který se jim bude báječně vyjímat v pokojíčku. Tato varianta dodá vašim dětem potřebné sebevědomí na používání jazyka, aby se nebály promluvit. Myslíme totiž na to, že asi půjdou hledat zaměstnání, bude neznalost angličtiny stejně trapná, jako
v současnosti nemít mobilní telefon. 

Jak to na našich kurzech vypadá a na co se těšit?

Prohlédněte si fotogalerii, abyste si udělali představu o tom, co vaše děti u nás čeká....

Aktuální nabídka kurzů na zimní semestr 2024/2025:

Jestliže vás naše nabídka zaujala a chcete pro své ratolesti tu nejlepší možnou angličtinu, pak jste tady na tom správném místě! My jim vedle kvalitní výuky poskytneme také nejlepší "péči" našich fajnových lektorů, které děti milují a chodí na jejich hodiny moc rády! Pamatujte, že angličtina s námi rozhodně není žádná nuda, jako je tomu zpravidla ve školách!

Seznamete se s naší nabídkou kurzů kliknutím na odkaz níže a vyberte svým dětem ideální kroužek!


Dovolujeme si upozornit, že přihlášení se do vybraného jazykového kurzu je považováno za souhlas s níže uvedenými Podmínkami účasti v prezenčních jazykových kurzech ( lze stáhnout kliknutím na odkaz ); souhlas se zpracováním osobních údajů GDPR je k dispozici zde