Reference - soukromí klienti 

Vždy rádi přivítáme každý váš názor na naši výuku, připomínky či náměty, neboť si uvědomujeme, že vždycky můžeme být lepší, než jsme nyní

Názory stávajících i bývalých studentů na naši výuku: 

"S kurzem angličtiny pro dět jsme moc spokojení, naše děti chodí k paní Zitě moc rády, vždy je naučí nová slovíčka, hodiny jsou zábavné a děcka z nich nechtějí odcházet. Určitě budeme pokračovat i nadále." 
Peterkovi, Vlašim 

"Jazyková škola Elite je skvělá, konečně jsem se dokázal naučit anglicky, což jinde bylo jako nesplnitelný sen."
David Žalud, Vlašim 

"Děkujeme mnohokrát za super letní konverzační kurz, hodně nám to dalo."
Tomáš Jankovský a Iveta Černá, Votice 

"Dcera u vás studuje letos již druhým rokem a jsme maximálně spokojení s jejími výbornými výsledky ve škole. Moc děkujeme za skvělou výuku."
Jiřina Čermáková, Benešov

"Chtěla bych tímo moc poděkovat za sebe i syna Martina, za jeho vynikající výuku, která ho nejen moc baví, ale díky lekcím od paní Zity zvítězil ve školním kole olympiády v anglickém jazyce a jako jediný ze školy postoupil do okresního kola. Martin vás má moc rád a hodiny s vámi ho baví. Mám za něj i za sebe velkou radost." 
Helena Bělohradská, Benešov 

"Španělština nás s manželem a lektorkou Zitou prostě s vámi baví. Paní je nejen skvělou lektorkou, co opravdu dovede naučit, má zájem naučit a má vynikající lidský přístup a smysl pro humor. To vše dělá hodiny s ní dokonalými."
Manželé Černí, Vlašim 

"Jedním slovem - perfektní! Moc děkuji, paní Zito, za kurz angličtiny pro pokročilé. Za necelý půlrok jsem se u vás naučila tolik, co dosud snad nikdy. Nyní chodím na letní konverzační kurz a jsem také moc spokojená, i když učí zase někdo jiný, výuka je i tak bezvadná."
Ivana Horňátecká, Pyšely 

"Kurz pro začátečníky je bezvadný, až skončí, určitě budu dál pokračovat."
Jana Benešová, Benešov

"Moc děkuju, kurz pro děti byl výborný, Milánek a Anička byi u vás šťastní a spokojení."
Pham Huong Ngyuen, Benešov 

"Děkujeme mockrát za výborný kurz angličtiny pro děti, paní Zito, naši dva synové jsou u vás moc spokojení, a již nyní u nás s manželem žadoní o pokračování, a my samozřejmě u vás rádi budeme pokračovat. Ještě jednou moc děkujeme."
Anna Troutmannová, Divišov 

"Jazykovou školu Elite jsem si vybrala na doporučení kamarádky, prý je bezvadná. To se samozřejmě potvrdilo už při vyřizování přihlášky, rychlá odpověď, rychle zodpovězení dotazů, velmi milé a příjemné jednání, a tak jsem se na kurz moc těšila. Učebnice přišly asi týden před začátkem, a to je super, ta úspora financí, že je nemusím kupovat! Počátkem října začal kurz, a je to fakt bomba! Naše lektorka je velmi vtipná, přátelská, má velký smysl pro humor, perfektně vysvětluje gramatiku, pečlivě s námi kontroluje domácí úkoly atd. Za jediný měsíc jsem se naučila mnohe více, než u jiných škol během několika let. Děkuji za skvělou výuku a přeji mnoho spokojených studentů jako jsem já. Budu vás všude doporučovat."
Marie Koláčníková, Benešov

"Bezva výuka, skvělí lektoři, výborná parta lidí. Moc se těším na pokračování v říjnu 2016."
Petra Viktorijová, Benešov

"Moc díky za super kurz v letním semestru, strašně rychle to uteklo, ani se mi nechce tak skvělé hodiny opouštět. Sešla se výborná parta lidí a od října zase všichni pokračujeme. Budete mi přes léto moc chybět."
Kateřina Dlouhá, Benešov

"Díky vám a vaší perfektní výuce angličtiny jsem získala vysněnou práci v bance. Jste prostě super, nikdy jsem tak úžasnou výuku a školu nezažila."
Jarka Vovsíková, Neveklov 

"Kurz byl úžasný, skvělá lektorka, skvěle vysvětlená látka a hodně mluvení na hodinách. Ani jsem nečekala tak dobrý výsledek závěrečného testu. Moc děkuju za super výuku, moc mi to dalo."
Hana Matouškova, Čechtice 

"Děkuji velice za perfektní přípravu k FCE zkoušce. Dala jsem to za A!"
Martina Sedlecká, Benešov

