Kdo jsme a co nabízíme?

Jazyková škola ELITE vám nabízí své služby od roku 2011 a v současné době patří nejenom mezi největší, ale především mezi nejlepší jazykové školy na benešovském okrese. Za dobu naší existence nám "prošla pod rukama" celá řada studentů nejrůznějšího věku a v současnosti je jich již více jak 1 000! Od začátku našeho založení až do druhé poloviny roku 2020 jsme nabízeli výhradně prezenční výuku, kdy k nám dojížděli studenti nejenom ze dvou největších měst našeho okresu, ale také i okresů Praha-Východ, Pelhřimov, Tábor nebo přímo z Prahy. Uplynulá pandemie Covid-19 nám otevřela dveře k něčemu tehdy neznámému - k on-line výuce, kterou jsme byli nuceni poskytovat právě v tuto dobu. Tento způsob výuky si velmi rychle získal mezi studenty velkou oblibu, a tak jsme se ji rozhodli zařadit i do naší stálé nabídky. Protože se tento způsob studia těší stále větší a větší oblibě, již jsme se přestali omezovat pouze na oblast Benešovska, ale stále častěji se zaměřujeme na klienty z Prahy, z ostatních koutů republiky, a naše současná působnost sahá i za hranice naší země, např. máme klienty i ze Slovenska, Německa, Rakouska atd. Stále tady však zůstáváme pro naše klienty z Benešovska, kde jsme nadále velmi oblíbení a máme výborné reference, neboť k nám velmi často chodí klienti na doporučení od našich minulých nebo stávajících studentů, a toho si vážíme ze všeho nejvíce.

Naše služby poskytujeme studentům všech věkových kategorií, od dětí až po aktivní seniory, kteří chtějí zapracovat na svých znalostech. Naším záměrem je naučit vás cizí jazyk důkladně tak, abyste si dokázali nejenom splnit své sny, ale především, abyste se dokázali rozmluvit a nebáli se tak používat jazyk v praxi. Studium jazyků vás s námi bude bavit, rádi vám ukážeme, že je to vlastně jednoduché - s námi to zvládne naprosto každý!

Používání jazyka v praxi není tak těžké, jak by to mohlo na první pohled vypadat, s námi a naší metodou výuky je to velmi jednoduché! Nevěříte? Přidejte se k nám a my vás rádi přesvědčíme o opaku, protože s námi to zvládne opravdu každý! Prostudujte si naše portfolio služeb, a pokud budete potřebovat poradit či pomoci s výběrem, neváhejte se na nás obrátit, rádi vám pomůžeme.


Prezenční jazykové kurzy

ANGLIČTINA, NĚMČINA, FRANCOUZŠTINA, ŠPANĚLŠTINA, RUŠTINA, ITALŠTINA v Benešově, s možností on-line připojení do hodiny, když zrovna nebudete moci přijít. Nepřijdete tak ani o jedinou vteřinu výuky a nebudete muset nic složitě dohánět! Pokud vám čas nebo zdravotní stav nedovolí se k nám připojit on-line, poskytneme vám přehled probrané látky a vše dodatečně vysvětlíme!

Kurzy angličtiny a španělštiny pro děti
6 - 15 let

Rádi vašim dětem ukážeme, že se angličtina nechá naučit žábavnou a nenásilnou formou, přiměřeně k jejich věku. Neučíme pouze z učebnic, hodiny doplňujeme mnoha interaktivními materiály, hrami atd. Vyučujeme zábavnou a hravou formou, žádné nudné a stereotypní hodiny u nás nehrozí!

On-line živé kurzy

Jazykové kurzy, do kterých nemusíte chodit jsou tady! Studujte v prostředí, kde se cítíte nejlépe, můžete dokonce studovat, i pokud jste na chatě nebo dovolené! On-line výuku umíme velmi dobře, disponujeme nejmodernější a výkonnou technikou a perfektním připojením k internetu. Zkusíte jednou a už nebudete chtít studovat jinak!


Příprava na přijímačky z češtiny

Hledáte pro své děti kvalitní a pečlivou přípravu k přijímačkám na víceletá gymnázia a střední školy? Pak jste u nás na tom správném místě! Nabízíme celoroční přípravné, skupinové kurzy nebo individuální studium. Známe důkladně strukturu a požadavky na přijímačky, proto garantujeme vysokou kvalitu! S výukou češtiny máme velké zkušenosti, nejenom pro cizince!

Individuální studium - prezenčně či on-line

Zvolte si jazyk, který chcete studovat, obsahovou náplň výuky a můžete se do toho pustit! Vyberete si, zda vám vyhovuje studium s pevným termínem nebo flexibilním rozvrhem a můžete si vybrat, zda budete chtít studovat prezenčně u nás, v Benešově, on-line nebo kombinovaně. Vše máte plně ve svých rukou!


Rétorika & koučink

Je ideální volbou pro ty z vás, kteří chtějí na sobě zapracovat a vylepšit si své komunikační dovednosti. Kvalitní vyjadřovací schopnost znamená nejenom vyšší sebevědomí, ale především zkvalitnění života po všech stránkách, a to jak v profesním, tak zejména i v osobním životě! Pojďte do toho a dejte svému životu jiný směr - prezenčně, on-line nebo kombinovaně!Jsme prestižní a žádanou školou

Nejenom, že nabízíme kvalitní výuku, ale jsme členy a zároveň spolupracujeme s následujícími organizacemi, a to zejména ve věci realizace mezinárodních zkoušek z angličtiny Cambridge English. Jsme oficiálním přípravným centrem pro přípravu k Cambridgeským zkouškám, jako členové Asociace cambridgeský škol v ČR máme přístup k mnoha materiálům týkající se přípravy ke zkouškám, které veřejnost běžně nemá a ve spolupráci s British Council dokážeme zajistit realizaci zkoušek přímo u nás v Benešově nebo rovnou pro vaše zaměstnance, ve vašich firemních prostorách! U nás máte komplexní servis pod jednou střechou!


