Originální příměstské kempy pro děti 

Letní HERECKO-DRAMATICKÝ příměstský ( docházkový ) tábor pro děti 8 - 15 let

Protože jste si naše originální letní příměstské tábory pro děti v loňském roce oblíbili, rádi vám je nabízíme i v letošním roce! Tentokrát úplně měníme téma a zaměření - žádná angličtina! Budeme se věnovat ryze hereckým aktivitám, naučíme se mnoho zajímavých dovedností, které vaše děti velmi dobře uplatní v budoucím životě, a které povedou ke zlepšení jejich komunikačních dovedností a zvýšení sebevědomí. Naučí se zřetelně mluvit a vystupovat před ostatními. Pomocí dramatických her ztratí zábrany a mohou tak pustit uzdu své fantazii a tvořivosti. 

DIVADELNÍ AKTIVITY

Děti se dozví, co se je divadlo a divadelní zákulisí, poznají základní principy divadelního vystupování, naučí se pracovat v kolektivu, improvizaci, zbaví se trémy a stydlivosti, naučí se správně mluvit, naučí se pracovat s vlastním tělem a s vlastními myšlenkami. Toto vše děti naučíme v uplatnit v praxi.

MLUVENÍ, KOMUNIKACE

Základ, bez kterého se děti v životě neobjedou. Pokud chcete, aby měly jednou spokojený a šťastný život, je nutné, aby se naučily správně komunikovat a hlavně, nebály se komunikovat za jakékoli situace. My to vaše děti naučíme a zbavíme je ostychu a naučíme sebejistě vystupovat. 

ZVÝŠENÍ SEBEVĚDOMÍ

Sebevědomí je to, co nejčastěji dnešním dětem chybí. Často jsou ve školách podceňované a leckdy je učitelé shazují a demotivují, než aby je podrželi a byli jim oporou, když se zrovna nedaří. Díky různým aktivitám vašim dětem pomůžeme k získání vyššího sebevědomí, a aby neúspěch dokázaly brát s nadhledem. 


Co můžete vy a vaše děti očekávat?

Jedná se o dosti specifický typ aktivit, pomocí kterých naučíme vaše děti nejenom správně a zřetelně komunikovat, ale hlavně se zaměříme na to, abychom jim zvýšili sebevědomí. Ve školách se žádné z těchto dovedností nenaučí - učitelé mají tendenci děti spíše shazovat a demotivovat, než je podporovat a najít správnou formu motivace. S každým takovým zaškobrtnutím nebo neúspěchem děti ztrácí tolik potřebné sebevědomí, ztrácí motivaci a postupně se stávají neustále zakřiknutějšími. Ať už jsme si toho vědomi či nikoli, tyto negativní aspekty velmi výrazně ovlivňují dítě po celý život, zejména v dospělosti, kde to může napáchat celou řadu ošklivých situací - postačí jenom malý neúspěch a člověk se psychicky hroutí, bez ohledu na věk, vzdělání, sociální postavení atd. Lze tomu však snadno předejít! 

Čím je dítě sebevědomější, tím lépe dokáže komunikovat a má mnohem jednodušší a šťastnější život než jeho zakřiknutí vrstevníci. Možná se vám to nezdá, ale je to tak - z takovéhoto dítěte se nestane oběť šikany ve škole nebo později v práci, dokáže si stanovit cíle a jít si pevně za nimi, dokáže si najít odpovídající zaměstnání, nenechá ostatní lidi, aby s ním jednali nevhodně, protože dokáže nevhodné jednání identifikovat a ohradit se proti němu, a v neposlední řadě si dokáže později najít i vhodného partnera do života, s nímž bude spokojeno a vytvoří spokojenou rodinu a pohodové prostředí pro své potomky a ostatní členy své rodiny. Nezapomínejte na to, že jaké dětství, jak se budou chovat a jak s nimi bude zacházeno, podle toho se bude odvíjet jejich další život! 

Chcete i vy, jako rodiče pro své děti klidný, pohodový a šťastný život? Pak jsou naše letní příměstské kempy pro vaše děti jako dělané! Není to jednoduché, ale i za týden dokážeme s vašimi dětmi na těchto věcech zapracovat a vylepšit je tak, aby do nového školního roku nastoupily jako sebevědomé bytosti. Jste tedy vy i vaše děti připraveni? Tak pojďte do toho!