"Vaši školu mi doporučila kamarádka, která k vám chodí už 2 roky a je velmi spokojená. Já jsem začala letos v září ( 2015 ), a výuka je naprosto dokonalá, bez jediné chyby! Kéž by takový přístup měly i jiné školy."
Kateřina Matušíková, Benešov 

"Kurz byl super, výsledek závěrečného testu mě velmi mile překvapil. Doporučuji"
Mirek Jonášek, Votice

"Kurz angličtiny pro začátečníky v letním semestru byl úžasný. Děkuji mnohokrát a přeji hodně spokojených studentů."
Lucie Janečková, Týnec nad Sázavou 

"Děkujeme za vynikající kurz angličtiny pro začátečníky. Paní lektorka byla naprosto skvělá, sešla se i výborná parta lidí, a studovalo se nám báječně. Ještě jednou moc díky a přejeme hodně úspěchů a spokojených studentů jako jsme my." 
Manželé Novotní, Votice 

"Díky za excelentní přípravu na příjímací pohovor, vše proběhlo nad očekávání dobře, a já byl přijat. Příští týden odjíždím do Indie. Přeji vám mnoho úspěchů a hodně spokojených studentů".
Miloslav Malý, Městečko 

"Za dva měsíce jste moje znalosti dokázali "vypilovat" tak, že jsem dokázal nemožné a udělal maturitu za dva! Angličtinu jsem ve škole považovat za nutné zlo, ale vy jste mě dokázali přesvědčit o tom, že je to fakt sranda :-) Jste super !!!" 
Petr Česal, Benešov

"Moc děkujeme za excelentní přípravu ke zkoušce CAE. Výuka byla naprosto perfektní, kvalitní učebnice a super přístup lektorky. Vaše jazyková škola je nejlepší široko daleko, velmi rádi vás budeme doporučovat i dalším kamarádům ze školy. Ještě jednou velké díky."
Kolektiv studentů Gymnázia ve Vlašimi

"Moc Vám děkuji za perfektní přípravu na maturitu. Bez Vás bych to rozhodně nezvádla. Učitelka, kterou jsme měli ve škole nás za celé 4 roky nedokázala naučit vůbec nic a díky Vám jsem se během necelých 5 měsíců dostala tam, kam za celou dobu, co se anglicky učím (9 let) nikdy. Maturita tak byla pro mě úplná brnkačka :-). Ještě jednou moc a moc děkuji."
Anna Králová, Benešov

"Před Vaší lektorkou by se měli všichni "učitelé angličtiny" klanět a naopak se učit od ní. Během krátké doby mi dokázala důkladně, jasně a srozumitelně vysvětlit to, co jsem za 14 let angličtiny nepochopil. Zažil jsem mnoho učitelů, ale žádný z nich se jí nemůže rovnat. Slečna je navíc velmi příjemná, hodiny má vždy perfetkně připravné a moc se mi líbí i její vtipná náplň výuky. Už jsem Vaší lektorku doporučil i svým kamarádům, kteří si ji rovněž nemohou vynachválit. Tímto bych Vám rád poděkovat za excelentní výuku." Váš věrný student
Mgr. Lukáš Peterka, Vlašim

"Děkuji za perfektní přípravu na CAE zkoušku. Vůbec bych si nemyslela, že na tuhle zkoušku mám, ale Vy jste mi dodala sebevědomí a odvahu a důkladně mě na ni připravila. Sama si říkám, proč jsem do toho nešla už dávno: do výuky s Vámi a do téhle zkoušky, byla to úplná procházka rajskou zahradou. Ráda s Vámi budu ve výuce opět pokračovat a příští rok se pokusím o CPE zkoušku." 
Lucie Novotná, Benešov 

"Nikdy mě angličtina nebavila tolik, jako s Vámi. Myslela jsem, že jsem ztracený případ, který se anglicky nikdy nedokáže naučit, protože mi to ve škole nikdy nešlo. S Vámi jsem ale pochopila, že angličtina je vlastně jednoduchá, všechno jste mi důkladně a srozumitelně vysvětlila a naučila mě dobře mluvit. Za to Vás obdivuji, jste opravdu skvělá lektorka a těžko by se našel učitel, který by se s Vámi mohl rovnat. Rozhodně k Vám budu chodit dále a příští rok bych chtěla zkusit nějakou Cambridgeskou zkoušku." 
Marie Svitáková, Neveklov 

"Moc a moc děkujeme za přípravný kurz k reparátu státní maturity a hlavně za excelentní výuku Vaší lektorky. Bez ní bychom byly úplně ztracené a nikdy bysme maturitu neudělaly. Musely jsme si přidat ještě další hodiny navíc, protože to s našimi znalostmi bylo hodně špatné, ale díky intenzivní přípravě od Vás byla maturita hračka. Ještě jednou děkujeme a přejeme mnoho úspěchů a spokojených studentů."
Kateřina Rücklová, Vrchotovy Janovice
Lucie Mrázková, Votice

