Máte rádi Itálii? A co takhle zkusit i tenhle krásný a melodický jazyk?

Proč se učit italsky?

Italština je krásný, zvučný a melodický jazyk, který bude jistě lahodit vašim uším. Italštinu studují především ti, kteří milují Itálii, pravidelně tam jezdí, ale také ti, kteří pracují v italských firmách nebo mají v Itálii příbuzné či přátele. Motiv je ale vždy stejný - milují tuto krásnou zemi, plnou nekonečně dlouhých písečných pláží, nádherných památek a míst, vynikající gastronomie atd. Láká vás také italština? Ať už vás k jejímu studiu vede cokoli, my zaručujeme, že vás bude bavit! Zájem o studium italštiny je velký již od doby, co jsme si zařadili do naší nabídky; a pokud umíte např. francouzsky či španělsky, bude se vám učit sama od sebe, a naopak. 

Florencie - místo zrození opery, plná krásných památek, a k tomu vynikající italské jídlo.... No, řekněte sami, nezní to lákavě?
Florencie - místo zrození opery, plná krásných památek, a k tomu vynikající italské jídlo.... No, řekněte sami, nezní to lákavě?

Jak probíhá výuka v kurzu?

Součástí naší nabídky je kurz pro začátečníky. Výuka bude probíhat primárně komunikativní formou, abyste tento krásný jazyk dostali co nejlépe "pod kůži" a zvykli si
na jeho typickou melodičnost. Budete se učit pouze to,
co se vám nejvíce hodí do praxe, tj. komunikace v běžném životě - seznamování a představování s lidmi, nakupování, jídlo a jeho objednávání v restauraci a kavárně, ubytování v hotelech, zajištění ubytování a mnoho dalšího. Zkrátka, Itálie je nádherná země, kterou stojí za to poznat. Věřte, že se znalostí jazyka se vám bude poznávat mnohem lépe.


Více poslechů, více mluvení....

Abyste se naučili co nejlépe porozumět mluvenému slovu, jsou naše kurzy obohaceny o e-learningovou platformu, kde máte k dispozici spoustu videí a poslechovných cvičení spolu s různými typy úkolů; při pravidelné práci s nimi se vám zanedlouho velmi výrazně vylepší schopnost porozumět a s tím i mnohom lépe mluvit! Ani konverzační cvičení v platformě nebudou chybět! Ptáte se, jak to bude vypadat? Je to snadné, přidejte se k nám a uvidíte sami!

Jestliže jste se rozhodli přidat se k nám do kurzu, rádi vás mezi námi přivítáme. Naučíme vás italsky tak, že budete milovat nejenom hodiny s námi, ale primárně tuto úžasnou a krásnou zemi! Další pozitivní zprávou je, že nebudete muset do kurzu investovat nic dalšího navíc, učební materiály od nás dostanete ZDARMA, v elektronické podobě, nebo si je můžete naším prostřednictvím zakoupit, pokud preferujete tištěné knihy.

Aktuální nabídky kurzů najdete zde: 


Dovolujeme si upozornit, že přihlášení se do vybraného jazykového kurzu je považováno za souhlas s níže uvedenými Podmínkami účasti v prezenčních jazykových kurzech ( lze stáhnout kliknutím na odkaz ); souhlas se zpracováním osobních údajů GDPR je k dispozici zde