Udělejte radost svým blízkým a darujte jim lepší budoucnost v podobě našich jazykových kurzů či kurzu rétoriky, vše v prezenční nebo on-line podobě

Kurz od nás vaše blízké jistě potěší

Jistě vám nemusíme připomínat, že investice do vzdělání a vlastního rozvoje patří mezi ty nejefektivnější, protože zlepšení jazykových znalostí vám může přinést celou řadu výhod - můžete více cestovat, studovat na lepších školách nebo získat lepší zaměstnání! Řekněte sami, nezní to lákavě? Pojďme se tedy podívat, co vám můžeme nabídnout: Můžete si vybrat voucher na jazykový kurz dle vlastního výběru, kurz rétoriky nebo jim můžete rovnou vybrat konkrétní kurz, dále na určitou finanční částku dle vlastního výběru nebo na určitý počet hodin v rámci individuálních lekcí. Záleží jenom na vás, jakou variantu zvolíte, my se postaráme o zbytek.

Voucher na volný výběr jazykového kurzu nebo
na konkrétní kurz

Pokud si nejste jistí, který kurz by byl pro obdarovaného tím pravým, zakupte mu poukaz na volný výběr kurzu, a my mu s výběrem toho pravého rádi pomůžeme! Jestliže, naopak víte, o jaký kurz by měl obdarovaný zájem, rádi vám vystavíme poukaz na daný kurz.

Voucher na určitou finanční částku 

Tato forma poukazu je ideální volbou, když přesně nevíte, o jakou formu studia by obdarovaný měl zájem. Můžete mu darovat vámi zvolenou částku, a sám si může zvolit typ výuky, který by mu nejvíce vyhovoval, event. mu s výběrem rádi poradíme my. Danou částku mu pak odečteme od celkové výše kurzovného.

Individuální výuka
s určitým počtem hodin

Jestliže víte, že obdarovaný by měl zájem spíše o individuální studium, rádi vám vyhovíme i v tomto směru! Můžete mu zakoupit určitý počet hodin, a to s pevným nebo flexibilním rozvrhem, aby si mohl sám vybrat, jaká forma mu bude více vyhovovat. My pak zařídíme vše potřebné pro zahájení studia. 


Na co dále můžete vouchery zakoupit?

Výše uvádíme nejžádanější typy voucherů, avšak jako dárek můžete věnovat jakýkoli kurz či službu z naší nabídky. Vouchery lze zakoupit na prezenční studium v Benešově nebo on-line výuku ( kurzy či individuální lekce ). Pokud máte zájem o odběr většího množství voucherů nebo máte specifické požadavky na vouchery, neváhejte nás kontaktovat, společně určitě najdete to nejvhodnější řešení přesně pro vás.

Takto naše vouchery vypadají; vzhled balení přizpůsobujeme osobě darovaného. Tento byl určen pro manžela jedné naší věrné studentky.
Takto naše vouchery vypadají; vzhled balení přizpůsobujeme osobě darovaného. Tento byl určen pro manžela jedné naší věrné studentky.

Charakteristika voucheru:

  • reprezentativní vzhled - atraktivní dárek nejenom pro vaše blízké, ale i pro zaměstnance nebo obchodní partnery
  • poukazy vystavujeme v tištěné podobě, ve formátu A5, vytištěné na kvalitním papíře; dárkovou obálku potiskneme dle příležitosti, k jaké chcete poukaz darovat, tj. narozeniny, svátek, vánoce atd. 
  • dále vám můžeme poukaz zaslat elektronicky, v PDF formátu s tím, že si jej sami vytisknete
  • v případě zájmu vám rádi napíšeme na poukaz věnování dle vašeho přání, vč. uvedení jména obdarovaného 
  • voucher je opatřen unikátním kódem, který slouží pro jeho uplatnění
  • doba platnosti voucheru závisí na jeho zakoupeném typu, tj. v případě kurzů do doby jejich zahájení,
    u dané finanční částky nebo počtu hodin zpravidla
    6 měsíců od data jeho vystavení

Pokud máte zájem o zakoupení většího množství voucherů na rozdílné typy kurzů, částek nebo individuální výuky, kontaktujte nás, a my s vámi domluvíme vše potřebné. Stejně tak učiňte i v případě, že máte na vouchery specifické požadavky, např. úprava designu dle příležitosti atd. Můžete začít zde: Napište nám. Rádi se vám budeme věnovat. 

Objednávka dárkového voucheru

Vyplňte níže uvedenou objednávku a odešlete ji. Obratem Vás budeme kontaktovat ohledně jejího dokončení. Pokud objednáváte voucher/y na firmu, nezapomeňte uvést fakturační údaje do kolonky "poznámky". Děkujeme za váš zájem a těšíme se na vás a vaše blízké.

Odesílatel elektronického formuláře uděluje fyzické osobě, Ing. Zitě Hlaváčkové, se sídlem v Benešově, Hráského 2128, IČO: 08217378 souhlas se zpracováním svých osobních údajů, ve smyslu nařízení Evropského parlamentu a Rady EU č. 2016679 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů a o zrušení směrnice 95/46/ES, zpracovávala jeho osobní údaje pro účely vyřízení jeho požadavku týkajícího se zájmu o bližší informace o službách poskytovaných jazykovou školou ELITE.