Jste připraveni se skutečně cizí jazyk naučit? Tak pojďte do toho!

My na to jdeme zkrátka trochu jinak....

Neustále sledujeme nejnovější trendy ve výuce jazyků, pravidelně se jim přizpůsobujeme
a neustále se tak posouváme dopředu, a vám pomáháme k rozvoji v oblasti jazykových znalostí.
Co na vás u nás čeká jak vyučujeme? To vám prozradí následující řádky...

 Metoda STANDARD
pro výuku v kurzech

Studujte jakýkoli jazyk chcete
a dosáhněte pokroku za relativně krátkou dobu!
V každém semestru garantujeme posun o jednu znalostní úroveň výše!

Metoda "na míru" pro individuální studenty

Styl výuky, stejně jako její obsahová náplň, jsou vždy přizpůsobovány podle požadavků každého klienta.

COMMUNICATE FAST

Intenzivní konverzační kurzy angličtiny koncipujeme jako týdenní a realizujeme vždy v průběhu letních prázdnin.

Jak se u nás vyučuje?

Pokud se rozhodnete studovat ve skupinových kurzech, budeme vás vyučovat naši nejpoužívanější
a zároveň nejoblíbenější metodou STANDARD
. Tato metoda se, pochopitelně, využívá nejenom
v kurzech, ale také v rámci individuální výuky. V čem to celé spočívá?

Simulace reálného, cizojazyčného prostředí

Aktivně procvičujeme všechny čtyři jazykové dovednosti, primárně
se zaměřením na MLUVENÍ
a poslechy, ale nechybí cvičení na slovní zásobu, čtení a porozumění textům, psaní atd.

Mluvení a zase mluvení

Na našich kurzech se toho opravdu hodně napovídá, avšak nebojte se, tempo konverzace přizpůsobíme schopnostem studentů, abychom nikoho neodradili, naopak rozmluvíme vás postupně, dle vašich schopností.

Gramatika jednoduše!

Základem každého jazyka je důkladné zvládnutí mluvnice, bez které to prostě nepůjde! My vám vše vysvětlíme velmi jednoduše tak, že už nikdy nebudete mít v gramatice guláš! 

Kdo vás bude vyučovat?

Zajímá vás, kdo jsou naši lektoři a co od nich a naší výuky můžete očekávat? V našich řadách najdete profesionály každým coulem, kteří jsou vždy připraveni být vám nápomocni při studiu, být trpělivými a podporujícími průvodci, kteří vás nebudou váhat povzbudit a dodat vám motivaci pro další studium. Nutno podotknout, že výuka probíhá vždy v přátelské a pohodové atmosféře, všichni máme smysl pro humor a jsme připraveni s vámi prohodit i pár milých slov....

Můžeme se jako jedna z mála jazykových škol v okolí Benešova a Vlašimi pochlubit stabilním a letitým lektorským týmem, který nejenom odvádí perfetně svou práci, ale na který se můžeme kdykoli spolehnout a garantovat vám tak vysokou kvalitu výuky a odvedené práce. Své nové kolegy si velmi pečlivě vybíráme a dovolíme si tvrdit, že našim náročným výběrem 70% uchazečů neprojde.

Češti lektoři jsou garancí kvality
V našem týmu jsou výhradně čeští lektoři, neboť výuka vedená právě jimi vykazuje u studentů mnohonásobně lepší výsledky než ta, kterou vedou rodilí mluvčí.

I když si budete přát výuku vedenou výhradně v cizím jazyce, občas se i tomu nejpokročilejšímu studentovi stane, že něčemu neporozumí. Čech tak má vždy možnost "přeskočit" z cizího jazyka
do češtiny a vše vám znovu důkladně a srozumitelně vysvětlit, což je u rodilého mluvčího velký problém. Důvodů, proč u nás najdete výhradně české lektory je nespočet, a věřte, že víme dobře, proč nenabízíme výuku vedenou rodilými mluvčími. Chcete vědět proč? Jak již bylo řečeno, největším problémem je, že nedokáží dostatečně srozumitelně vysvětlit mluvnickou stránku jazyka, která je pro jeho úspěšné studium jedním ze stěžejších bodů. A další důvody? Nebudeme se zde zdlouhavě rozepisovat, bylo by to na dlouho. Nejlepe uděláte, když se k nám přijdete sami osobně přesvědčit, jak výuka probíhá, a my vám rádi ukážeme, že jazyk naučíme opravdu každého! Svého rozhodnutí litovat určitě nebudete!

Kdo jsou naši lektoři?
Jistě vás bude zajímat, kdo je vedle Ing. Zity Hlaváčkové dalším "tahounem" naší jazykové školy.... Jak již bylo řečeno, máme stabilní a letitý lektorský tým složený z opravdových profesionálů ochotných vám kdykoli pomoci a být vám oporou, pokud zrovna něco nepůjde podle vašich představ. Naše lektory považujeme za jednu z konkurenčních výhod, které si chceme, jako každá jiná firma, chránit, proto jejich jména nezveřejňujeme. Pokud nám sdělíte své představy o studiu a umožníte nám vás co nejlépe poznat ještě před zahájením studia, rádi vám vybereme lektora, který vám "sedne" nejenom jako učitel, ale především po své lidské stránce.

