Zapracujte na své angličtině přímo v pohodlí domova!

Kurzy angličtiny, na které nemusíte chodit....

Chcete se pustit do studia angličtiny a rádi byste studovali přímo v pohodlí svého domova nebo jinde, kde se cítíte nejlépe? Rozhodně je to správná volba, neboť on-line lekce nabízejí celou řadu moderních "vychytávek", s nimiž se nemáte šanci při prezenčním studiu setkat, a hlavně, díky studiu v pro vás známém a příjemném prostředí, vám odpadá stres z prostředí nového a nových lidí kolem, a tím pádem se studium stává mnohem efektivnějším. Navíc, dnešní doba nám poskytuje celou řadu moderních technologií, které jsou již dostupné pro každého, takže proč z nich nevytěžit maximum a nevyužít je k vlastnímu osobnímu rozvoji?

Jak funguje skupinová výuka?

Vše probíhá stejně, jako kdybyste chodili do naší školy, avšak budete studovat v pohodlí svého domova, kanceláře či na dovolené, a tím pádem ušetřený čas, který byste strávili na cestě k nám, můžete věnovat rodině, končíkům atd., není to skvělé?! Výuka bude probíhat prostřednictvím aplikace Google Meet, která se využívá přímo ve webových prohlížečích, bez nutosti cokoli instalovat! Vedle počítače můžete studovat i na svých mobilech či tabletech, prakticky odkudkoli! Postačí pouze si stáhnout bezplatnou aplikaci a jde se na to! Pojďte do toho s námi a uvidíte, že zvládnete, my to totiž umíme!

Co můžete studovat?

Nyní nabízíme kurzy obecné ANGLIČTINY, a to pro všechny znalostní úrovně, tj. od úplných začátečníků až po velmi pokročilé. Kurzy jsou koncipovány jako semestrální a realizovány vždy v zimním semestru ( říjen stávajícího roku až leden roku následujícího ) a v letním semestru ( únor - červen ). Každý kurz, resp. semestr je zakončen závěrečným testem a v případě úspěšného výsledku obdržíte certifikát spolu s vysvědčením dokládající vámi dosaženou úroveň. V rámci jednoho semestru se posunete o jednu znalostní úroveň dopředu! Pokud vás studium bude bavit, máte možnost pokračování v dalším semestru a dále své znalosti prohlubovat. 

Jak výuka v rámci on-line kurzu probíhá?

Vše bude probíhat tak, jako kdybyste sedělí přímo v našich učebnách! Pojďte se seznámit se způsobem realizace on-line kurzu a způsobem výuky, ať víte, do čeho jdete a co na vás čeká!

  • ZDARMA vám poskytneme učební materiály, s nimiž budete pracovat. Můžete si je vytisknout ( doporučujeme ) nebo s nimi pracovat v tabletu se stylusem, pokud máte;
  • výuka bude realizována prostřednictvím aplikace GOOGLE MEET, kdy lektor vytvoří v Google Kalendáři událost ( termín vašeho kurzu ), vy poté dostanete e-mailem pozvánku, resp. odkaz, pod kterým se budete vždy v daném termínu do kurzu připojovat. Navíc, vždy v den konání kurzu obdržíte e-mailem připomínku, kde budete mít tento odkaz rovněž k dispozici; 
  • studovat můžete na svém PC nebo si ZDARMA stáhnout aplikaci Google Meet do vašeho chytrého telefonu či tabletu a studovat odkudkoli chcete, třeba i z dovolené či služební cesty! Aplikace je velmi jednoduchá na užívání, bez nutnosti cokoli instalovat a práci s ní zvládne naprosto každý! Narozdíl od ostatních aplikací není vysoce náročná na rychlost připojení k internetu; 
  • výuku povede zkušený, proškolený a kvalifikovaný lektor a výuka bude realizována vždy v jedné skupině o maximálním počtu 9 studentů ( tento počet máme vyzkoušen jako velmi efektivní ) - musíte také počítat s tím, že ne vždy se připojí všichni studenti!
  • pracovat budete s aplikacemi v rámci svého webového prohlížeče, nebude třeba nic instalovat a práci s nimi zvládne naprosto každý! Pokud preferujete používat svůj chytrý telefon nebo tablet, můžete si zdarma stáhnout aplikaci a studium si tak udělat maximálně pohodlné a přenosné - takto můžete studovat odkudkoli!
  • díky jednoduchosti a efektivnosti jsou naše on-line kurzy vhodné pro studenty jakéhokoli věku, od teenagerů až po seniory, kteří se nebojí moderních technologií a chtějí na sobě pracovat!
  • výuka je v současné době hybridní, tj. kombinovaná s prezenční výukou. Nemusíte se však obávat, jsme na tento typ výuky profesionálně vyškolení, prošla náročným testovacím procesem, který se osvědčil, studenti tuto možnost velmi přivítali, jsou s ní spokojení, proto jsme se rozhodli propojit on-line a prezenční výuku dohromady a vytvořit tak tu nejlepší a nejefektivnější formu studia!