Nebudeme vás jenom učit, naučíme vás učit se!

Když za námi přijde student, který obešel celou řadu jazykových škol a vystřídal několik lektorů, studuje již několik let, ale stále jsou jeho znalosti téměr na nule, znamená to jedno - špatná volba lektora! Vyučovat a někoho něco skutečně naučit neumí každý, na to je potřeba opravdu kvalitní a zkušený lektor, který je schopen jenom důkladně vše vysvětlit, ale především pomoci studentovi s procesem učení, tj. neustále mu poskytovat rady ohledně toho, jak správně a efektivně studovat. Toto my umíme a rádi vám v tom pomůžeme tak, jako jsme pomohli mnoha studentům před vámi! Jako bonus na vás čeká naše přátelská a pohodová atmosféra. 

Vyučujeme prezenčně, on-line nebo kombinovaně

Uplynulá pandemie Covid-19 nás mnoho naučila a posunula nás velmi dopředu. Nadále poskytujeme klasickou, prezenční výuku u nás v Benešově, avšak protože si on-line výuka získala mezi studenty velkou oblibu, až nás samotné překvapilo jakou, rozhodli jsme se ji zařadit i do naší stálé nabídky, a tak vyučujeme také on-line formou nebo kombinovaně. Sami si tak můžete zvolit, jaká forma studia vám bude vyhovovat nebo si jednotlivé lekce kombinovat, dle vaší potřeby a časových možností. Postupně jsme pro tyto účely vše upravili a inovovali - nechali jsme zmodernizovat připojení k internetu, zainvestovali do nejmodernější a výkonné techniky a absolvovali několik specializovaných školení, abychom byli schopni vše perfektně zvládat. Výsledkem je velmi kvalitní studium, které můžete absolvovat odkudkoli, třeba i z druhého konce světa! Pokud k nám zrovna nemůžete přijít osobně ( nemoc, dovolená, služební cesta apod. ), můžete se do našich hodin připojit on-line aktivně se jich účastnit, aniž by vám utekla jediná vteřina - tzv. hybridní výuku umíme velmi dobře, ať už se jedná o individuální lekce či skupinové kurzy. Pokud by vám čas nebo zdravotní stav připojení nedovolil, poskytneme vám probranou látku a vše dodatečně vysvětlíme - netřeba se obávat složitého dohánění zmeškaného učiva. S námi to zvládne naprosto každý! U skupinových kurzů je toto standard, u individuálních lekcí se také můžete kdykoli připojit on-line nebo lekci můžeme v daný den zrušit. Rozhodnutí je na vás. 


Plaťte kartou, benefitními poukázkami či prostřednictvím různých benefitních programů

Dostáváte od svého zaměstnavatele odměny ve formě tištěných benefitních poukázek nebo máte přístup do různých benefitních kafeterií? Pak je můžete využít k úhradě vybraného kurzu nebo na individuální studium - jistě vám nemusíme připomínat, že investice do vzdělání patří k těm nejlepším! Spolupracujeme téměř se všemi benefitními společnostmi působícími v České republice, např. Edenred, Sodexo, UP ČR, Benefit Plus nebo Benefity a.s. Kompletní přehled námi přijímaných poukázek a programů najdete zde.

K úhradě kurzovného můžete využít také platební karty VISA, MASTERCARD aj. Zaplatit s nimi můžete buď přímo osobně v naší škole nebo prostřednictvím platební brány na našem webu, čímž máte místo ve vámi vybraném kurzu okamžitě jisté! 


Učebnice ZDARMA nebo se zajímavou slevou

U nás nemusíte do studia investovat nic navíc, pokud nechcete! Učební materiály vám poskytneme zcela ZDARMA, v elektronické podobě, a vy sami si je vytisknete! Pokud máte radši učebnici v její tištěné podobě, rádi vám zajistíme její zakoupení, a to se slevou 10% oproti kamenným prodejnám.


Vyučujeme i o letních prázdninách

Pokud nechcete během léta přerušovat výuku, což není z hlediska efektivity ten nejlepší nápad, rozhodně nemusíte! U nás můžete studovat celý rok, a to včetně letních prázdnin. Letní období je pro nás od přelomu července a srpna do konce září, a v tuto dobu můžete využít naše velmi žádané ZVÝHODNĚNÉ BALÍČKY INDIVIDUÁLNÍ VÝUKY S FLEXIBILNÍM ROZVRHEM za akční ceny oproti standardní nabídce.


Závěrečná zkouška s certifikátem a vysvědčením

Na konci každého jazykového kurzu studenti vždy píší závěrečný test, a při jeho úspěšném absolvování od nás dostanou certifikát spolu s vysvědčením, které slouží jako potvrzení o dosažení příslušné znalostní úrovně dle evropského referenčního rámce pro hodnocení jazykových znalostí. U individuální výuky je složení závěrečné zkoušky rovněž možné, a to po dokončení výuky na příslušné znalostní úrovni.

Nyní se můžete podívat do našeho zázemí, které se vám, doufáme, bude líbit....