Nejen kvůli takovýmto krásným místům stojí za to učit se německy; není to tak těžký jazyk, zkuste to s námi a uvidíte, že vás bude bavit....

Proč se učit německy?

Němčina je nejenom úředním jazykem našich dvou sousedních zemí, ale pro Čechy představuje velkou perspektivu zejména v profesní oblasti. Říkáte si, že je němčina těžký a tvrdý jazyk, který je vám proti srsti? Mnoho lidí má tento názor, avšak není to úplně pravda - pokud vám někdo dokáže vše vysvětlit jednoduše a srozumitelně, tak se nemusíte obávat, že byste se německy nenaučili! Ostatně, Německou i Rakousko jsou známé úchvatnou přírodou, vynikajícími produkty, jako sýry, čokoláda atd. Takže proč nevyrazit do Vídně na vynikající sachr se šlehačkou? 

Nenechte si ujít návštěvu zámku Schönbrunn ve Vídni
Nenechte si ujít návštěvu zámku Schönbrunn ve Vídni

Jak probíhá výuka v kurzech?

Budeme vás učit pouze to, co nejvíce upotřebíte v praxi,
čili žádná slovíčka nebo výrazy, s nimiž se potkáte jednou
za uherský rok! Mluvnickou stránku němčiny vám vysvětlíme velmi jednoduše, takže nebudete mít žádný problém se s tímto, na první pohled těžkým a otravným jazykem, zžít a naplno si užívat jeho studium a krásy našich sousedů. A nejenom to - němčina je také úředním jazykem Švýcarska, zemí skvělých čokolád a sýrů, tak proč se tam nevydat? Nebyla by to škoda? 

Nebojte se němčiny, vždyť není tak těžká, jak se říká....

Nechce se vám studovat němčina jenom proto, že je těžká nebo to říkají ostatní? Ale prosíme vás! Němčina není ve skutečnosti nijak těžká - pokud se vás ujme schopný a zkušený lektor, který vám vše dokáže velmi dobře a jednoduše vysvětlit, pak je každý jazyk hračkou! Nejinak tomu bude i u nás - uvidíte sami, že se zvládnete německy naučit i vy bez toho, aniž byste se jí museli obávat! Zjistíte, že je to vlastně snadné!

Více poslechů, více mluvení....

Abyste se naučili co nejlépe porozumět mluvenému slovu, jsou naše kurzy obohaceny o e-learningovou platformu, kde máte k dispozici spoustu videí a poslechovných cvičení spolu s různými typy úkolů; při pravidelné práci s nimi se vám zanedlouho velmi výrazně vylepší schopnost porozumět a s tím i mnohom lépe mluvit! Ani konverzační cvičení v platformě nebudou chybět! Ptáte se, jak to bude vypadat? Je to snadné, přidejte se k nám a uvidíte sami!

Motivací k návštěvě německy mluvících zemí může být celá řada, např. vydat se za nákupy kvalitnějších potravin a jiných produktů, famózních švýcarských či holandských sýrů, čokolád, udělat si výlet do Vídně na kávu a vynikající sacher dort, projít si císařské sídlo Hofburg a Schönbrunn... Důvodů může být zkrátka nespočet, ale věřte, že když se naučíte německy, otevře se vám brána k poznání našich sousedních zemí i z jiného úhlu pohledu - v Rakousku se nachází úchvatné národní parky vysoko v Alpách, v jejich podhůří se nacházejí malebné hospůdky a restaurace s vynikajícími místními specialitami.... S němčinou bude jejich objevování mnohem zajímavější a uvidíte, že vás bude nejenom bavit, ale poznáte, že studium bylo správné rozhodnutí.

Hrad Neuschwanstein je skutečně pohádkové místo; chcete ho i vy navštívit? My vás k tomu vybavíme i jazykově
Hrad Neuschwanstein je skutečně pohádkové místo; chcete ho i vy navštívit? My vás k tomu vybavíme i jazykově

Zlákali jsme vás ke studiu? Podívejte se na naši nabídku kurzů:

Omlouváme se, avšak v současné době nejsou z kapacitních důvodů k dispozici žádné skupinové kurzy němčiny. V případě zájmu vám rádi vyhovíme formou individuální výuky. V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat.