Kdo jsme a co vám nabízíme?

Jazyková škola ELITE vám nabízí své služby v Benešově ( od roku 2011 ) a ve Vlašimi ( od roku 2012 ). V současné době se můžeme pochlubit, že jsme nejenom největší jazykovou školou, ale zároveň patříme mezi nejlepší školy v benešovském okrese. Za dobu naší existence nám "prošla pod rukama" celá řada studentů ( v současnosti je jich již více jak 500 ), mnoho z nich patří k našim letitým, spokojeným klientům, a každým rokem absolvuje naše kurzy stále více studentů z obou největších měst našeho okresu a jejich okolí, ale poslední dobou se naše řady stále rozšiřují o studenty z okresů Pelhřimov, Praha-západ, Praha-východ nebo přímo z Prahy. Naším záměrem je naučit vás cizí jazyk důkladně tak, abyste si dokázali nejenom splnit své sny, ale především, abyste se dokázali rozmluvit a nebáli se tak používat jazyk v praxi. Studium jazyků vás s námi bude bavit, rádi vám ukážeme, že je to vlastně jednoduché - s námi to zvládne naprosto každý!

Používání jazyka v praxi není tak těžké, jak by to mohlo na první pohled vypadat, s námi a naší metodou výuky je to velmi jednoduché! Nevěříte? Přidejte se k nám a my vás rádi přesvědčíme
o opaku, protože s námi to zvládne opravdu každý! Prostudujte si naše portfolio služeb, a pokud budete potřebovat poradit či pomoci s výběrem, neváhejte se na nás obrátit, rádi vám pomůžeme. 

Jazykové kurzy

ANGLIČTINA, NĚMČINA, FRANCOUZŠTINA, ŠPANĚLŠTINA, RUŠTINA, ITALŠTINA
v Benešově a Vlašimi. Stačí si pouze vybrat z naší široké škály termínů!

Individuální výuka

Zvolte si jazyk, který chcete studovat a obsahovou náplň studia, a můžeme se do toho společně pustit! Můžete studovat
s pevným termínem nebo flexibilním rozvrhem, a chodit, i když máte nepravidelnou pracovní dobu!

Kurzy pro děti 3-15 let

ANGLIČTINA pro nejmenší, pro školáky a mladé teenagery;
v kombinaci se stavebnicemi LEGO
a různými aktivitami.
Děti zkrátka milují naše originální a nápadité kurzy!
 

Výuka pro firmy

Má vaše společnost specifické požadavky na výuku? Neváhejte se na nás obrátit, jsme připraveni vyhovět i těm nejnáročnějším z vás! Můžete studovat buď u nás, nebo my přijedeme k vám!

Překladatelské služby
a jazykové korektury

Potřebujete přeložit odborný text, webové stránky či jiné materiály z/do některého z námi vyučovaných jazyků? Neváhejte se na nás obrátit, rádi vám pomůžeme! To samé platí
i v případě, že již máte vlastní překlad, a jenom jej potřebujete zkontrolovat. Nabízíme také překlady mezi jednotlivými jazyky.

 
Jsme prestižní a žádanou školou

Nejenom, že nabízíme kvalitní výuku, ale jsme členy a zároveň spolupracujeme s následujícími organizacemi, a to zejména ve věci realizace mezinárodních zkoušek z angličtiny Cambridge English.
V přímé spolupráci s Britskou radou ( British Council ) jsme schopni zajistit jejich realizaci v přímo
v Benešově, Vlašimi nebo rovnou u vás, ve firmě!

Co vám studium u nás přinese?

Nenabízíme vám jenom vysokou kvalitu výuky, ale protože jsme vždy o krok napřed, přinese vám studium u nás i celou řadu atraktivních výhod! Jaké to jsou? To vám prozradí následující řádky:

Plaťte kartou, benefitními poukázkami
či prostřednictvím různých benefitních programů - místo v kurzech máte ihned jisté!

Dostáváte od svého zaměstnavatele odměny ve formě benefitních poukázek nebo máte přístup
do různých benefitních kafeterií? Pak neváhejte se využijte je u nás a zdokonalte si své jazykové znalosti! Jsme členy téměř všech českých benefitních společností! Nemáte na dosah bankomat
a potřebujete uhradit kurzovné na další období?
Nevadí, můžete u nás zaplatit platebními kartami typu VISA, MASTER CARD, MAESTRO, AMERICAN EXPRESS nebo platby typu G PAY nebo APPLE PAY. Používáte mobilní aplikaci TRISBEE? Pak můžete pohodlně platit kartou přímo ze svého mobilu! Jestliže máte od svého zaměstnavatele také benefitní platební karty, i ty můžete u nás využít! Přijímáme následující typy karet: TICKET BENEFIT CARD, FLEXI PASS CARD nebo BENEFIT PLUS.
Pokud plánujete studovat v jazykových kurzech, místo v nich můžete mít jisté ihned! Můžete zaplatit on-line kartou! Samozřejmě, i dosavadní platebí metody zůstávají, jsou jimi převod na účet, benefitní programy či poukázky a náš dárkový voucher.


Slevy pro věrné studenty

Vážíme si přízně našich studentů, kteří u nás studují pravidelně nebo se k nám rádi vracejí, a ještě větší radost máme, když se naše výsledky projevují pozitivně ve škole, v práci atd. Proto jsme pro vás jako poděkování připravili zajímavý slevový systém, kde můžete za své studium ušetřit atraktivní finanční částku! Pro více informací klikněte na Slevový systém.

Učebnice ZDARMA nebo se zajímavou slevou

U nás nemusíte do studia investovat nic navíc, pokud nechcete! Učební materiály vám poskytneme zcela ZDARMA, v elektronické podobě, a vy sami si je vytisknete! Pokud máte radši učebnici v její tištěné podobě, rádi vám zajistíme její zakoupení, a to se slevou 10% oproti kamenným prodejnám.

U nás se studuje po celý rok, včetně letních prázdnin

Pokud nechcete přerušovat své studium, což by nepřineslo ani vysoký efekt, rozhodně nemusíte!
U nás můžete studovat celý rok, a to včetně letních prázdnin. Letní období je pro nás od začátku srpna do konce září, a nabízíme nejenom velmi žádané ZVÝHODNĚNÉ CENOVÉ BALÍČKY INDIVIDUÁLNÍ VÝUKY S FLEXIBILNÍM ROZVRHEM za akční ceny oproti standardní nabídce, ale také celou řadu tématických kurzů angličtiny. Rovněž nabízíme také zajímavé anglické programy pro dětí! 

Závěrečná zkouška s certifikátem a vysvědčením

Na konci každého jazykového kurzu studenti vždy píší závěrečný test, a při jeho úspěšném absolvování od nás dostanou certifikát spolu s vysvědčením, které slouží jako potvrzení o dosažení příslušné znalostní úrovně dle evropského referenčního rámce pro hodnocení jazykových znalostí.
U individuální výuky je složení závěrečné zkoušky rovněž možné, a to po dokončení výuky na příslušné znalostní úrovni. 

A jak to u nás vypadá? Koukněte na fotogalerii, určitě se vám u nás bude líbit. 


Chcete mít přehled o všech našich novinkách a akcích?

Pak se nezapomeňte stát našimi fanoušky na Facebooku a budete vždy o všem vědět jako první!
Upozorňujeme, že všechny novinky a speciální akce ( slevy na kurzy apod. ) zveřejňujeme již pouze na Facebooku.