"Chodila jsem k vám dlouho, ale bohužel jsem na výuku příliš nechodila a zanedbávala i domácí přípravu, mě lektorka z výuky vyloučila. Můžu si za to sama a dnes toho velmi lituji. Hned po vyloučení jsem začala chodit do jazykové školy ****** v Benešově a poučila jsem se, že si mám kvality pro příště vážit. Výuka tam a u vás se nedá vůbec srovnávat, učí tam mladí a nezkušení lektoři, kteří snad nikdy předtím neučili. Jejich přístup k výuce a styl výuky se s tím vaším nedá vůbec srovnat - u vás jsem se opravda něco naučila, a to za poměrně krátkou dobu, kdežto u nich je to pouze vyhazování peněz oknem. Teď jsem se poučila a velmi toho vyloučení lituji. Současně jsem také pochopila, proč je o vaší výuku takový zájem..... Děkuji za excelentní výuku a přeji vám mnoho úspěchů a spokojených studentů."
Petra Miloušková, Bystřice u Benešova

"Moc a moc děkuju za skvělou výuku francouzštiny. Chodila jsem k vám dlouho, ale musela jsem z finančních důvodů výuku opustit. Snad se k vám ještě někdy vrátím...."
Jitka Holujová, Vlašim

"Léta jsem chodila do jazykovky ***** v Benešově a myslela jsem si, že anglicky umím dobře. Jenže když jsem viděla váš vstupní test, hned jsem se přesvědčila o opaku, neumím takřka vůbec nic a u vás jsem musela začít opět od začátku. Za půl roku u vás jsem se naučila daleko víc, než za 3 roky v původní jazykovce a opravdu by mě zajímalo, jak to děláte, že dokážete jednoho tak hodně naučit a jiný ne. Pochopila jsem, že rozdíly mezi učiteli angličtiny jsou ztraceně velké!!! Jazykovou školu Elite rozhodně doporučuju všem!"
Ing. Jana Michálková, Benešov

"Vaše výuka je opravdu kvalitní a taková, jakou jsem si představoval. Moje lektorka je velmi svědomitá, důsledná, hodiny má perfektně připravené a rozhodně mě nešetří, vždycky dostanu vcelku hodně domácích úkolů, ale to je jenom dobře. Velmi oceňuji její snahu mi doporučit vhodné učebnice, probrat se mnou vzniklé překážky ve studiu a důkladně a opakovaně mi vysvětlit danou látku vč. chyb v domácích úkolech. Takovéhoto přístupu si velmi vážím, dnes už se to hned tak nevidí. Vaši školu navštěvuji velice rád a také ji rád doporučuji svým známým. Rozhodně nepochybuji, že se vámi se anglicky fakticky naučím."
Jiří Křepelka, Benešov

"Nikdy mě angličtina nebavila tak, jako u vás. Lektorka se opravdu kantorkou narodila - během její akční výuky se rozhodně nenudím, dělám nejrůznější aktivity, které mi pomáhají ve studiu a zároveň se velmi bavím. Dvě hodiny výuky mi u vás vždycky utečou jako voda. Velmi také oceňuji, že si vždycky po určitém období napíšu test, a tak vidím, jak v angličtině postupuji dopředu a lepším se. Děkuji za výuku a už teď se těším na další hodinu."
Lucie Žichovcová, Netvořice

"Moc děkujeme za kurz pro budoucí letušky. Hned zpočátku nás velmi zaujal, a tak jsme si s kamarádkou řekly, že to zkusíme. Je opravdu vidět, že lektorka má velké zkušenosti v oboru, nejenom letecké dopravy. Náplň kurzu je velice zajímavá a přínosná, dozvídáme se hodně nových a zajímavých informací a dokonale procvičujeme angličtinu, zejména mluvení a poslechy. Věříme, že i kdybysme jednou letušky nedělaly, kurz je i tak vynikající přípravou do profesního života a získané znalosti a dovednosti hravě využijeme i v jiném oboru! Kurz nás fakt baví a budeme moc smutné, až bude končit. Ještě jednou vám za něj moc děkujeme, nápad to byl opravdu skvělý!"
Petra Novotná, Votice
Natálie Pospíšilová, Miličín 


"Děkuji, že jsem se mohl u vás během půl roku naučit tak výborně anglicky! Dříve pro mě byla gramatika něčím, čeho jsem se vyloženě děsil, a teprve u vás jsem zjistil, že je to vlastně velmi jednoduché a zábavné zároveň. Dneska už se angličtiny nebojím a dokonce jste mi pomohli i k získání lepší práce. Patří vám můj velký díky a přeji hodně úspěchů a spokojených studentů."
Ing. Milan Dvořák, Poříčí nad Sázavou 

