Máte rádi Itálii? A co takhle zkusit i tenhle krásný a melodický jazyk?

Proč se učit italsky?

Italština je krásný, zvučný a melodický jazyk, který bude jistě lahodit vašim uším. Italštinu studují především ti, kteří milují Itálii, pravidelně tam jezdí, ale také ti, kteří pracují v italských firmách nebo mají v Itálii příbuzné či přátele. Motiv je ale vždy stejný - milují tuto krásnou zemi, plnou nekonečně dlouhých písečných pláží, nádherných památek a míst, vynikající gastronomie atd. Láká vás také italština? Ať už vás k jejímu studiu vede cokoli, my zaručujeme, že vás bude bavit! Zájem o studium italštiny je velký již od doby, co jsme si zařadili do naší nabídky; a pokud umíte např. francouzsky či španělsky, bude se vám učit sama od sebe, a naopak. 

Florencie - místo zrození opery, plná krásných památek, a k tomu vynikající italské jídlo.... No, řekněte sami, nezní to lákavě?
Florencie - místo zrození opery, plná krásných památek, a k tomu vynikající italské jídlo.... No, řekněte sami, nezní to lákavě?

Jak probíhá výuka v kurzu?

Součástí naší nabídky je kurz pro začátečníky. Výuka bude probíhat primárně komunikativní formou, abyste tento krásný jazyk dostali co nejlépe "pod kůži" a zvykli si
na jeho typickou melodičnost. Budete se učit pouze to,
co se vám nejvíce hodí do praxe, tj. komunikace v běžném životě - seznamování a představování s lidmi, nakupování, jídlo a jeho objednávání v restauraci
a kavárně, ubytování v hotelech, zajištění ubytování
a mnoho dalšího. 


Více poslechů, více mluvení....

Abyste se naučili co nejlépe porozumět mluvenému slovu, jsou naše kurzy obohaceny o e-learningovou platformu, kde máte k dispozici spoustu videí a poslechovných cvičení spolu s různými typy úkolů; při pravidelné práci s nimi se vám zanedlouho velmi výrazně vylepší schopnost porozumět a s tím i mnohom lépe mluvit! Ani konverzační cvičení v platformě nebudou chybět! Ptáte se, jak to bude vypadat? Je to snadné, přidejte se k nám a uvidíte sami!

Jestliže jste se rozhodli přidat se k nám do kurzu, rádi vás mezi námi přivítáme. Naučíme vás italsky tak, že budete milovat nejenom hodiny s námi, ale primárně tuto úžasnou a krásnou zemi! Další pozitivní zprávou je, že nebudete muset do kurzu investovat nic dalšího navíc, učební materiály od nás dostanete ZDARMA, v elektronické podobě, nebo si je můžete naším prostřednictvím zakoupit, pokud preferujete tištěné knihy.

Termíny kurzů zobrazíte kliknutím na odkaz níže. Kurzy se konají na pobočce v Benešově.


Dovolujeme si upozornit, že přihlášení se do vybraného jazykového kurzu je považováno za souhlas
s níže uvedenými Podmínkami účasti v prezenčních jazykových kurzech, vč. udělení souhlasu ke zpracování osobních údajů v souladu s GDPR.