Jste připraveni se skutečně cizí jazyk naučit? Tak pojďte do toho!

My na to jdeme zkrátka trochu jinak....

Neustále sledujeme nejnovější trendy ve výuce jazyků, pravidelně se jim přizpůsobujeme a neustále se tak posouváme dopředu, a vám pomáháme k rozvoji v oblasti jazykových znalostí. Co na vás u nás čeká jak vyučujeme? To vám prozradí následující řádky...

 Metoda STANDARD
pro výuku v kurzech

Studujte jakýkoli jazyk chcete
a dosáhněte pokroku za relativně krátkou dobu! V každém semestru garantujeme posun o jednu znalostní úroveň výše!

Metoda "na míru" pro individuální studenty

Styl výuky, stejně jako její obsahová náplň, jsou vždy přizpůsobovány podle požadavků každého klienta, a je mu vždy "ušita" na míru. Pro lze očekávat velmi vysoký efekt v krátkém čase!

Příprava k mezinárodním jazykovým zkouškám

Vyžaduje zcela odlišný způsob výuky, neboť zkoušky mají specifický charakter, a pokud vás máme připravit na jejich úspěšné složení, musíme tomu přizpůsobit i samotnou výuku.

Jak se u nás vyučuje?

Pokud se rozhodnete studovat ve skupinových kurzech, budeme vás vyučovat naši nejpoužívanější a zároveň nejoblíbenější metodou STANDARD. Tato metoda se, pochopitelně, využívá nejenom v kurzech, ale také v rámci individuální výuky. Naše výuková metoda je unikátní, výrazně se liší od jiných metod, které jsou používány pro výuku v jiných školách. Vycházíme z našich více jak 10leté zkušeností, které nám předaly mnoho cenných a užitečných poznatků, a my je tak mohli uplatnit ve způsobu výuky. V čem to celé spočívá? 

Simulace reálného, cizojazyčného prostředí

Aktivně procvičujeme všechny čtyři jazykové dovednosti, primárně
se zaměřením na MLUVENÍ
a poslechy, ale nechybí cvičení na slovní zásobu, čtení a porozumění textům, psaní atd.

Mluvení a zase mluvení

Na našich kurzech se toho opravdu hodně napovídá, avšak nebojte se, tempo konverzace přizpůsobíme schopnostem studentů, abychom nikoho neodradili, naopak rozmluvíme vás postupně, dle vašich schopností.

Gramatika jednoduše!

Základem každého jazyka je důkladné zvládnutí mluvnice, bez které to prostě nepůjde! My vám vše vysvětlíme velmi jednoduše tak, že už nikdy nebudete mít v gramatice guláš! 

Kdo vás bude vyučovat?

Zajímá vás, kdo jsou naši lektoři a co od nich a naší výuky můžete očekávat? V našich řadách najdete profesionály každým coulem, kteří jsou vždy připraveni být vám nápomocni při studiu, být trpělivými a podporujícími průvodci, kteří vás nebudou váhat povzbudit a dodat vám motivaci pro další studium. Nutno podotknout, že výuka probíhá vždy v přátelské a pohodové atmosféře, jsme za všech okolností pozitivně naladění, jsme energičtí, máme smysl pro humor a jsme připraveni s vámi prohodit i pár milých slov. Žádné nudné a stereotypní hodiny u nás rozhodně nehrozí - čekejte hodiny plné energie, nadšení, akce a pohody! Hodiny vám díky tomu budou utíkat o poznání rychleji! 

Můžeme se jako jedna z mála jazykových škol v okolí Benešova pochlubit stabilním a letitým lektorským týmem, který nejenom odvádí perfektně svou práci, ale na který se můžeme kdykoli spolehnout a garantovat vám tak vysokou kvalitu výuky a odvedené práce. Své nové kolegy si velmi pečlivě vybíráme a dovolíme si tvrdit, že našim náročným výběrem 70% uchazečů neprojde.

Češti lektoři jsou garancí kvality
V našem týmu jsou výhradně čeští lektoři, neboť výuka vedená právě jimi vykazuje u studentů mnohonásobně lepší výsledky než ta, kterou vedou rodilí mluvčí.

