Letní studium za zvýhodněné akční ceny je tady pro vás!

Chcete se i v létě zdokonalit v jazyce?
Chcete si sami zvolit, kdy budete mít hodiny a zda prezenčně, on-line nebo kombinovaně?
Chcete zkombinovat studium s vlastním programem?
Chcete ještě k tomu i ušetřit?

U nás je možné tohle všechno! Studium u nás vám nijak nenaruší váš vlastní program, protože termíny jednotlivých lekcí si budete vybírat vy sami, v našem rezervačním systému! Chodit můžete, kdy chcete a jak chcete, tj. prezenčně, on-line nebo komobinovaně!


S námi můžete studovat klidně i u moře
S námi můžete studovat klidně i u moře

Jak to celé funguje?

Nabízíme speciální, zvýhodněné cenové balíčky, navíc,
za akční ceny, oproti standardní nabídce! 

Sami si vyberete ten, který vám bude nejvíce vyhovovat, poté získáte přístup do našeho rezervačního systému, kde si budete vybírat termíny jednotlivých lekcí, dle svých možností - hodiny máte tehdy, kdy se to hodí vám, nejste vázáni na žádné pevné termíny! Můžete tak studovat, aniž byste si narušili svůj letní program!
Není to skvělá příležitost ke zdokonalení? Rozhodně ANO!

Co můžete studovat? 

Studovat můžete kterýkoli jazyk z naší nabídky, tj. ANGLIČTINU, NĚMČINU, FRANCOUZŠTINU, RUŠTINU, ŠPANĚLŠTINU nebo ITALŠTINU. Stejně tak si i sami stanovíte obsahovou náplň svého studia, u nás můžete studovat cokoli budete chtít - od klasického, obecného jazyka, konverzační lekce, přípravu k maturitě či k jiné zkoušce, až po různé odborné zaměření... Možností je zkrátka hodně, a záleží jenom na vás, čemu se budete chtít věnovat, my vám studium rádi "ušijeme na míru", aby pro vás bylo nejenom co největším přínosem. 

A ještě dvě dobré zprávy - učební materiály vám poskytneme zcela ZDARMA, v elektronické podobě! Studium vás tak nebude stát ani o korunu navíc! No řekněte sami, není to skvělá příležitost, jak se zdokonalit? Jestliže jste odpověděli ANO, pak se k nám pojďte přidat, rádi vás mezi námi přivítáme a uděláme maximum pro to, aby vás studium nejenom bavilo, ale především, aby přineslo požadovaný efekt.

Studovat můžete, jak chcete - prezenčně, on-line nebo kombinovaně! Chystáte se např. na dovolenou nebo na chatu a nechcete mít pauzu ve studiu? Nic takového vám u nás nehrozí! Pokud budete chtít, můžete na hodiny chodit osobně, na pobočku v Benešově či Vlašimi, a pokud budete např. na dovolené nebo si nebudete chtít díky cestě k nám narušovat či omezovat svůj program, nemusíte nic takového dělat, danou hodinu můžete absolvovat klidně přímo u bazénu či u moře! Až se vrátíte domů nebo se vám bude chtít, rádi vás zase přivítáme u nás, na některé z poboček. 

Bezplatný vstupní jazykový audit je samozřejmostí! Pokud jste se vybraný jazyk již učili, vypracujete si u nás vstupní test, a můžete tak na své dosavadní znalosti navázat a dále je rozvíjet. Rovněž vám doporučíme i optimální studijní postup.


Co vám nabízíme?

Součástí letní nabídky jsou tři balíčky, a to buď 10, 15 nebo 20 hodin za jednotnou cenu, bez ohledu na to, zda studujete prezenčně v Benešově nebo on-line, event. si můžete tyto způsoby studia kombinovat dle svých možností. Nabízíme vám následující cenové balíčky:

10 hodin - 3 490 Kč / cena 1 lekce v délce 60 minut: 349 Kč !!!
15 hodin - 4 990 Kč / cena 1 lekce v délce 60 minut 332 Kč !!!
20 hodin - 5 990 Kč / cena 1 lekce v délce 60 minut 299 Kč !!!

Platnost balíčků je stanovena na období od 19. 7. do 1. 10. 2021 a je nutné je během této doby vyčerpat, možnost převedení do dalšího studijního období není možná. Balíček platí pouze pro 1 osobu.


Přihlásit ke studiu se můžete prostřednictvím objednávkového formuláře níže. Děkujeme za váš zájem a těšíme se na vás; uděláme maximum proto, abyste byli se studiem u nás spokojení a bylo pro vás přínosem.

Objednávka letní individuální výuky

Vyplňte níže uvedenou objednávku, specifikujte své požadavky na studium a my vás budeme obratem kontaktovat za účelem jejího dokončení. Těšíme se na vás. Dovolujeme si upozornit, že objednávka je závazná a studium probíhá v souladu se smluvními podmínkami, které si můžete stáhnout níže.

Odesílatel elektronického formuláře uděluje fyzické osobě, Ing. Zitě Hlaváčkové, se sídlem v Benešově, Hráského 2128, IČO: 08217378 souhlas se zpracováním svých osobních údajů, ve smyslu nařízení Evropského parlamentu a Rady EU č. 2016679 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů a o zrušení směrnice 95/46/ES, zpracovávala jeho osobní údaje pro účely vyřízení jeho požadavku týkajícího se zájmu o bližší informace o službách poskytovaných jazykovou školou ELITE.


Dovolujeme si upozornit, že individuální studium v naší škole probíhá na základě smluvních podmínek, které si můžete stáhnout a prostudovat níže. Přihlášení ke studiu je považováno za jejich akceptování a souhlas s nimi.