Kdo jsme a co vám nabízíme?

Jazyková škola ELITE vám nabízí své služby v Benešově od června 2011 a od druhé poloviny roku 2020 se věnujeme také on-line výuce, která si mezi našimi studenty získala rychle velkou oblibu, a proto jsme se rozhodli zařadit ji do naší standardní nabídky. V současné době se můžeme pochlubit, že jsme nejenom největší jazykovou školou, ale zároveň patříme mezi nejlepší školy v benešovském okrese. Za dobu naší existence nám "prošla pod rukama" celá řada studentů ( v současnosti jich přes 1 000! ), mnoho z nich patří k našim letitým, spokojeným klientům, a každým rokem absolvuje naše kurzy stále více studentů z obou největších měst našeho okresu a jejich okolí, ale poslední dobou se naše řady stále rozšiřují o studenty z okresů Pelhřimov, Praha-západ, Praha-východ nebo přímo z Prahy. Díky on-line výuce našich služeb využívají také studenti ve všech koutů republiky a postupně začínáme učit i v zahraničí. Naším záměrem je naučit vás cizí jazyk důkladně tak, abyste si dokázali nejenom splnit své sny, ale především, abyste se dokázali rozmluvit a nebáli se tak používat jazyk v praxi. Studium jazyků vás s námi bude bavit, rádi vám ukážeme, že je to vlastně jednoduché - s námi to zvládne naprosto každý!

Používání jazyka v praxi není tak těžké, jak by to mohlo na první pohled vypadat, s námi a naší metodou výuky je to velmi jednoduché! Nevěříte? Přidejte se k nám a my vás rádi přesvědčíme
o opaku, protože s námi to zvládne opravdu každý! Prostudujte si naše portfolio služeb, a pokud budete potřebovat poradit či pomoci s výběrem, neváhejte se na nás obrátit, rádi vám pomůžeme.


Prezenční jazykové kurzy

ANGLIČTINA, NĚMČINA, FRANCOUZŠTINA, ŠPANĚLŠTINA, RUŠTINA, ITALŠTINA v Benešově
a Vlašimi. Stačí si vybrat, zda chcete studovat dopoledne nebo večer, od začátečníků až po velmi pokročilé. Užijte si prima půlrok v prima partě bezvadných lidí!

Kurzy angličtiny a španělštiny pro děti
3 - 15 let

Rádi vašim dětem ukážeme, že se angličtina nechá naučit žábavnou a nenásilnou formou, přiměřeně k jejich věku. Neučíme pouze z učebnic, hodiny doplňujeme mnoha interaktivními materiály, u menších děti např. písničky, říkanky, pohybové hry a v mnoho dalšího. Zkuste to s námi a uvidíte, že vaše děti budou nadšené!

On-line živé kurzy

Jazykové kurzy, do kterých nemusíte chodit jsou tady! Studujte v prostředí, kde se cítíte nejlépe, můžete dokonce studovat, i pokud jste na chatě nebo dovolené! On-line výuku máme chytanou a umíme ji, jednou zkusíte a nedáte na ni dopusit!
 


E-learning pro samouky

Pokud preferujete samostatné studium jazyků, ale občas se bez podpory lektora neobejdete, pak je tento typ studia přesně pro vás! Studovat můžete kdykoli chcete a odkud chcete, jakýkoli jazyk, na jakékoli úrovni. Studium probíhá na speciální e-learningové platformě, s neomezenou podporou lektora po mailu, s možností dokoupení on-line živých lekcí.

Individuální studium - prezenčně či on-line

Zvolte si jazyk, který chcete studovat, obsahovou náplň výuky a můžete se do toho pustit! Vyberete si, zda vám vyhovuje studim s pevným termínem nebo flexibilním rozvrhem, a prezenčně, on-line nebo kombinovaně. U nás můžete skoro všechno!


Kurz RÉTORIKY

Je ideální volbou pro ty z vás, kteří chtějí na sobě zapracovat a vylepšit si své komunikační dovednosti. Kvalitní vyjadřovací schopnost znamená nejenom vyšší sebevědomí, ale především zkvalitnění života po všech stránkách, a to jak v profesním, tak zejména i v osobním životě! Pojďte do toho a dejte svému životu jiný směr! Jsme prestižní a žádanou školou

Nejenom, že nabízíme kvalitní výuku, ale jsme členy a zároveň spolupracujeme s následujícími organizacemi, a to zejména ve věci realizace mezinárodních zkoušek z angličtiny Cambridge English. V přímé spolupráci s Britskou radou
( British Council ) jsme schopni zajistit jejich realizaci v přímo v Benešově, Vlašimi nebo rovnou u vás, ve firmě!

Co vám studium u nás přinese?

