Španělština pro puberťáky 11 - 15 let

Baví vaše pubertální děti jazyky a rády by si rozšířily své obzory o další cizí řeč? Tak proč nezkusit právě španělštinu? Ta je hned po angličtině druhým nejpoužívanějším světovým jazykem a právě její velká podobnost s angličtinou jí činí velmi snadno srozumitelnou, takže vašim dětem půjde levou zadní! 

Proč právě španělština?

Jedná se o velmi snadný jazyk, který se dětem snadno učí a díky jeho velké podobnosti s angličtinou, se bude dětem studovat jedna báseň! Nutno podotnout, že poslední dobou stále stoupá zájem rodičů, aby jejich děti studovaly ještě další cizí jazyk a nezůtávaly jenom u angličtiny, tak právě španělština je tím jazykem, který je na druhém místě z hlediska poptávky, a proto jsme se rozhodli zařadit nově do naší nabídky právě kurzy španělského jazyka pro děti. Jak již je uvedeno výše, španělština je hned po angličtině druhým nejpoužívanějším jazykem na světě a její popularita neustále stoupá. Proč tedy nedopřát svým dětem kvalitní jazykové vzdělání a zajistit jim první krok k velmi dobré budoucnosti?

Jak vypadá výuka a co se vaše děti naučí?

Koncept výuky je podobný jako u angličtiny, děti se budou věnovat španělštině komunikativní a zábavnou formou, s celou řadou doplňkových aktivit, zahrnujících nejrůznější interaktivní cvičení, jazykové hry, hry se slovní zásobou, videa a mnoho dalšího. Výuka je koncipována tak, aby plně vyhovovala schopnostem dětí v uvedeném věku a bavila je zároveň. Nebudeme tedy děti nutit, aby si psaly do notýsku slovíčka, ale především, aby si je procvičovaly v praxi.

O španělštině jste určitě již slyšeli nebo se s ní nějakou formou setkali, ať už na dovolené atd., možná nevíte, co od ní čekat a o jaký jazyk se jedná. Jak již bylo řečeno, jedná se o jednoduchý jazyk, nenáročný na výslovnost - tu děti zvládnou velmi rychle a snadno. Jako první seznámení se španělštinou se můžete podívat na následující video, abyste si udělali prvotní přdstavu o tom, co na vaše děti čeká a s jakými materiály např. pracujeme: 

                                                Zdroj: youtube.com

Zaujala vás nabídka a rozhodli jste se zapsat svou ratolest do kurzu?

Kliknutím na odkaz níže se můžete podívat na naši aktuální nabídku kurzů na zimní semestr 2021/2022. My vašim dětem poskytneme tu nejlepší "péči" našich přátelských lektorů, které děti milují a chodí na hodiny stále raději. S námi není studium o drilu nebo nudě, s námi je to zábava a legrace v jednom! Přidejte se k nám, těšíme se na vás a věše děti. Kurzy jsou určeny pro děti, které jsou ve španělštině začátečníky nebo mají minimální základ.

Dovolujeme si upozornit, že přihlášení se do vybraného jazykového kurzu je považováno za souhlas s níže uvedenými Podmínkami účasti v jazykových kurzech, vč. udělení souhlasu ke zpracování osobních údajů v souladu s GDPR.