Uvažujete o studiu u nás? Podívejte se, co o nás říkají naši studenti...

Reference

Věříme, že vám níže uvedené názory našich současných a bývalých studentů pomohou rozhodnut se, zda začnete studovat u nás. Od roku 2011 jsme odučili necelých 1000 studentů, a tak si dovolíme tvrdit, že máme dostatek praxe a zkušeností, abychom vám nebo vašim blízkým nabídli vysokou kvalitu výuky vedenou našimi přátelskými a profesionálními lektory.


Vladimír Nováček

Mariánské Lázně / on-line individuální kurz rétoriky

„Kurz je veden velmi zajímavou formou a každá lekce znamená hodně mluvení a praktického cvičení. Jsem rád, že je kurz veden věcně a smylsluplně. Pokrok se dostavil již po pouhém měsící."

Jaroslava Pelclová

Písek / on-line studium

„Výuka je skvěle vedena a zde se hodně používají moderní technologie a lektoři se jich nebojí. Během hodiny uděláme hodně práce a tak to rychle uteče. Jsem spokojena a určitě vás ráda doporučím svým přátelům. Děkuji za fajn výuku."

Martin Veselka

Praha / on-line studium

„Velice vám děkuji za skvěle vedené hodiny francouzštiny formou on-line výuky. Z počátku jsem on-line výuce moc nevěřil, nebo si ji nedokázal představit, ale co jsem si zkusil, musím uznat, že je to výborná věc a v téhle škole ji fakt umí. Hodiny byly skvěle připravné, zajímavé materiály a hlavně se používají velmi jednoduché technologie, které máme už dnes všichni a ani pořádně nevíme, co se v nich skrývá za možnosti. Jsem moc rád, že jste mi ukázali, že se jazyky dají učit i jinak, než pouhým vysedáváním v učebně. Přeji vám mnoho úspěchů."

Kristýna Novotná

Benešov, pobočka Benešov

„Velký dík patří paní Hlaváčkové a jejímu týmu za perfektní zvládnutí krizové situace kolem koronaviru, kdy se musela škola uzavřít. On-line kurzy jsou excelentně udělané, detaině propracované a zadání je přehledné a srozumitelné. Velmi se mi líbí individuální konzultace s lektory zdarma po telefonu a po Skypu. Párkrát jsem potřebovala poradit a vždy mi milá lektorka ochotně a trpělivě pomohla a vše vysvětlila. Jste skuteční profesionálové na pravém místě a je vidět, že vás vaše práce baví a rozumíte jí. Těším se na viděnou, v kurzu."

Jana Procházková

Benešov, pobočka Benešov

„Dcera (8 let) dříve chodila do jiné školy v Benešově, kde se za 2 roky nenaučila více, než zvířata a barvy. když začala chodit k vám, za pouhý měsíc měla perfektní slovní zásobu z různých témat. Výuka je zábavná, baví ji a úkoly jsou velmi zajímavě pojaté a nápadité."

Lenka Vašíčková

Struhařov, pobočka Benešov

„Dceru jsme k vám dali učit na doporučení našich známých. Na konci minulého školního roku měla na vysvědčení z angličtiny 4, ale vy jste jí dokázali za pouhé první pololetí naučit tolik, že má 2! Díky vám ji studium i baví. Moc vám děkujeme."

Nikola Plechářová

Týnec nad Sázavou

„Místo v kurzu se na mě již nedostalo, ale musím ocenit vstřícnost a ochotu, se kterou ke mně bylo přistupováno. Prozatím děkuji a určitě se včas přihlásím do letního semestru."

Kateřina Müllerová

Psáře, pobočka Vlašim

„Letní flexibilní studium bylo super, nejen, že jsem si sama mohla volit termíny, ale za pouhých 10 hodin jsem se naučila tolik, co nikde jinde ne. Moc vám děkuji a přeji mnoho spokojených studentů jako já."

Marta Peterková

Řimovice, pobočka Vlašim

"S kurzem pro děti pod vedením paní Zity jsme moc spokojeni, výuka je zábavná a děti mají lektorku moc rády a těší se na hodiny s ní.

David Žalud

Vlašim, pobočka Vlašim

"Tahle jazykovka je výborná, konečně jsem se dokázal naučit dobře angličtinu. Je to pro mě jako sen, konečně to umím!"

