Studium "na míru" jenom pro vás

Preferujete raději soukromé lekce?

Individuální studium se vyznačuje velmi vysokým efektem výuky, neboť na hodinách jste vždy sami nebo se svými známými, a hodiny jsou vždy "ušité na míru" vašim požadavkům a potřebám.

Individuální studium je určeno těm z vás, kteří se chtějí aktivně věnovat studiu cizího jazyka, mít zaručený velmi vysoký výsledný efekt a dosáhnout tak v krátké době požadovaného výsledku. S námi vás bude studium velmi bavit - naši lektoři jsou nejenom zkušení profesionálové, ale uplatňujeme zejména přátelský a lidský přístup ke studentovi a výuce, jsme vždy usměvaví, máme velký smysl pro humor, a vždycky s vámi rádi prohodíme i pár slov, abychom snadněji prolomili ledy. 

Zajímá vás, co vás u nás čeká a jak vás naučíme aktivně mluvit?

Odpověď je jednoduchá, prostě budeme vše důkladně procvičovat! Pokud se chcete naučit aktivně používat jazyk, tj. mluvit, musíte být schopni porozumět tomu, co vám kdo říká. Pamatujte, že problém není v tom, že byste neuměli mluvit ( to byste nemluvili ani česky ), ale v tom, že dostatečně nerozumíte tomu, co vám kdo říká, proto poslechy hrají ve výuce jazyků velmi podstatnou roli! Podívejte se na video níže a uvidíte, jak taková výuka probíhá.

Jaké typy individuálního studia nabízíme? 

Zvolte si své studium podle toho, zda můžete docházet pravidelně, v pevně stanoveném termínu, nebo, pokud máte nepravidelnou pracovní dobu, doporučujeme vám zvolit studium s flexibilním rozvrhem, které velmi snadno skloubíte se svými povinnostmi a dalšími aktivitami.

Prezenční studium s pevně stanoveným termínem

Vyberete si vhodný termín z naší nabídky, ten budete mít smluvně garantovaný, a vždycky v tento den a čas budete
a hodiny docházet. Rovněž si zvolíte délku vyučovací hodiny,
tj. 60, 90 nebo 120 minut a intenzitu studia. Tento typ studia je rozhodně nejefektivnější, neboť víte, že prostě musíte přijít! 


On-line studium

Pokud bydlíte daleko od naší školy nebo se vám pouze nechce dojíždět a ztrácet tak čas, studovat můžete i z pohodlí svého domova či kanceláře, a to prostřednictvím Google Meet nebo Skype - volba je na vás, my se přizpůsobíme! Studium je naprosto stejné jako při prezenční formě, máme ho již dobře odzkoušené z roku 2020, vše funguje perfektně a výsledný efekt studia je stejný jako u prezenční formy! Můžete si vybrat, zda budete chtít studium s pevně stanoveným termínem nebo flexibilní rozvrh, kde si budete termíny volit sami.


Prezenční studium s flexibilním rozvrhem

Vhodné pro ty z vás, kteří mají nepravidelnou pracovní dobu nebo pracují na směny, a přesto se chtějí zdokonalit v cizím jazyce! Funguje to tak, že si předem zakoupíte vybraný balíček s počtem hodin, poté získáte přístup do našeho rezervačního systému, kde si budete vybírat termíny jednotlivých lekcí dle svých možností, vč. délky každé vyučovací hodiny zvlášť. Můžete tak chodit, kdy chcete, jak často chcete a na jak dlouho chcete, nic vás nelimituje - všechno je pouze na vás!

Kolik stojí studium u nás a kde učíme?

Pod odkazem ceník si můžete stáhnout aktuální ceny individuálních lekcí.

Prezenční výuka probíhá na našich pobočkách v Benešově a Vlašimi. Z důvodu velké vytíženosti naší školy není možné dojíždění lektorů do prostor klientů, vyjma těch firemních. Děkujeme za pochopení.

Co všechno vám můžeme v rámci individuálního studia nabídnout? 

Nejdříve vám povíme, jaké jazyky u nás můžete studovat, jsou to tyto: ANGLIČTINA, NĚMČINA, FRANCOUZŠTINA, ŠPANĚLŠTINA, RUŠTINA nebo ITALŠTINA.

V základní podobě se budete věnovat studiu obecného jazyka, pokud budete mít zájem, můžete si vybrat z celé řady různých odborných zaměření, např. obchodní jazyk, různé technické obory aj. Naše nabídka je velmi široká, a tak dokážeme vyhovět i těm nejnáročnějším požadavkům. 

Komu je studium určeno?

Studovat u nás může každý, od dětí od 6 let, teenagery až po dospělé v jakémkoli věku. Dle vašich požadavků sestavíme obsahovou náplň výuky, zvolíme vhodné učební materiály, které vám poskytneme zcela ZDARMA, v elektronické podobě, k vytištění. U dětí a teenagerů se soustředíme především na to, co je baví, abychom jim angličtinu či jiný jazyk přiblížili zábavnou a nenásilnou formou, prostřednictvím toho, co je nejvíc baví. Naše škola disponuje mnoha moderními učebními materiály, takže dokážeme vyhovět i těm nejnáročnějším klientům. 

Zaujala vás naše nabídka a máte zájem o více informací o možnostech individuálního studia u nás?

Napište nám své požadavky a představy o studiu, a my vám rádi sestavíme optimální nabídku přímo pro vás! Nabídka je nezávazná a bezplatná, sami se pak rozhodnete, zda budete chtít studovat právě u nás.

Uchazeč odesláním žádosti uděluje fyzické osobě, Ing. Zitě Hlaváčkové, se sídlem v Benešově, Hráského 2128, IČO: 08217378 souhlas se zpracováním svých osobních údajů, ve smyslu nařízení Evropského parlamentu a Rady EU č. 2016679 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů a o zrušení směrnice 95/46/ES, zpracovávala jeho osobní údaje pro účely zpracování nabídky individuální výuky. Pokud zájemce o zpracování nabídky individuálního studia nezkontaktuje JŠ ELITE do dvou týdnů od data zaslání zpracované nabídky,
JŠ ELITE automaticky vymaže jeho osobní údaje ze své databáze. 

Chcete vždy vědět, co je u nás nového?
Pak nás nezapomeňte sledovat na Facebooku a už vám nic neunikne!