Kurzy ANGLIČTINY V BENEŠOVĚ - zimní semestr 2024/2025 

Kurzy jsou zaměřené na výuku obecného jazyka, a zejména na zvládnutí všech čtyřech jazykových dovedností, tj. mluvení, poslechy, čtení a práce s textem a psaní. Primárně se věnujeme mluvení a zdokonalování mluveného projevu, perfektně a velmi jednoduše vám vysvětlíme gramatiku, a váš pokrok se dostaví velmi rychle! Garantujeme posun o jednu úroveň výše za každý semestr studia! Máme zájem vás skutečně jazyk naučit, nebudete se celý půlrok "plácat" v pár lekcích! Během jednoho roku až dvou let se z vás stane pokročilý uživatel jazyka! 


Neslibujeme zázraky, prostě vás naučíme anglicky!

Vyučujeme moderní, interaktivní metodou, díky které vás důkladně vtáhneme přímo do děje, metodou, která vás bude bavit! Uplatňujeme lidský a přátelský přístup ke studentům, jsme komunikativní a máme velký smysl pro humor - s námi vás hodiny budou bavit! Ukážeme vám, že se cizí jazyk nechá naučit velmi snadno, zábavnou a nenásilnou formou. Žádné nudné hodiny vás u nás nečekají - 90 minut vám uteče jak voda! Jestli vás zajímá více o našem způsobu výuky, navštivte stránku Jak učíme?

Kurzy jsou primárně zaměřené na výuku klasického, obecného jazyka, který se hodí nejenom při běžných životních situacích, jako je cestování, ale rozhodně jej využíjete i v profesním životě. Kurzy jsou rozdělené do 6 znalostních úrovní, dle Evropského referenčního rámce pro hodnocení jazykových znalostí, a každá úroveň je vždy zakončena závěrečným testem - v případě jeho úspěšného absolvování získáte certifikát spolu s vysvědčením dokládající aktuálně dosaženou úroveň znalostí.

Za jeden semestr se posunete o jednu znalostní úroveň dopředu !!!

Anglicky se můžete naučit poměrně rychle, rozhodně to nemusí trvat věčnost jako tomu bývá u jiných škol. Když se do studia pořádně "obujeme", zvládneme toho udělat dost, a přitom tak, aby vám veškeré probrané učivo zůstalo v hlavě. Ptáte se jak to dokážeme? Nejenom naší výukovou metodou založenou na základě našich dlouholetých zkušeností, ale především díky námi využívaným učebním materiálům, které nám umožňují pravidelné opakování, spolu s dalším rozvojem znalostí!

Nemůžete přijít osobně? Připojte se k nám on-line a neuteče vám jediná minuta!

Kurzy jsou standardně realizovány prezenční formou, pokud však nebudete mít možnost se k nám na danou lekci dostavit osobně ( např. z důvodu nemoci, služební cesty apod. ), pouhým kliknutím na odkaz se k nám připojíte na dálku a hodiny se můžete aktivně účastnit! Hybridní výuku umíme, máme s ní velké zkušenosti a díky nim bude efekt vašeho studia naprosto stejný, jako kdybyste se hodiny přímo účastnili. Díky moderním technologiím máme veliké možnosti a my se rozhodně nebojíme je vyžívat, naopak, díky nim naši výuku neustále vylepšujeme a posouváme dopředu! Vám tak postačí počítač, mobilní telefon nebo tablet s připojením k internetu, to je vše.

Chtěli byste se podívat do Londýna? Proč ne? My se postaráme o to, abyste se tam domluvili, cesta už bude na vás :-)
Chtěli byste se podívat do Londýna? Proč ne? My se postaráme o to, abyste se tam domluvili, cesta už bude na vás :-)

Mluvení a praktické využití

My se zaměřujeme na aktivní používání jazyka, tj. jedná se nám o to, abychom vás naučii mluvit a neostýchali jste se domluvit v jakékoli situaci. Nejdeme na to hned zhurta, ale nenásilně a pozvolna a sami uvidíte během velmi krátké doby výrazné zlepšení a velké výsledky!

Pracovat na sobě a zlepšovat tyto dovednosti budete i sami, a to na speciální e-learninogvé platformě, která slouží jako doplněk k prezenčnímu kurzu. Zde budete mít k dispozici celou řadu doplňkových materiálů pro samostatný trénink. Pamatujte, že čím více se budete věnovat přípravě i mimo kurz, tím lépe!

Kdy se kurzy konají a co díky nim získáte?

Vyberte si z naší široké nabídky dopoledních a večerních kurzů, realizovaných prezenční formou a přidejte se k nám i vy! Užívejte si s angličtinou života - cestujte, diskutujte s lidmi na netu, sledujte filmy v originále, poslouchejte hudbu, překládejte si písničky, studujte nebo si najděte lepší práci a splňte si svůj sen - my vám k tomu rádi pomůžeme! Pamatujte, že cizí jazyk nenabízí pouze nová slova, ale hlavně nový svět...

Aktuální nabídka kurzů je k dispozici zde, stačí pouze kliknout na vybrané termíny a dveře ke studiu máte otevřené....

Klikněte na odkaz níže pro zobrazení konkrétních termínů a doplňkových informací o kurzech. Učební materiály poskytujeme zdarma, v elektronické podobě. Pokud máte zájem o jejich zakoupení v tištěné podobě, nezapomeňte si je objednat spolu s kurzem. Převezmete si je od lektora, na první hodině.

Dovolujeme si upozornit, že přihlášení se do vybraného jazykového kurzu je považováno za souhlas s níže uvedenými Podmínkami účasti v prezenčních jazykových kurzech ( lze stáhnout kliknutím na odkaz ); souhlas se zpracováním osobních údajů GDPR je k dispozici zde.