Studujte jaký jazyk chcete, sami si zvolíte termín výuky a jako bonus - zvýhodněná akční cena !!!

Chcete se i v létě zdokonalit v jazyce?
Nemáte čas studovat během školního roku?
Chcete si sami zvolit, kdy budete chodit na hodiny?
Chcete zkombinovat studium s vlastním programem?
Chcete ještě k tomu i ušetřit?

U nás je možné tohle všechno! Studium u nás vám nijak nenaruší váš vlastní program, protože termíny jednotlivých lekcí si budete vybírat vy sami, v našem rezervačním systému! Chodit můžete, kdy chcete!


Studujte a užívejte si léta, u nás to jde!
Studujte a užívejte si léta, u nás to jde!

Jak to celé funguje?

Nabízíme speciální, zvýhodněné cenové balíčky, navíc,
za akční ceny, oproti standardní nabídce! 

Sami si vyberete ten, který vám bude nejvíce vyhovovat, poté získáte přístup do našeho rezervačního systému,
kde si budete vybírat termíny jednotlivých lekcí,
dle svých možností - chodit tak můžete tehdy, kdy se to hodí vám, nejste vázáni na žádné pevné termíny!
Můžete tak studovat, aniž byste si narušili svůj letní program!
Není to skvělá příležitost ke zdokonalení? Rozhodně ANO!

Co můžete studovat? 

Studovat můžete kterýkoli jazyk z naší nabídky, tj. ANGLIČTINU, NĚMČINU, FRANCOUZŠTINU, RUŠTINU, ŠPANĚLŠTINU nebo ITALŠTINU. Stejně tak si i sami stanovíte obsahovou náplň svého studia, u nás můžete studovat cokoli budete chtít - od klasického, obecného jazyka, konverzační lekce, přípravu k maturitě či k jiné zkoušce, až po různé odborné zaměření... Možností je zkrátka hodně, a záleží jenom na vás, čemu se budete chtít věnovat, my vám studium rádi "ušijeme na míru", aby pro vás bylo co největším přínosem. 

A ještě jedná dobrá zpráva - učební materiály vám poskytneme zcela ZDARMA, v elektronické podobě! Studium vás tak nebude stát ani o korunu navíc! No řekněte sami, není to skvělá příležitost, jak se zdokonalit? Jestliže jste odpověděli ANO, pak se k nám pojďte přidat, rádi vás mezi námi přivítáme a uděláme maximum pro to, aby vás studium nejenom bavilo, ale především, aby přineslo požadovaný efekt.

Bezplatný vstupní jazykový audit je samozřejmostí! Pokud jste se vybraný jazyk již učili, vypracujete si u nás vstupní test, a můžete tak na své dosavadní znalosti navázat a dále je rozvíjet. Rovněž vám doporučíme i optimální studijní postup.

Co vám můžeme nabídnout?

Nyní pro vás připravujeme nabídku letního individuálního studia s flexibilním rozvrhem na období srpen - září 2021. Předpokládaný datum zveřejnění nabídky a možnost přihlášky ke studiu je březen 2021. Pokud vás tato varianta letního studia zaujala, doporučujeme s přihlášením moc dlouho neotálet, neboť každoročně je o ni velký zájem, proto si nezapomeňte své místo zajistit včas. Těšíme se na setkání s vámi v naší škole.


Jsme aktivní na sociálních sítích

Pokud chcete mít přehled o tom, co je u nás nového a jaké akce připravujeme, nezapomeňte se k nám připojit na Facebooku!