Nenabízíme vám jenom vysokou kvalitu výuky, ale protože jsme vždy o krok napřed, přinese vám studium u nás i celou řadu atraktivních výhod! Jaké to jsou? To vám prozradí následující řádky:

Výuka prezenční formou nebo on-line

Pokud vám vyhovuje prezenční forma studia, můžete k nám nadále docházet osobně, na pobočce v Benešově. Pokud nejste zrovna z blízkého okolí, můžete rovněž využít on-line studium! Jak se vám líbí představa pohodlného studia u vás doma, v kanceláři, na cestách, na chatě nebo rovnou z dovolené? Jakmile jednou zkusíte on-line výuku, už se vám nikdy nebude chtít studovat jinak, jako velké většině našich studentů po pandemii koronaviru. Během této doby jsme on-line výuku "vyladili" k dokonalosti, našli nové metody výuky, využíváme moderní technologie naplno, a díky tomu je tento typ výuky mnohem efektivnější než klasické docházkové hodiny. A co si budeme povídat, díky on-line studiu ušetříte hodně času, který byste jinak strávili cestováním k nám, a o penězích v tomto případě ani nemluvě... Ušetřený čas i peníze tak můžete věnovat svým koníčkům, rodině, přátelům apod. V rámci on-line studia můžete využít nejenom skupinové kurzy nebo individuální studium. Bližší informace najdete zde: On-line kurzy.

Plaťte kartou, benefitními poukázkami či prostřednictvím různých benefitních programů

Dostáváte od svého zaměstnavatele odměny ve formě benefitních poukázek nebo máte přístup
do různých benefitních kafeterií? Pak neváhejte se využijte je u nás a zdokonalte si své jazykové znalosti! Jsme členy téměř všech českých benefitních společností! Nemáte na dosah bankomat a potřebujete uhradit kurzovné na další období? Nevadí, můžete u nás zaplatit platebními kartami typu VISA, MASTER CARD, MAESTRO, AMERICAN EXPRESS nebo platby typu G PAY nebo APPLE PAY. Používáte mobilní aplikaci TRISBEE? Pak můžete pohodlně platit kartou přímo ze svého mobilu! Jestliže máte od svého zaměstnavatele také benefitní platební karty, i ty můžete u nás využít! Přijímáme následující typy karet: TICKET BENEFIT CARD, FLEXI PASS CARD nebo BENEFIT PLUS. Pokud plánujete studovat v jazykových kurzech, místo v nich můžete mít jisté ihned! Můžete zaplatit on-line kartou! Samozřejmě, i dosavadní platební metody zůstávají, jsou jimi převod na účet, benefitní programy či poukázky a náš dárkový voucher.


Slevy pro věrné studenty

Vážíme si přízně našich studentů, kteří u nás studují pravidelně nebo se k nám rádi vracejí, a ještě větší radost máme, když se naše výsledky projevují pozitivně ve škole, v práci atd. Proto jsme pro vás jako poděkování připravili zajímavý slevový systém, kde můžete za své studium ušetřit atraktivní finanční částku! Pro více informací klikněte na Slevový systém.

Učebnice ZDARMA nebo se zajímavou slevou

U nás nemusíte do studia investovat nic navíc, pokud nechcete! Učební materiály vám poskytneme zcela ZDARMA, v elektronické podobě, a vy sami si je vytisknete! Pokud máte radši učebnici v její tištěné podobě, rádi vám zajistíme její zakoupení, a to se slevou 10% oproti kamenným prodejnám.

U nás se studuje po celý rok, včetně letních prázdnin

Pokud nechcete přerušovat své studium, což by nepřineslo ani vysoký efekt, rozhodně nemusíte!
U nás můžete studovat celý rok, a to včetně letních prázdnin. Letní období je pro nás od začátku srpna do konce září, a nabízíme nejenom velmi žádané ZVÝHODNĚNÉ BALÍČKY INDIVIDUÁLNÍ VÝUKY S FLEXIBILNÍM ROZVRHEM za akční ceny oproti standardní nabídce, ale také celou řadu tématických kurzů angličtiny a naši nabídku doplňuje zajímavý kurz RÉTORIKY.

Závěrečná zkouška s certifikátem a vysvědčením

Na konci každého jazykového kurzu studenti vždy píší závěrečný test, a při jeho úspěšném absolvování od nás dostanou certifikát spolu s vysvědčením, které slouží jako potvrzení o dosažení příslušné znalostní úrovně dle evropského referenčního rámce pro hodnocení jazykových znalostí. U individuální výuky je složení závěrečné zkoušky rovněž možné, a to po dokončení výuky na příslušné znalostní úrovni.

Nyní se můžete podívat do našeho zázemí, které se vám, doufáme, bude líbit....