Jiřina Čermáková

Benešov, pobočka Benešov

"Dcera u vás studuje již druhým rokem a ve škole se výrazně zlepšila. Všude vás ráda doporučuji."

Helena Bělohradská 

Benešov, pobočka Benešov

"Chtěla bych moc poděkovat
za výuku pro syna Martina. Výuka
ho moc baví a díky lekcím od paní Zity vyhrál okresní kolo olympiády
v angličtině. Martin vás má moc rád
a na vaše hodiny se moc těší."

Manželé Černí 

Vlašim, pobočka Vlašim

„Španělština nás s manželem
a lektorkou Zitou moc baví. Paní je skvělá lektorka, co dovede opravdu naučit a navíc, má úžasný lidský přístup a smysl pro humor." 

Tomáš Jankovský a Iveta Černá

Votice, pobočka Benešov

"Moc děkujeme za vynikající konverzační kurz, hodně nám to dalo a rádi přijdeme zase příští léto."

Ivana Horňátecká

Pyšely, pobočka Benešov

„Jedním slovem SUPER - děkuji moc za kurz angličtiny pro pokročilé, kde jsem se za jeden semestr opravdu hodně naučila. Nynější konverzační kurz sice učí někdo jiný, než lektorka Zita, ale i tak jsou hodiny prima."

Jana Benešová 

Benešov, pobočka Benešov

„Kurz angličtiny pro začátečníky je výborný, až skončí, určitě budu dál pokračovat."

Pham Nuong Ngyuen

Benešov, pobočka Benešov

„Moc děkuji za kurz angličtiny pro děti. Milánek a Anička byli moc spokojení a nadšení."

Anna Troutmannová

Divišov, pobočka Vlašim

„Paní Zito, moc vám děkujeme
za úžasnou angličtinu pro děti. Chodí k vám teprve 3 měsíce a až teď žadoní o pokračování, a my budeme moc rádi, když k vám budou chodit
 i nadále."

Marie Koláčníková

Benešov, pobočka Benešov

„Kamarádka mi říkala, že tahle škola je bezvadná výukou i jednáním.
To se potvrdilo už při přihlašování - rychlá odpověď, bleskové zodpovězení dotazů a velmi příjemné a milé jednání. Na kurz jsem se velmi těšila. Naše lektorka je velmi zábavná, ukazuje nám, že se anglicky můžeme naučit nenásilnou a zábavnou formou. Pečlivě s námi kontroluje domácí úkoly a vše vysvětlí, když je problém." 

Petra Viktorinová

Benešov, pobočka Benešov

„Výborný kurz, perfektní lektorka, úžasná parta lidí. Rozhodně budu ráda dál pokračovat. Navíc, jazykovka nabízí zdarma učební materiály, což je velká výhoda
i úspora zároveň."

Kateřina Dlouhá 

Benešov, pobočka Benešov

„Kurz se mi moc líbil, strašně to uteklo. Škoda, že v červnu skončil, vůbec se mi nechtělo hodiny opouštět. Určitě budu na podzim zase ráda pokračovat."

Jarka Vovsíková 

Neveklov, pobočka Benešov

„Díky vám a vaší perfektní výuce jsem místo v bance nakonec dostala! Jste prostě skvělí a ráda vás budu dále doporučovat."

Hana Matoušková 

Čechtice, pobočka Vlašim 

„Skvělá lektorka, skvěle vysvětlená látka a hodně mluvení na hodinách. Ani bych nečekala, že ve Vlašimi najdu takto skvělé kurzy."

Martina Sedláčková 

Benešov, pobočka Benešov

„Moc děkuji za přípravu ke zkoušce FCE, dala jsem to rovnou za A!"

Kateřina Matušíková 

Benešov, pobočka Benešov

„Vaši školu mi doporučila kamarádka, která k vám chodí už 2 roky a je velmi spokojená. Začala jsem tedy také ( září 2015 ), a vše je super. Dříve jsem chodila do jedné školy
v Benešově a byla to hrůza, to se
s vámi nedá vůbec srovnávat. Tam jenom hleděli na kvantitu, ale nic naučit nedokázali."

Mirek Jonášek

Votice, pobočka Benešov

„Ve Voticích máme sice jazykovku, ale ta vám nesahá ani po kotníky. Rozhodně se mi vyplatí 2x do týdne jezdit k vám, protože u vás se hodně naučím. Tam jsem chodil 3 roky, ale když jsem si u vás udělal vstupní test, zjistilo se, že skoro nic neumím, a to jsem jim tam nechal skoro 35 000 Kč. Škoda, že jsem o vás nevěděl dřív."

Lucie Janečková 

Týnec nad Sázavou, pobočka Benešov

„Kurz angličtiny pro začátečníky byl vynikající. Moc děkuji a přeji mnoho spokojených studentů jako jsem já."

Manželé Novotní 

Votice, pobočka Benešov

„Školu jsme si vybrali na doporučení a kurz byl super, sami jsme se až divili, kolik jsme si toho byli schopní na dovolené sami vyřídit." 

Miloslav Malý 

Nespeky, pobočka Benešov

„Děkuji za excelentní přípravu na pohovor. Plánoval jsem, že budu pracovat jako programátor v Indii
a díky vám to vyšlo. Budu na vás myslet i na druhém konci světa:

Petr Česal 

Benešov, pobočka Benešov

„Anglicky jsem neuměl skoro vůbec a za dva měsíce měl jít k maturitě. Přiznám se, že jsem pro to dřív nic nedělal, ale s vámi mi to šlo samo. Maturitu jsem udělal za dvojku. Díky"

Kolektiv studentů gymnázia Vlašim

pobočka ve Vlašimi

„Moc vám děkujeme za výbornou přípravu k CAE zkoušce. Výuka byla výborná, kvalitní učebnice a bezvadná lektorka. Vaše škola je nejlepší široko daleko a rádi vás budeme dále doporučovat."

Anna Králová 

Struhařov, pobočka Benešov

„Moc díky za skvělou přípravu k maturitě, bez vás bych neměla šanci. Učitelka ve škole nás nedokázala
za 4 roky nic naučit, a u vás jsem všechno zvládla za 6 měsíců! Maturita tak byla úplná brnkačka."

Mgr. Lukáš Peterka 

Vlašim, pobočka Vlašim 

„Před lektorkou jakou je Zita Hlaváčková, by se všichni učitelé měli klanět a učit se od ní. Během pár měsíců mi dokázala jednoduše a srozumitelně vysvětlit to, co jsem za 14 let studia nikdy nepochopil! Zažil jsem hodně učitelů, ale s ní se nikdo z nich rovnat nemůže. Slečna je velmi příjemná a milá, na hodiny vždy dobře připravená. Školu jsem doporučil i svým kamarádům, kteří tam již také chodí a jsou spokojení. Rád bych vyjádřil tímto velké díky." 

Lucie Novotná 

Benešov, pobočka Benešov 

„Nikdy bych neřekla, že zvládnu zkoušku CAE. Dodali jste mi dostatek sebevědomí a podpořili mě, a já to opravdu zvládla! Za 3 roky studia
u vás jsem se neuskutečně posunula dopředu a naučila se fakt dobře, což jsem si ani nikdy nemyslela, že to takhle hravě zvládnu! Fakt jsem moc a moc nadšená, že jsem objevila vaši školu. Ráda vás budu doporučovat po všech svých známých!" 

Marie Svitáková 

Nová Rabyně, pobočka Benešov 

„Vždycky jsem si myslela, že jsem
na jazyky levá a nikdy se francouzsky nenaučím. S vámi mě to moc bavilo a zjistila jsem, že není tak těžká, jak se o ní říká. Určitě budu dále pokračovat a doufám, že se jednou podívám na Angeliku
v originále."

Iveta Kadlečková

Benešov, pobočka Benešov

„Kurz angličtiny pro začátečníky byl vynikající, hodně mi to dalo a jsem ráda, že jsem se dostala do téhle školy, protože tady jsem se konečně něco naučila. Léta jsem chodila do jiné školy a bylo to k ničemu. Moc vám děkuji a přeji mnoho spokojených studentů jako jsem já."

Chce vždy vědět, co je u nás nového?
Pak nás nezapomeňte sledovat na Facebooku a už vám nic neunikne!