Jak budou příměstské tábory probíhat?

 • tábory budou probíhat vždy od pondělí do pátku, každý týden ( přesný rozpis termínů je k dispozici níže )
 • každý turnus má sice stejnou obsahovou náplň v základní podobě, avšak naprosto rozdílná témata - každý týden a den budou děti dělat něco úplně jiného!
 • tábor je pouze docházkový, nepřespává se u nás
 • pro děti jsou zajištěny dvě svačiny a oběd, včetně pitného režimu po celý den 
 • tábory jsou určeny pro děti od 8 do 15 let
 • v ceně jsou zahrnuty veškeré pomůcky a materiály potřebné k práci během tábora
 • v případě příjemného počasí bude mnoho aktivit probíhat ve venkovních prostorách
 • maximální kapacita jednoho turnusu je 10 děti - je tak plně zajištěn individuální přístup lektora
 • tábory se budou konat v Benešově, prezenční formou

Termíny příměstských táborů, cena a harmonogram

Tábory se budou konat o letních prázdninách, v následujících termínech: 

 • 31. 7. - 4. 8. 2023
 • 7. 8. - 11. 8. 2023
 • 14. 8. - 18. 8. 2023
 • 21. 8. - 25. 8. 2023
 • 28. 8. - 1. 9. 2023

Cena za jedno dítě činí 3 990 Kč / turnus. V ceně je zahrnuto: využití veškerých pomůcek a rekvizit v rámci turnusu, 3 denně jídlo ( dopolední svačina, oběd, odpolední svačina ), pitný režim po celý den, případné výlety ( max. 1 větší výlet v rámci turnusu ), lektorka. 

Orientační denní harmonogram:

 • 8:30 - 9:00 - příchod dětí 
 • 9:00 - 10:00 - rozcvičení a komunikační aktivity v prvním bloku 
 • 10:00 - 10:30 - dopolední svačina + přestávka
 • 10:30 - 11:30 - studium scénáře vč. jevištních aktivit 
 • 11:30 - 12:30 - oběd a odpočinek 
 • 12:30 - 14:30 - cvičení a komunikační aktivity ve druhém bloku 
 • 14:30 - 15:00 - odpolední svačina 
 • 15:00 - 16:30 - praktické cvičení divadelního představení 
 • 16:30 - 17:00 - odchod dětí 

Harmonogram je pouze orientační a může se změnit, v závislosti na aktivitách. Výlet je zpravidla celodenní, pokud není předem určeno jinak a v ceně jsou zahrnuty případné vstupy do objektů, pokud je návštěva takového objektu součástí výletu. V čase odchodu dítě odchází buď samo nebo v doprovodu jiné osoby. Od 17. hodiny pokračuje v jazykové škole standardní jazyková výuka, proto je nutné, aby školu děti do té doby opustili. 


Přihláška na letní příměstský tábor

Zaujala vás nabídka a chcete svou ratolest přihlásit? Vyplňte níže uvedený přihlašovací formulář a my vás budeme obratem kontaktovat k dokončení vaší přihlášky. Pokud plánujete přihlásit více jak jedno dítě, uveďte jejich jména, data narození a zdravotní pojišťovnu do kolonky "Poznámky". Stejně tak učiňte, pokud chcete přihlásit více děti na rozdílné termíny. Můžete také přihlásit i jedno dítě na více termínů. Těšíme se na vás a vaše děti. 

Odesílatel elektronického formuláře uděluje fyzické osobě, Ing. Zitě Hlaváčkové, se sídlem v Benešově, Hráského 2128, IČO: 08217378 souhlas se zpracováním svých osobních údajů, ve smyslu nařízení Evropského parlamentu a Rady EU č. 2016679 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů a o zrušení směrnice 95/46/ES, zpracovávala jeho osobní údaje pro účely vyřízení jeho požadavku týkajícího se zájmu o bližší informace o službách poskytovaných jazykovou školou ELITE.


Účast na letních příměstských táborech se řídí smluvními podmínkami, které si můžete stáhnout zde: