Udělejte radost svým blízkým a darujte jim lepší budoucnost v podobě našich jazykových kurzů či kurzu rétoriky, vše v prezenční nebo on-line podobě

Kurzy od nás jistě potěší každého :-) 

Jistě vám nemusíme připomínat, že investice do vzdělání a vlastního rozvoje patří mezi ty nejefektivnější, protože zlepšení jazykových znalostí vám může přinést celou řadu výhod - můžete více cestovat, studovat na lepších školách nebo získat lepší zaměstnání! Řekněte sami, nezní to lákavě? Pojďme se tedy podívat, co vám můžeme nabídnout: Můžete si vybrat voucher na jazykový kurz dle vlastního výběru, kurz rétoriky nebo jim můžete rovnou vybrat konkrétní kurz, dále na určitou finanční částku dle vlastního výběru nebo na určitý počet hodin v rámci individuálních lekcí. Záleží jenom na vás, jakou variantu zvolíte, my se postaráme o zbytek.

Voucher na volný výběr jazykového kurzu nebo e-learningový kurz

Pokud si nejste jistí, který kurz by byl pro obdarovaného tím pravým, zakupte mu poukaz na volný výběr kurzu, a my mu s výběrem toho pravého rádi pomůžeme! Jestliže, naopak víte, o jaký kurz by měl obdarovaný zájem, rádi vám vystavíme poukaz na daný kurz.

Voucher na určitou finanční částku 

Tato forma poukazu je ideální volbou, když přesně nevíte, o jakou formu studia by obdarovaný měl zájem. Můžete mu darovat vámi zvolenou částku, a sám si může zvolit typ výuky, který by mu nejvíce vyhovoval, event. mu s výběrem rádi poradíme my. Danou částku mu pak odečteme od celkové výše kurzovného.

Individuální lekce jazyků nebo rétoriky

Jestliže víte, že obdarovaný by měl zájem spíše o individuální studium jazyků nebo rétoriky, rádi vám vyhovíme i v tomto směru! Můžete mu zakoupit určitý počet hodin, a to s pevným nebo flexibilním rozvrhem, aby si mohl sám vybrat, jaká forma mu bude více vyhovovat. My pak zařídíme vše potřebné pro zahájení studia. 

Takto naše vouchery vypadají; vzhled balení přizpůsobujeme osobě darovaného. Tento byl určen pro manžela jedné naší věrné studentky.
Takto naše vouchery vypadají; vzhled balení přizpůsobujeme osobě darovaného. Tento byl určen pro manžela jedné naší věrné studentky.

Charakteristika voucheru:

  • reprezentativní vzhled - atraktivní dárek nejenom pro vaše blízké, ale i jako benefit pro vaše zaměstnance nebo obchodní partnery
  • vouchery standardně vystavujeme v elektronické podobě, v pdf formátu, o velikosti A5, který si můžete sami vytisknout, zabalit a předat obdarovanému
  • pokud byste měli voucher raději v tištěné podobě, rádi vám jej vystavíme, avšak je nutné si jej osobně vyzvednout v kanceláři, v Benešově, v předem dohodnutém termínu
  • v případě zájmu vám rádi napíšeme na poukaz věnování dle vašeho přání, vč. uvedení jména obdarovaného 
  • voucher je opatřen unikátním kódem, který slouží pro jeho uplatnění. Postup pro uplatnění je vždy uveden na doplňkové stránce
  • doba platnosti voucheru závisí na jeho zakoupeném typu, tj. v případě kurzů do doby jejich zahájení, u individuálních lekcí či určité finanční částky, činí doba platnosti 6 měsíců od data vystavení.

Pokud máte zájem o zakoupení většího množství voucherů na rozdílné typy kurzů, částek nebo individuální výuky, kontaktujte nás, a my s vámi domluvíme vše potřebné. Stejně tak učiňte i v případě, že máte na vouchery specifické požadavky, např. úprava designu dle příležitosti atd. Můžete začít zde: Napište nám. Rádi se vám budeme věnovat. 


Sháníte dárek na poslední chvíli, doslova za pět minut dvanáct?

Nebojte, i v tomto případě jsme schopni vám vyhovět! Stačí pouze vyspecifikovat své požadavky na voucher nebo vouchery ( pokud máte zájem o jejich objednání ve větším počtu ), my vám vygenerujeme a zašleme odkaz na on-line platbu, a voucher tak můžete mít k dispozici ihned, v pdf formátu! Pak už jej stačí jenom vytisknout a předat! 

Objednávka dárkového voucheru

Vyplňte níže uvedenou objednávku a odešlete ji. Obratem Vás budeme kontaktovat ohledně jejího dokončení. Pokud máte specifické požadavky, např. určitý balíček nebo počet hodin pro indivdiuální studium, nezapomeňte je uvést do kolonky "Poznámky" níže, urychlíte si tím vyřízené své objednávky. Děkujeme za spolupráci.

Odesílatel elektronického formuláře uděluje fyzické osobě, Ing. Zitě Lukešové Hlaváčkové, se sídlem v Benešově, Sportovní 2128, IČO: 08217378 souhlas se zpracováním svých osobních údajů, ve smyslu nařízení Evropského parlamentu a Rady EU č. 2016679 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů a o zrušení směrnice 95/46/ES, zpracovávala jeho osobní údaje pro účely vyřízení jeho požadavku týkajícího se zájmu o bližší informace o službách poskytovaných jazykovou školou ELITE.