"Konečně jsem našla kurz, kde se opravdu naučím mluvit! Moc se mi líbí náplň kurzu, takže to, co se učím, využiji v praxi, a hlavně se mi líbí, že je kurz orientován také na komunikaci na dovolené. Také se mi líbí, že během výuky děláme dost poslechů, což mi pomůže porozumět mluvenému slovu. Byla jsem na několika kurzech, ale s tím vaším se jejich náplň nedá srovnávat - o vás můžu říct, že se opravdu něco naučím! Naše lektorka je opravdu moc fajn, líbí se mi její zábavná a akční výuka; dvě hodiny utečou jak voda! Jsem také moc ráda, že jsem kurz ve Vlašimi sehnala za super cenu, se slevou!"
Petra Volčáková, Divišov

"Moc vám chci poděkovat za výuku s rodilým mluvčím. Zpočátku jsem se něčeho takového bála, ale paní ředitelka mě přesvěčila, že k tomu nemám důvod. A měla pravdu - pan Anthony je opravdu velký sympaťák s nadlidskou ochotou a trpělivostí. Je vidět, že není ve výuce žádným začátečníkem, a na jeho hodiny chodím moc ráda. Už teď na sobě porozuji velký pokrok, a jsem moc ráda, že máte takhle skvělé lektory."
Petra Havlíková, Benešov

"Patří vám velký dík za mou excelentní přípravu k maturitě. Když jsem k vám přišla, moje znalosti angličtiny byly skoro nulové a nevěřila jsem, že maturitu vůbec někdy udělám. S vámi mě ale studium velmi bavilo, hlavně pak s vaší vtipnou paní lektorkou. Maturitu jsem udělala za jedna a jsem moc šťastná. Ještě jednou vám moc děkuji a přeji hodně dalších spokojených studentů jako jsem já." 
Tereza Topolová, Benešov 

"Děkujeme mnohokrát za výbornou přípravu k maturitě, kterou jsme absolvovali ve vašem přípravném kurzu. Všichni jsme také díky vám úspěšně složili přijímačky na námi vybrané vysoké školy. Ještě jednou moc děkujeme a přejeme mnoho úspěchů."
Studenti přípravného kurzu k maturitě ze školního roku 2011/2012

"Bez angličtiny od vás bych se na VŠE ( fakulta mezinárodních vztahů ) nikdy nedostal. Moje znalosti byly skoro nulové, ale za půl roku studia u vás se výrazně zlepšily a já se tak mohl dostat na vysněnou vejšku. Výuka mě moc bavila, byla v přátelském a zábavném duchu, s vynikající lektorkou. Děkuji moc za to, co jste mě naučili a hodně úspěchů do budoucna." 
Jaroslav Novotný, Benešov 

"Děkuji za super přípravu na přijímačky na ČZU v Praze. Z angličtiny jsem z maximálně 50 bodů udělala 42, což je vynikající výsledek! Jsem moc šťastná, hlavně díky vám a lektorce V. K.. Strašně moc a moc vám děkuji." 
Milena Třebíšková, Načeradec 

"Tak jsem se dozvěděla, že jsem udělala CAE zkoušku s výsledkem A. To je naprosto něco úžasného! Děkuji za připravnou výuku, bez vás bych to nedala ani omylem."
Lucie Neubergerová, Benešov 

"Moc a moc vám děkuji za perfektní přípravu k opravné maturitě. Bez vás bych ji nikdy neudělal! Výuka se mi moc líbila, byla zábavná a vtipná, na každou hodinu jsem se moc těšil. Přeji vám hodně spokojených studentů jako já."
Martin Báňa, Vlašim 

"Nikdy jsem nezažila tak vynikající lektory a výuku angličtiny! Myslela jsem si, že jsem na jazyky "blb", ale vy jste mě dokázaly přesvědčit o opaku. Na hodiny chodím moc ráda, vždy se moc těším a za 4 měsíce výuky jsem si mnoho odnesla. Velmi také oceňuji vaši lektorku za její velmi citlivý, trpělivý a lidský přístup ke studentům začátečníkům. Moc vám děkuji a přeji hodně štěstí."
Iveta Stupková, Týnec nad Sázavou

"Moc děkuji za výuku angličtiny, která mi pomohla dostat se k vysněné práci v jedné mezinárodní firmě v Praze. Výběrové řízení bylo těžké, ale díky přípravě od vás jsem se s ním vypořádala na jedničku a místo nakonec dostala, a to proti mě stálo hned 15 dalších uchazečů. Jste super a přeji vám mnoho spokojených studentů jako jsem já." 
Drahomíra Sokolová, Benešov