Soukromé lekce "na míru" prezenčně, on-line nebo kombinovaně

Preferujete studium dle svých vlastních požadavků?

Individuální studium se vyznačuje velmi vysokým efektem výuky, neboť lekce absolvujete pouze vy sami nebo se svými blízkými, a to buď v našich učebnách nebo on-line formou, v prostředí, kde se cítíte nejlépe - v pohodlí svého domova, kanceláře nebo chatě či dovolené!

Individuální studium je určeno těm z vás, kteří se chtějí aktivně věnovat studiu cizího jazyka, mít zaručený velmi vysoký výsledný efekt a dosáhnout tak v krátké době požadovaného výsledku. S námi vás bude studium velmi bavit - naši lektoři jsou nejenom zkušení profesionálové, ale uplatňujeme zejména přátelský a lidský přístup ke studentovi a výuce, jsme vždy usměvaví, máme velký smysl pro humor, a vždycky s vámi rádi prohodíme i pár slov, abychom snadněji prolomili ledy a vy jste se cítili komfortně.


Zajímá vás, co vás u nás čeká a jak studium probíhá?

Studium u nás je primárně zaměřeno na aktivní používání jazyka, tj. abyste se naučili mluvit. Na jednotlivých lekcích se budete hodně věnovat poslechům a cvičení výslovnosti. Neopomínáme ani procvičování dalších dovedností, jako je poslech, čtení a práce s textem a psaní. Na následujících dvou videích se můžete podívat, jak takové studium u nás vypadá a co můžete očekávat.

Individuální výuka angličtiny pro mírně pokročilou studentku, v prezenční podobě. 

Individuální výuka španělštiny pro pokročilou studentku, v on-line podobě, při využití sdílených materiálů. 

Jakou formu studia vám nabízíme?

U nás si můžete vybrat, zda budete chtít pravidelné studium s pevně stanoveným termínem nebo zda preferujete možnost nastavit si termíny a časy studia sami, pak je jednoznačnou volbou studium s flexibilním rozvrhem. Můžete si také vybrat, zda budete chtít studovat prezenčně nebo on-line či si tyto formy studia různě kombinovat, dle svých časových možností.

Prezenční studium s pevně stanoveným termínem a časem

Toto je jednoznačně nejefektivnější způsob studia, protože víte, že v daný den a čas máte svou hodinu! Z naší nabídky si vyberete vhodný den, čas a délku vyučovací hodiny a v tuto dobu bude lektor k dispozici pouze vám nebo vašim blizkým! Vámi zvolený termín nebo termíny výuky budete mít smluvně garantovány. Případná změna termínu je možná po dohodě s námi a lektorem, avšak pouze za předpokladu volných kapacit.

Prezenční studium s flexibilním rozvrhem

Toto je jednoznačná volba pro ty z vás, kteří maji nepravidelnou pracovní dobu nebo si chtějí termíny studia nastavovat vždy sami, aniž by museli jakkoli omezovat svůj program! Zakoupíte si některý z balíčků s počtem hodin a posléze si budete termíny jednotlivých lekcí a jejich délku sami vybírat v našem rezervačním systému. Studovat tak můžete kdykoli se vám to bude hodin a nic ani nikdo vás nebude omezovat! Pracujte, studujte nebo se věnujte svým aktivitám, s námi můžete!

On-line studium

Studujte tam, kde se cítíte nejlépe - v pohodlí svého domova, v kanceláři, na chatě nebo na dovolené! Ušetřený čas, který byste jinak strávili na cestě k nám, můžete věnovat rodině, přátelům, koníčkům apod. Sami uvidíte, že vás toto studium bude bavit a výsledný efekt je úplně stejný, jako kdybyste k nám chodili osobně. Můžete si vybrat, zda chcete studovat s pevně stanoveným termínem nebo s flexibilním rozvrhem a můžete se do toho pustit! Vyučujeme prostřednictvím aplikace Google Meet nebo Skype.

Co můžete studovat a komu je naše studium určeno?

V naší jazykové škole můžete studovat celkem 6 světových jazyků - zaměřejeme se na ty jazyky, které mají široké využití především v Evropě, ale jsou velmi dobře využijtelné i ve světě! Studovat u nás můžete každý, od dětí a teenagerů toužících po skvělé budoucnosti až po dospělé a aktivní seniory, kteří hledají nový koníček, ať už je jím cestování, získání nového a lepšího zaměstnání nebo jenom touha po vzdělávání či cokoli jiného. Jsme tady pro vás, abychom vám splnili vaše sny!

Jaké jazyky u nás můžete studovat?

 • ANGLIČTINU
 • NĚMČINU
 • FRANCOUZŠTINU
 • ŠPANĚLŠTINU
 • RUŠTINU
 • ITALŠTINU
 • ČEŠTINU PRO CIZINCE - vyučujeme v českém, anglickém a ruském jazyce 

V základní podobě je studium zaměřené na výuku obecného jazyka, pokud však máte specifické požadavky na různá odborná zaměření, rádi vám vyhovíme i v tomto ohledu! 

Máme letité zkušenosti s výukou nejenom obecného jazyka, ale rovněž s mnoha odbornými zaměřeními; mezi nejžádanější pochopitelně patří obchodní jazyk, dále např. zaměření pro zdravotnický personál, pracovníky bank a pojišťoven se zaměřením na finace a ekonomiku a mnoho dalšího. Zkrátka, my jsme připraveni vyhovět i těm nejnáročnějším požadavkům, neváhejte se na nás obrátit a my uděláme maximum pro to, abyste byli se studiem u nás nejenom spokojení, ale hlavně, aby pro vás bylo přínosem.

Rádi vám vyhovíme i s dalšími požadavky, jako je specifické zaměření studia, např.

 • konverzačně-poslechové lekce;
 • lekce se zaměřením primárně na gramatiku a mluvnickou část jazyka;
 • korespondence a psaní e-mailů, telefonování, prezentační dovednosti, vedení porad atd.;
 • příprava k maturitě, zkouškám na vysokou školu či státní jazykovou zkoušku;
 • příprava k mezinárodním jazykovým zkouškám;
 • příprava k odborně zaměřeným zkouškám, např. STANAG, letecká angličtina apod..

Komu je studium určeno?

Studovat u nás může každý, od dětí od 6 let, teenagery až po dospělé a seniory v jakémkoli věku. Dle vašich požadavků sestavíme obsahovou náplň výuky, zvolíme vhodné učební materiály, které vám poskytneme zcela ZDARMA, v elektronické podobě, k vytištění. U dětí a teenagerů se soustředíme především na to, co je baví, abychom jim angličtinu či jiný jazyk přiblížili zábavnou a nenásilnou formou, prostřednictvím toho, co je nejvíc baví. Naše škola disponuje mnoha moderními učebními materiály, takže dokážeme vyhovět i těm nejnáročnějším klientům.


Kolik stojí studium u nás?

Pokud se rozhodnete studovat u nás, nemusíte se obávat, že by vám udělalo velkou čáru přes rozpočet! Ceny máme nastavené tak, aby byly konkurenceschopné, ale zároveň aby vystihovaly kvalitu námi poskytované výuky - řídíme se heslem, že kvalita nemá být moc drahá, ale nemůže být také přiliš levná. Garantujeme vám, že ze své peníze získáte kvalitní a profesionální výuku, kdy vás cizí jazyk dokážeme naučit rychle a efektivně a hlavně, pomůžeme realizovat vaše sny, ať už jsou jakékoli! Níže si můžete stáhnout aktuální ceník vč. smluvních podmínek, abyste viděli, jak u nás tento typ studia probíhá a co očekávat. 

Zaujala vás naše nabídka a máte zájem o více informací o možnostech individuálního studia u nás?

Napište nám své požadavky a představy o studiu, a my vám rádi sestavíme optimální nabídku, "na míru" přímo pro vás! Nabídka je nezávazná a bezplatná, sami se pak rozhodnete, zda budete chtít studovat právě u nás. V případě jakýchkoli dotazů se na nás neváhejte obrátit, rádi vám vše vysvětlíme. Těšíme se na vás a vzájemnou spolupráci. 

Doporučujeme uvést co nejvíce termínů, kdy byste mohli studium absolvovat, neboť naše škola patří k velmi vytíženým a může se stát, že nebudeme schopni vašemu hlavnímu požadavku na termín zcela vyhovět. Pokud uvedete více možných termínů, pravděpodobnost, že vás budeme moci na studium přijmout, tak výrazně zvýšíte. Děkujeme a těšíme se na vás a budoucí spolupráci.

Dovolujeme si nyní upozornit, že nové studenty na individuální výuku přijímáme prozatím pouze na léto 2024 ( srpen - září ), kdy můžete využít našich cenově zvýhodněných balíčků. Do konce června již nebudeme nové studenty přijímat z důvodů plně obsazených kapacit. Děkujeme za pochopení. V případě zájmu o tento typ výuky rozhodně neváhejte s přihlášením, neboť každoročně je o tuto akci mimořádně velký zájem a kapacity jsou omezené! Zápis na výuku a příjem přihlášek byl již zahájen.

V případě zájmu o individuální výuku ve školním roce 2024/2025 nás neváhejte kontaktovat již nyní, dokud jsou volné kapacity. O výuku u nás je vždy velký zájem a na počátku září máme většinou obsazeno! 


Uchazeč odesláním žádosti uděluje fyzické osobě, Ing. Zitě Lukešové Hlaváčkové, se sídlem v Benešově, Sportovní 2128, IČO: 08217378 souhlas se zpracováním svých osobních údajů, ve smyslu nařízení Evropského parlamentu a Rady EU č. 2016679 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů a o zrušení směrnice 95/46/ES, zpracovávala jeho osobní údaje pro účely zpracování nabídky individuální výuky. Pokud zájemce o zpracování nabídky individuálního studia nezkontaktuje JŠ ELITE do dvou týdnů od data zaslání zpracované nabídky, JŠ ELITE automaticky vymaže jeho osobní údaje ze své databáze.