Studium "na míru" jenom pro vás

Preferujete raději soukromé lekce?

Individuální studium se vyznačuje velmi vysokým efektem výuky, neboť na hodinách jste vždy sami nebo se svými známými, a hodiny jsou vždy "ušité na míru" vašim požadavkům a potřebám.

Individuální studium je určeno těm z vás, kteří se chtějí aktivně věnovat studiu cizího jazyka, mít zaručený velmi vysoký výsledný efekt a dosáhnout tak v krátké době požadovaného výsledku. S námi vás bude studium velmi bavit - naši lektoři jsou nejenom zkušení profesionálové, ale uplatňujeme zejména přátelský a lidský přístup ke studentovi a výuce, jsme vždy usměvaví, máme velký smysl pro humor, a vždycky s vámi rádi prohodíme i pár slov, abychom snadněji prolomili ledy. 

Jaké typy individuálního studia nabízíme? 

Zvolte si své studium podle toho, zda můžete docházet pravidelně, v pevně stanoveném termínu, nebo, pokud máte nepravidelnou pracovní dobu, doporučujeme vám zvolit studium s flexibilním rozvrhem, které velmi snadno skloubíte se svými povinnostmi a dalšími aktivitami. 

Studium s pevně stanoveným termínem

Vyberete si vhodný termín z naší nabídky, ten budete mít smluvně garantovaný, a vždycky v tento den a čas budete na hodiny docházet. Rovněž si zvolíte délku vyučovací hodiny, tj. 60, 90 nebo 120 minut a intenzitu studia. Tento typ studia je rozhodně nejefektivnější, neboť víte,
že prostě musíte přijít! 

Studium s flexibilním rozvrhem

Vhodné pro ty z vás, kteří mají nepravidelnou pracovní dobu, a přesto se chtějí zdokonalit v cizím jazyce! Funguje to tak, že si předem zakoupíte vybraný balíček s počtem hodin, poté získáte přístup do našeho rezervačního systému, kde si budete vybírat termíny jednotlivých lekcí dle svých možností, vč. délky každé vyučovací hodiny. 
Můžete tak chodit, kdy máte možnost a nic vám neunikne!

Kolik stojí studium u nás?

Pod odkazem ceník si můžete stáhnout aktuální ceny individuálních lekcí.

Co všechno vám můžeme v rámci individuálního studia nabídnout? 

Nejdříve vám povíme, jaké jazyky u nás můžete studovat, jsou to tyto: ANGLIČTINA, NĚMČINA, FRANCOUZŠTINA, ŠPANĚLŠTINA, ITALŠTINA a RUŠTINA 

V základní podobě se budete věnovat studiu obecného jazyka, pokud budete mít zájem, můžete si vybrat z celé řady různých odborných zaměření, např. obchodní jazyk, různé technické obory aj. Naše nabídka je velmi široká, a tak dokážeme vyhovět i těm nejnáročnějším požadavkům. 

Komu je studium určeno?

Studovat u nás může každý, od dětí od 6 let, teenagery až po dospělé v jakémkoli věku. Dle vašich požadavků sestavíme obsahovou náplň výuky, zvolíme vhodné učební materiály, které vám poskytneme zcela ZDARMA, v elektronické podobě, k vytištění. U dětí a teenagerů se soustředíme především na to, co je baví, abychom jim angličtinu či jiný jazyk přiblížili zábavnou a nenásilnou formou, prostřednictvím toho, co je nejvíc baví. Naše škola disponuje mnoha moderními učebními materiály, takže dokážeme vyhovět i těm nejnáročnějším klientům. 

Zaujala vás naše nabídka a máte zájem o více informací o možnostech individuálního studia u nás?

Napište nám své požadavky a představy o studiu, a my vám rádi sestavíme optimální nabídku přímo pro vás! Nabídka je nezávazná a bezplatná, sami se pak rozhodnete, zda budete chtít studovat právě u nás.


Dovolujeme si upozornit, že v současnosti jsou naše kapacity na individuální studium již zcela zaplněné, a proto nemůžeme přijímat nové zájemce. V případě, že nám zašlete svou poptávku, zařadíme si vás na pořadník a v případě uvolnění vámi požadovaného termínu vás budeme kontaktovat. Děkujeme za pochopení.

Máte-li zájem o studium u nás, rádi vás přivítáme v některém z našich jazykových kurzů. Můžete tak nastoupit do již rozjetých kurzů nebo se přihlásit do nadcházejícího semestru. 

Uchazeč odesláním žádosti uděluje fyzické osobě, Ing. Zitě Hlaváčkové, se sídlem v Benešově, Hráského 2128, IČO: 08217378 souhlas se zpracováním svých osobních údajů, ve smyslu nařízení Evropského parlamentu a Rady EU č. 2016679 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů a o zrušení směrnice 95/46/ES, zpracovávala jeho osobní údaje pro účely zpracování nabídky individuální výuky. Pokud zájemce o zpracování nabídky individuálního studia nezkontaktuje JŠ ELITE do dvou týdnů od data zaslání zpracované nabídky,
JŠ ELITE automaticky vymaže jeho osobní údaje ze své databáze. 

Chcete vždy vědět, co je u nás nového?
Pak nás nezapomeňte sledovat na Facebooku a už vám nic neunikne!