Hledáte originální a praktický dárek pro své blízké? Jeden tu pro vás máme!

Darujte lepší budoucnost, darujte vzdělání

Jistě vám nemusíme připomínat, že investice do vzdělání a vlastního rozvoje patří mezi ty nejefektivnější, protože zlepšení jazykových znalostí vám může přinést celou řadu výhod - můžete více cestovat, studovat na lepších školách nebo získat lepší zaměstnání! Řekněte sami, nezní to lákavě? Pojďme se tedy podívat, co vám můžeme nabídnout: Můžete si vybrat voucher na jazykový kurz dle vlastního výběru nebo na konkrétní kurz, dále na určitou finanční částku dle vlastního výběru nebo na určitý počet hodin v rámci individuálních lekcí. Záleží jenom na vás, jakou variantu zvolíte, my se postaráme o zbytek.

Voucher na volný výběr jazykového kurzu nebo
na konkrétní kurz

Pokud si nejste jistí, který kurz by byl pro obdarovaného tím pravým, zakupte mu poukaz na volný výběr kurzu, a my mu s výběrem toho pravého rádi pomůžeme! Jestliže, naopak víte, o jaký kurz by měl obdarovaný zájem, rádi vám vystavíme poukaz na daný kurz.

Voucher na určitou finanční částku 

Tato forma poukazu je ideální volbou, když přesně nevíte, o jakou formu studia by obdarovaný měl zájem. Můžete mu darovat vámi zvolenou částku, a sám si může zvolit typ výuky, který by mu nejvíce vyhovoval, event. mu s výběrem rádi poradíme my. Danou částku mu pak odečteme od celkové výše kurzovného.

Individuální výuka
s určitým počtem hodin

Jestliže víte, že obdarovaný by měl zájem spíše o individuální studium, rádi vám vyhovíme i v tomto směru! Můžete mu zakoupit určitý počet hodin, a to s pevným nebo flexibilním rozvrhem, aby si mohl sám vybrat, jaká forma mu bude více vyhovovat. My pak zařídíme vše potřebné pro zahájení studia. 

Takto naše vouchery vypadají; vzhled balení přizpůsobujeme osobě darovaného. Tento byl určen pro manžela jedné naší věrné studentky.
Takto naše vouchery vypadají; vzhled balení přizpůsobujeme osobě darovaného. Tento byl určen pro manžela jedné naší věrné studentky.

Charakteristika voucheru:

  • reprezentativní vzhled - atraktivní dárek nejenom pro vaše blízké, ale i pro zaměstnance nebo obchodní partnery
  • poukazy vystavujeme v tištěné podobě, ve formátu A5, vytištěné na kvalitním papíře; dárkovou obálku potiskneme dle příležitosti, k jaké chcete poukaz darovat, tj. narozeniny, svátek, vánoce atd. 
  • dále vám můžeme poukaz zaslat elektronicky, v PDF formátu s tím, že si jej sami vytisknete
  • v případě zájmu vám rádi napíšeme na poukaz věnování dle vašeho přání, vč. uvedení jména obdarovaného 
  • voucher je opatřen unikátním kódem, který slouží pro jeho uplatnění
  • doba platnosti voucheru závisí na jeho zakoupeném typu, tj. v případě kurzů do doby jejich zahájení,
    u dané finanční částky nebo počtu hodin zpravidla
    6 měsíců od data jeho vystavení

Pokud máte zájem o zakoupení většího množství voucherů na rozdílné typy kurzů, částek nebo individuální výuky, kontaktujte nás, a my s vámi domluvíme vše potřebné. Stejně tak učiňte i v případě, že máte na vouchery specifické požadavky, např. úprava designu dle příležitosti atd. Můžete začít zde: Napište nám. Rádi se vám budeme věnovat. 

Objednávka dárkového voucheru

Vyplňte níže uvedenou objednávku a odešlete ji. Obratem Vás budeme kontaktovat ohledně jejího dokončení. Pokud objednáváte voucher/y na firmu, nezapomeňte uvést fakturační údaje do kolonky "poznámky". Děkujeme za váš zájem a těšíme se na vás a vaše blízké.

Odesílatel elektronického formuláře uděluje fyzické osobě, Ing. Zitě Hlaváčkové, se sídlem v Benešově, Hráského 2128, IČO: 08217378 souhlas se zpracováním svých osobních údajů, ve smyslu nařízení Evropského parlamentu a Rady EU č. 2016679 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů a o zrušení směrnice 95/46/ES, zpracovávala jeho osobní údaje pro účely vyřízení jeho požadavku týkajícího se zájmu o bližší informace o službách poskytovaných jazykovou školou ELITE.

Jsme aktivní na sociálních sítích

Chcete vědět, co je u nás nového? Přidejte se k nám na Facebooku a nic vám neunikne!