Výukové metody "na míru" každému studentovi
Vycházíme z metody STANDARD

Každý člověk je unikátem, který má své specifické požadavky a potřeby, které budou pro pokrok
ve studiu velmi důležité. Proto každému studentovi přizpůsobíme styl a metody výuky tak, jak to vyhovuje jemu, a dosáhl tak požadovaného výsledku studia, a pokud možno, v krátké době! 

Nebereme klienta pouze jako "výrobní materiál",
ale zajímáme se o něj jako o člověka, uplatňujeme přátelský a lidský přístup k výuce, a máme velký smysl
pro humor. Vytvoříme vám přátelskou a pohodovou atmosféru, ve které vám studium půjde samo! 

Nutno říci, že ke každému studentovi přistupujeme individuálně nejenom z hlediska organizace studia,
ale rovněž i po lidské stránce - pro stydlivější jedince uplatníme jiný styl výuky, než pro komunikativní extroverty. 

Samozřejmě, chápeme, že každý z vás se za nějakou dobu studia u nás "otrká" - ze stydlivějšího člověka se postupně stává sebevědomější osoba, a mění se tím i způsob, jak my musíme k výuce přistupovat. V tomto ohledu jsme naprosto flexibilní, a dokážeme kdykoli změnit styl výuky, bez problémů i ze dne na den tak, aby vám studium nejenom vyhovovalo, ale především vám přineslo vysoký efekt a dovedlo vás ke stanovému cíli! My vám budeme vždy podporou, dokážeme vás správně motivovat, a ukážeme vám, že se cizí jazyk nechá naučit zábavnou a nenásilnou formou. Pokud budete chtít, rádi s vámi prohodíme i pár vstřícných slov... 

COMMUNICATE FAST 
Nejupovídanější hodiny angličtiny vůbec!

Jedná se o metodu, která funguje na bázi aktivně, přímo řízené konverzace, ve stylu otázka-odpověď. Student je tak nepřímo nucen ke komunikaci a nemá čas na zdlouhavé, duchovní překládání věty před jejím vyslovením. Studentovi toto rychlé tempo pomůže odstranit komunikační bariéry, jako je strach a s tím spojený stres z mluvení. Jaké jsou charakteristické rysy a výhody této metody?
 • dynamické a rychlé hodiny, kde se až 90% času mluví pouze anglicky
 • naučíte se komunikovat mnohem rychleji, než v klasických kurzech, kde se uplatňuje tzv. volná konverzace dle daného tématu či otázek 
 • časté opakování vět rozšiřuje slovní zásobu a pomáhá k lepšímu zažití gramatiky 
 • získáte potřebné sebevědomí pro mluvení nejenom s cizinci 
 • váš mluvený projev získá na dynamičnosti a rychlosti
 • tyto kurzy nabízíme jako intenzivní, týdenní, a realizujeme je v letním období 

Podívejte se na video níže a podívejte se, zda by vám tento styl výuky vyhovoval. 

Zdroj videa: youtube

Chcete si nejdříve vyzkoušet, zda by vám studium u nás vyhovovalo?

Pak vám rádi připravíme ukázkovou hodinu, sestavenou "na míru" dle vašich požadavků na budoucí studium, abyste si mohli na nečisto a bez závazků vyzkoušet, zda vám bude náš styl výuky vyhovovat. 

Co musíte udělat pro objednání ukázkové hodiny?

 • pokud máte zájem studovat ve skupinových kurzech, můžete se k nám přijít podívat
  na hodinu. Účast na hodině je možná pouze v případě volných kapacit a je zdarma.

  Stačí se k nám pouze objednat, a my vám sdělíme, kdy můžete přijít hodinu navštívit. 
 • pokud máte zájem studovat formou individuální výuky, je realizace ukázkové hodiny zpoplatněna částkou 300 Kč, která zahrnuje: ukázkovou hodinu, sestavenou dle vašich požadavků na studium, v délce 30 minut, vč. potřebných konzultací. Stačí se k nám objednat ve stanoveném termínu, a my zařídíme vše potřebné. Poplatek za realizaci ukázkové hodiny je splatný předem na účet, nejpozději 24 hodin před její plánovanou realizací. Pokud se zájemce na ukázkovou hodinu nedostaví, poplatek propadá ve prospěch JŠ ELITE, bez nároku na jakoukoli kompenzaci.
 • termíny ukázkových lekcí sdělí JŠ ELITE zájemci, dle aktuální dostupnosti kapacit, na dotaz. Berte, prosím, na vědomí, že naše škola je velmi vytížená, a tak nemusí být v současnosti
  k dispozici žádný volný termín; v takovém případě vás rádi objednáme na dobu nejbližších školních prázdnin, kdy neprobíhá výuka, a budeme na vás mít dostatek času. 

Zaujala vás nabídka a máte zájem o realizaci ukázkové hodiny?
Napište nám ještě dnes a my se vám ozveme. Těšíme se na vás.