GARANTUJEME POSUN O JEDNU ZNALOSTNÍ ÚROVEŇ VÝŠE ZA JEDEN SEMESTR - my vás konečně pořádně naučíme anglicky, pojďte do toho s námi a uvidíte, že to zvládnete i vy !!!

Zajímá vás, jak vypadá výuka v on-line kurzech? Podívejte se na video a uvidíte sami. Využíváme klasické i sdílené učební materiály a zaměřujeme se především na konverzaci a zdokonalování mluveného projevu.

Výuka v kurzech je zaměřena především a zdokonalení mluveného projevu, abychom vás nejenom naučili pořádně mluvit, ale primárně vás chceme zbavit strachu z mluvení. Současně také nesmíme opomínat i další jazykové dovednosti jako je rozvoj poslechových schopností - nejenom v rámci kurzu, ale i v rámci samostudia v e-learningové platformě, čtení a porozumění textu a psaní. Pokud se chcete naučit pořádně mluvit, musíte umět jazyk jako takový, bez toho to nikdy nepůjde, ať vám slibuje kdokoli cokoli. S naší výukovou metodou, která se nám dokonale osvědčila v rámci prezenčního studia, jsme připraveni pomoci i vám s

rozvojem vašich jazykových dovedností. Pokud jste doposud navštivili různé kurzy, ale nikam jste se dosud neposunuli a máte pocit, že nic neumíte a máte ve všem akorát ještě větší guláš, tak teď nastal čas na změnu! Naši zkušení a přátelští lektoři vám vše velmi jednoduše vysvětlí ( naši lektoři užívají jazyk v praxi, nikoli jenom po teoretické stránce jako tomu bývá u většiny škol ) a vy se tak posunete konečně dopředu, zvýší se vám sebevědomí a pomůžeme vám možná k lepší práci, vysněnému studiu v zahraničí nebo k realizaci vašich snů, ať už jsou jakékoli. S námi se dokáže naučit jazyk naprosto každý! Nevěříte, přidejte se k nám a uvidíte sami.


Kdy se konají on-line kurzy angličtiny?

Kurzy pořádáme vždy semestrálně ( zimní a letní semestr ), v různých termínech. Pro zobrazení jednotlivých termínů dle dané úrovně rozklikněte nabídku níže a v našem e-shopu najdete přehled termínů s možností přihlášky a zakoupení kurzu. Případné dotazy vám rádi zodpovíme, neváhejte tedy a napište nám. Pokud si nejste jistí svými současnými znalostmi, rádi vám doporučíme vhodný kurz po absolvování písemného testu - stáhnout si jej můžete v popisu kurzu, po rozkliknutí odkazu níže.

Dovolujeme si upozornit, že účast v on-line jazykových kurzech se řídí Podmínkami účasti v on-line jazykových kurzech, které si můžete stáhnout níže. Informace ohledně souhlasu se zpracováním osobních údajů jsou k dispozici zde.