Španělština pro děti 6 - 10 let

Španělština je po angličtině druhým nepoužívanějším světovým jazykem a její nespornou výhodou je velká podobnost právě s angličtinou, proto jsme se rozhodli nabídnout vašim dětem možnost studovat další, perspektivní cizi jazyk, který je krásný a jednoduchý zároveň, neboť staré známé rčení "kolik jazyků znáš, tolikrát jsi člověkem" platí bezesporu, a hlavně, do 10 let věku se děti učí jazyky úplně exceletně! Otevřete tak svým dětem dveře do lepší budoucnosti, jednou vám za to jistě poděkují.

Proč právě španělština?

Jedná se o velmi snadný jazyk, který se dětem snadno učí a díky jeho velké podobnosti s angličtinou, se bude dětem studovat jedna báseň! Nutno podotnout, že poslední dobou stále stoupá zájem rodičů, aby jejich děti studovaly ještě další cizí jazyk a nezůtávaly jenom u angličtiny, tak právě španělština je tím jazykem, který je na druhém místě z hlediska poptávky, a proto jsme se rozhodli zařadit nově do naší nabídky právě kurzy španělského jazyka pro děti. Jak již je uvedeno výše, španělština je hned po angličtině druhým nejpoužívanějším jazykem na světě a její popularita neustále stoupá. Proč tedy nedopřát svým dětem kvalitní jazykové vzdělání a zajistit jim první krok k velmi dobré budoucnosti?

Jak vypadá výuka a co se vaše děti naučí?

Koncept výuky je podobný jako u angličtiny, děti se budou věnovat španělštině komunikativní a zábavnou formou, s celou řadou doplňkových aktivit, zahrnujících nejrůznější interaktivní cvičení, jazykové hry, hry se slovní zásobou, videa a mnoho dalšího. Výuka je koncipována tak, aby plně vyhovovala schopnostem dětí v uvedeném věku a bavila je zároveň. Nebudeme tedy děti nutit, aby si psaly do notýsku slovíčka, ale především, aby si je procvičovaly v praxi.

O španělštině jste určitě již slyšeli nebo se s ní nějakou formou setkali, ať už na dovolené atd., možná nevíte, co od ní čekat a o jaký jazyk se jedná. Jak již bylo řečeno, jedná se o jednoduchý jazyk, nenáročný na výslovnost - tu děti zvládnou velmi rychle a snadno. Jako první seznámení se španělštinou se můžete podívat na následující video, abyste si udělali prvotní přdstavu o tom, co na vaše děti vlastně čeká.

Zaujala vás nabídka a rozhodli jste se zapsat svou ratolest do kurzu?

Kliknutím na odkaz níže se můžete podívat na naši aktuální nabídku kurzů na letní semestr 2024. My vašim dětem poskytneme tu nejlepší "péči" našich přátelských lektorů, které děti milují a chodí na hodiny stále raději. S námi není studium o drilu nebo nudě, s námi je to zábava a legrace v jednom! Přidejte se k nám, těšíme se na vás a věše děti. Kurzy jsou určeny pro děti, které se dosud se španělštinou nepotkaly a jsou úplnými začátečníky.

Dovolujeme si upozornit, že přihlášení se do vybraného jazykového kurzu je považováno za souhlas s níže uvedenými Podmínkami účasti v prezenčních jazykových kurzech ( lze stáhnout kliknutím na odkaz ); souhlas se zpracováním osobních údajů GDPR je k dispozici zde