Jazykové kurzy, na které nemusíte chodit 

Protože poptávka po on-line jazykových kurzech neustále roste, rozhodli jsme se ji rozšířit a vedle angličtiny vám také nabízíme živé kurzy i dalších jazyků, tj. němčiny, francouzštiny, španělštiny, ruštiny a italštiny. Jedná se o živé kurzy, vedené našimi lektory, akorát s tím rozdílem, že nesedíte fyzicky v našich učebnách, ale jste v pohodlí svého domova či kanceláře. Řekněte sami, není to skvělé? Pracujete na sobě a svých znalostech, aniž byste museli kamkoli chodit! 

Původně jsme začali nabízet pouze on-line živé kurzy angličtiny, ale protože z vaší strany neustále stoupala poptávka i po kurzech dalších jazyků, rozhodli jsme se ji rozšířit o další jazyky. Od letního semestru 2023 tak u nás můžete studovat on-line formou také NĚMČINU, FRANCOUZŠTINU, ŠPANĚLŠTINU, RUŠTINU a ITALŠTINU. 

Proč zvolit on-line živé kurzy? 

Od doby pandemie Covid-19 se on-line výuka dostala do značného povědomí nás všech a v mnoha ohledech naše životy změnila, a v tomto případě k lepšímu. Naučila nás využívat moderní technologie ve svůj prospěch, ukázala nám,

že se jich nemusíme obávat, protože nám v mnoha ohledech zjednoduší život a díky nim máte nyní jedinečnou příležitost se kvalitně naučit cizí jazyky, aniž byste museli opustit pohodlí svého domova či kanceláře! My máme s on-line výukou velice zkušenosti, umíme ji a ukážeme vám, že vás dokážeme pořádně naučit cizí jazyk bez toho, abyste museli sedět fyzicky v našich učebnách, neboť efektivita je naprosto stejná - po celo dobu konání kurzu jste v přímém a živém kontaktu s lektorem a ve finále nezáleží na tom, zda se nacházíte u nás nebo u sebe doma. Zkuste to a uvidíte sami, litovat určitě nebudete! 

Využijte svůj počítač, mobilní telefon nebo tablet k tomu a zdokonalte díky nim své jazykové znalosti přímo z pohodlí svého domova !!! 

Seznamte se s naší nabídkou aktuálních kurzů níže a jistě si i vy vyberete ten pravý! Kliknutím na vybraný jazyk zobrazíte nejenom nabídku termínů, ale také i podrobnější informace, jak vše probíhá atd. Těšíme se na setkání s vámi, byť ve virtuálním světě! 

Dovolujeme si upozornit, že účast v on-line jazykových kurzech se řídí Podmínkami účasti v on-line jazykových kurzech, které si můžete stáhnout níže. Informace ohledně souhlasu se zpracováním osobních údajů jsou k dispozici zde.