Kurz přesně a jenom pro vás a studium, kdy chcete....
Nezní to skvěle? Ano a výhod je nespočet!

Jste časově hodně vytížení, ale přesto chcete zapracovat na svých jazykových znalostech a všechno vypilovat k dokonalosti? Pak právě jsou pro vás jsou e-learningové kurzy "na míru" tou správnou volbou! Kurz vám připravíme dle vašich požadavků a vy můžete studovat kdykoli se vámto zrovna hodí, aniž byste přišli o jedinou lekci! Uvidíte, že učit se můžete i jinak než tomu bylo doposud a výsledek je stejně efektivní jako u prezenčního studia. 

Jak to celé funguje?

Jedná se o ryze individuální kurz, který je každému studentovi sestaven "na míru", přesně podle jeho současných znalostí a požadavků. Studium probíhá v prostředí speciální e-learningové platformy, kde má student k dispozici veškeré materiály, s nimiž pracuje dle zadaných pokynů. Svým způsobem se jedná o klasický kurz, který byste normálně absolvovali prezenční formou, akorát je převeden do virtuálního světa! Velkou výhodou je, že vy můžete studovat kdykoli budete chtít a nepřijdete ani o jedinou lekci!

Jistě to znáte sami - ne vždycky vám čas dovolí, abyste mohli přijít na hodinu do jazykové školy, tak je nutné ji zrušit a přeložit na později. Čím vícekrát toto uděláte, tím více začně klesat efektivita vašeho studia. U této formy studia se vám nic takového nemůže stát, čas, který budete studiu věnovat, si vybíráte pouze vy sami! Studovat můžete v pohodlí svého domova, kanceláře, nebo rovnou z chaty či dovolené a nemusíte nikam jezdit, čímž ušetříte spoustu času, ale i peněz, které by vás cesta k nám stála!

Jaký jazyk můžete studovat a jak studium probíhá?

Můžete si vybrat z naší nabídky jazyků, které chcete studovat, tj. ANGLIČTINU, NĚMČINU, FRANCOUZŠTINU, ŠPANĚLŠTINU, RUŠTINU nebo ITALŠTINU. Jako doplněk vám poskytneme učební materiály v elektronické podobě, které si můžete vytisknout nebo s nimi pracovat v digitální podobě - je to na vás. Veškeré pokyny ke studiu a jak postupovat, budete mít vždy uvedené ve speciální e-learningové platformě, ve které studium probíhá, vč. audio nahrávek, videí a mnoha dalšího, neboť virtuální prostředí nabízí nespočet možností, jak vaše studium dovést k maximální atraktivnosti a efektivnosti zároveň!

Pokud jste se již vybraný jazyk učili, můžete si u nás zdarma vypracovat vstupní test za účelem ověření vašich dosavadních znalostí, a my vám poté rádi navrhneme a zpracujeme co nejvhodnější kurz, podle výsledku testu a vašich požadavků. Kurz vždy zahrnuje jednu znalostní úroveň dle ERR, tj. A1 - C2 a jeho platnost je jeden rok od data jeho spuštění. Po celou dobu studia je vám k dispozici náš lektor, který vám bude kontrolovat odevzdanou práci, a pokud to bude nutné, vysvětlí vám chyby, kterých jste se při studiu dopustili. Veškeré konzultace probíhají písemnou formou, tj. prostřednictvím e-mailu. V případě zájmu si můžete dokoupit on-line živé konzultace s lektorem, např. za účelem procvičení konverzace atd.

Nemusíte studovat pouze na počítači, ale můžete si stáhnout aplikaci do svého mobilu či tabletu a věnovat se studiu, ať jste kdekoli, třeba i na cestách!


Pro koho je kurz určen a jaká je cena?

Kurz je určen pro všechny nadšené studenty, kteří se nebojí pracovat na počítači či svém mobilu nebo tabletu a rádi využívají moderní technologie k vlastnímu vzdělávání! Věnovat se studiu tak mohou děti již od 6 let až seniory, bez ohledu na věk, důležité je nadšení pro studium a vlastní rozvoj!

Cena kurzu činí 3 590 Kč a zahrnuje jednu celou úroveň studia, s dobou platnosti na jeden rok od data spuštění kurzu. Kurz bude navržen podle požadavků a věku studenta.

Dovolujeme si upozornit, že studium jazyků prostřednictvím e-learningové platformy se řídí Smluvními podmínkami pro on-line kurzy, které si můžete stáhnout níže.

Víte o někom, komu by se tento kurz líbil? Věnujte mu jej jako dárek!

Kurz můžete věnovat svým blízkým jako orginální dárek! Více informací najdete zde: Dárkový voucher.

Objednávka e-learningového kurzu

Vyplňte níže uvedený formulář a odešlete jej. Obratem vás budeme kontaktovat za účelem dokončení vaší objednávky. Dovolujeme si upozornit, že objednávka kurz je považována za závaznou.

Odesílatel elektronického formuláře uděluje fyzické osobě, Ing. Zitě Lukešová Hlaváčkové, se sídlem v Benešově, Hráského 2128, IČO: 08217378 souhlas se zpracováním svých osobních údajů, ve smyslu nařízení Evropského parlamentu a Rady EU č. 2016679 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů a o zrušení směrnice 95/46/ES, zpracovávala jeho osobní údaje pro účely vyřízení jeho požadavku týkajícího se zájmu o bližší informace o službách poskytovaných jazykovou školou ELITE.