I když si budete přát výuku vedenou výhradně v cizím jazyce, občas se i tomu nejpokročilejšímu studentovi stane, že něčemu neporozumí. Čech tak má vždy možnost "přeskočit" z cizího jazyka do češtiny a vše vám znovu důkladně a srozumitelně vysvětlit, což je u rodilého mluvčího velký problém ( ten zpravidla mluvnici vůbec nezná a hlavně, i kdyby ji znal, není možné ji vysvětlit jednoduše a srozumitelně, bez odborných výrazů, kterým za normálních okolností nebudete rozumět ). Důvodů, proč u nás najdete výhradně české lektory je nespočet, a věřte, že víme dobře, proč nenabízíme výuku vedenou rodilými mluvčími. Chcete vědět proč? Jak již bylo řečeno, největším problémem je, že nedokáží dostatečně srozumitelně vysvětlit mluvnickou stránku jazyka, která je pro jeho úspěšné studium jedním ze stěžejších bodů. A další důvody? Nebudeme se zde zdlouhavě rozepisovat, bylo by to na dlouho. Nejlepe uděláte, když se k nám přijdete sami osobně přesvědčit, jak výuka probíhá, a my vám rádi ukážeme, že jazyk naučíme opravdu každého! Svého rozhodnutí litovat určitě nebudete!

Kdo jsou naši lektoři?
Jistě vás bude zajímat, kdo je vedle Ing. Zity Lukešové Hlaváčkové dalším "tahounem" naší jazykové školy.... Jak již bylo řečeno, máme stabilní a letitý lektorský tým složený z opravdových profesionálů ochotných vám kdykoli pomoci a být vám oporou, pokud zrovna něco nepůjde podle vašich představ. Naše lektory považujeme za jednu z konkurenčních výhod, které si chceme, jako každá jiná firma, chránit, proto jejich jména nezveřejňujeme. Pokud nám sdělíte své představy o studiu a umožníte nám vás co nejlépe poznat ještě před zahájením studia, rádi vám vybereme lektora, který vám "sedne" nejenom jako učitel, ale především po své lidské stránce.

Jak přistupujeme ke studentům a výuce?

Každý člověk je unikátem, který má své specifické požadavky a potřeby, které budou pro pokrok ve studiu velmi důležité. Proto každému studentovi přizpůsobíme styl a metody výuky tak, jak to vyhovuje jemu, a dosáhl tak požadovaného výsledku studia, a pokud možno, v krátké době! 

Nebereme klienta pouze jako "výrobní materiál", ale zajímáme se o něj jako o člověka, uplatňujeme přátelský a lidský přístup k výuce, a máme velký smysl pro humor. Vytvoříme vám přátelskou a pohodovou atmosféru, ve které vám studium půjde samo! 

Nutno říci, že ke každému studentovi přistupujeme individuálně nejenom z hlediska organizace studia, ale rovněž i po lidské stránce - pro stydlivější jedince uplatníme jiný styl výuky, než pro komunikativní extroverty. 

Samozřejmě, chápeme, že každý z vás se za nějakou dobu studia u nás "otrká" - ze stydlivějšího člověka se postupně stává sebevědomější osoba, a mění se tím i způsob, jak my musíme k výuce přistupovat. V tomto ohledu jsme naprosto flexibilní, a dokážeme kdykoli změnit styl výuky, bez problémů i ze dne na den tak, aby vám studium nejenom vyhovovalo, ale především vám přineslo vysoký efekt a dovedlo vás ke stanovému cíli! My vám budeme vždy podporou, dokážeme vás správně motivovat, a ukážeme vám, že se cizí jazyk nechá naučit zábavnou a nenásilnou formou. Pokud budete chtít, rádi s vámi prohodíme i pár vstřícných slov... 

Pár rad pro co nejlepší studium

Každý hledá optimální způsob, jak co nejlépe a nejefektivnější studovat cizí jazyky a naučit se je co nejrychleji. Ředitelka naší školy, Ing. Zita Lukešová Hlaváčková pro vás nyní pravidelně píše blog, kde vám poskytne mnoho cenných rad a tipů pro efektivní studium cizích jazyků.