Oblíbená nabídka letního zvýhodněného individuálního studia je tady opět pro vás, neváhejte a pusťte se do toho!

Chcete se i v létě zdokonalit v jazyce?
Chcete si sami volit termíny svého studia?
Chcete zkombinovat studium s vlastním programem?
Chcete studovat on-line, prezenčně nebo si hodiny kombinovat?
Chcete ještě k tomu mít studium za extra zvýhodněnou cenu?

Studujte co chcete, kdy chcete a jak chcete - u nás vás nic neomezuje a nejste vázáni na žádné pevné termíny! Zvolíte si jazyk, který chcete studovat, zaměření svého studia a termíny, kdy budete chtít studovat, si budete vybírat sami, v našem rezevačním systému, dle svých možností. Navíc, můžete si zvolit, zda chcete studovat on-line, prezenčně v Benešově nebo si tyto formy studia kombinovat!


Díky možnosti on-line studia můžete studovat i z pláže! Nemusíte tak přijít ani o jednu lekci!
Díky možnosti on-line studia můžete studovat i z pláže! Nemusíte tak přijít ani o jednu lekci!

Co je letní studium u nás? 

Nabízíme speciální, zvýhodněné cenové balíčky, navíc,
za akční ceny, oproti standardní nabídce! 

Sami si vyberete ten, který vám bude nejvíce vyhovovat, poté získáte přístup do našeho rezervačního systému, kde si budete vybírat termíny jednotlivých lekcí, dle svých možností - hodiny máte tehdy, kdy se to hodí vám, nejste vázáni na žádné pevné termíny! Můžete tak studovat, aniž byste si narušili svůj letní program! Není to skvělá příležitost ke zdokonalení? Rozhodně ANO!

Co můžete studovat? 

Studovat můžete kterýkoli jazyk z naší nabídky, tj. ANGLIČTINU, NĚMČINU, FRANCOUZŠTINU, RUŠTINU, ŠPANĚLŠTINU, ITALŠTINU nebo ČEŠTINU pro cizince. Stejně tak si i sami stanovíte obsahovou náplň svého studia, u nás můžete studovat cokoli budete chtít - od klasického, obecného jazyka, konverzační lekce, přípravu k maturitě či k jiné zkoušce, až po různé odborné zaměření... Možností je zkrátka hodně, a záleží jenom na vás, čemu se budete chtít věnovat, my vám studium rádi "ušijeme na míru", aby pro vás bylo nejenom co největším přínosem. 

Bezplatný vstupní jazykový audit je samozřejmostí! Pokud jste se vybraný jazyk již učili, vypracujete si u nás vstupní test, a můžete tak na své dosavadní znalosti navázat a dále je rozvíjet. Rovněž vám doporučíme i optimální studijní postup. Učební materiály poskytujeme zcela ZDARMA, nemusíte do studia investovat ani o korunu navíc!


Jak to funguje? 

Termíny jednotlivých lekcí si vybíráte sami, dle svých možností, v našem rezervačním systému, do kterého získáte přístup po zakoupení vybraného balíčku s počtem hodin, z nabídky níže. Nejste tak vázáni na žádné pevné termíny, vše si přizpůsobujete sobě a svým časovým možnostem, aniž byste si jakkoli narušili svůj letní program!

Studujete prezenčně, on-line nebo kombinovaně, jak chcete! Pokud budete studovat on-line, můžete být klidně i na druhém konci světa, aniž byste přišli o jedinou minutu výuky! Plánujete dovolenou u moře, na chatě apod.? S námi vám nemusí utéct ani jediná lekce - postačí se připojit kliknutím na odkaz a studovat můžete i přímo na pláži u moře! Standardně zůstává možnost prezenční výuky u nás, v Benešově, stejně tak si můžete prezenční výuku kombinovat s on-line lekcemi nebo zůstat pouze u jedné formy. Vše záleží pouze na vás a vašich možnostech! 


Co vám nabízíme?

Součástí letní nabídky jsou dva balíčky, a to buď 10 nebo 15 hodin za jednotnou cenu, bez ohledu na to, zda studujete prezenčně v Benešově nebo on-line, event. si můžete tyto způsoby studia kombinovat dle svých možností. Nabízíme vám následující cenové balíčky pro jednu osobu:

10 hodin - 4 290 Kč
15 hodin - 5 190 Kč

Platnost uvedených balíčků je stanovena na období od 31. 7. do 27. 9. 2023. Během této doby je nutné zakoupené balíčky kompletně vyčerpat, neboť jejich převedení do nového školního roku není možné. 


Přihlásit ke studiu se můžete prostřednictvím objednávkového formuláře níže. Děkujeme za váš zájem a těšíme se na vás; uděláme maximum proto, abyste byli se studiem u nás spokojení a bylo pro vás přínosem.

Objednávka letní individuální výuky

Vyplňte níže uvedenou objednávku, specifikujte své požadavky na studium a my vás budeme obratem kontaktovat za účelem jejího dokončení. Dovolujeme si upozornit, že objednávka je závazná a studium probíhá v souladu se smluvními podmínkami, které si můžete stáhnout níže.

Odesílatel elektronického formuláře uděluje fyzické osobě, Ing. Zitě Lukešové Hlaváčkové, se sídlem v Benešově, Hráského 2128, IČO: 08217378 souhlas se zpracováním svých osobních údajů, ve smyslu nařízení Evropského parlamentu a Rady EU č. 2016679 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů a o zrušení směrnice 95/46/ES, zpracovávala jeho osobní údaje pro účely vyřízení jeho požadavku týkajícího se zájmu o bližší informace o službách poskytovaných jazykovou školou ELITE.


Dovolujeme si upozornit, že individuální studium v naší škole probíhá na základě smluvních podmínek, které si můžete stáhnout a prostudovat níže. Přihlášení ke studiu je považováno za jejich akceptování a souhlas s nimi.