Španělština pro děti 6 - 10 let

Španělština je po angličtině druhým nepoužívanějším světovým jazykem a její nespornou výhodou je velká podobnost právě s angličtinou, proto jsme se rozhodli nabídnout vašim dětem možnost studovat další, perspektivní cizi jazyk, který je krásný a jednoduchý zároveň, neboť staré známé rčení "kolik jazyků znáš, tolikrát jsi člověkem" platí bezesporu, a hlavně, do 10 let věku se děti učí jazyky úplně exceletně! Otevřete tak svým dětem dveře do lepší budoucnosti, jednou vám za to jistě poděkují.

Proč právě španělština?

Jedná se o velmi snadný jazyk, který se dětem snadno učí a díky jeho velké podobnosti s angličtinou, se bude dětem studovat jedna báseň! Nutno podotnout, že poslední dobou stále stoupá zájem rodičů, aby jejich děti studovaly ještě další cizí jazyk a nezůtávaly jenom u angličtiny, tak právě španělština je tím jazykem, který je na druhém místě z hlediska poptávky, a proto jsme se rozhodli zařadit nově do naší nabídky právě kurzy španělského jazyka pro děti. Jak již je uvedeno výše, španělština je hned po angličtině druhým nejpoužívanějším jazykem na světě a její popularita neustále stoupá. Proč tedy nedopřát svým dětem kvalitní jazykové vzdělání a zajistit jim první krok k velmi dobré budoucnosti?

Jak vypadá výuka a co se vaše děti naučí?

Koncept výuky je podobný jako u angličtiny, děti se budou věnovat španělštině komunikativní a zábavnou formou, s celou řadou doplňkových aktivit, zahrnujících nejrůznější interaktivní cvičení, jazykové hry, hry se slovní zásobou, videa a mnoho dalšího. Výuka je koncipována tak, aby plně vyhovovala schopnostem dětí v uvedeném věku a bavila je zároveň. Nebudeme tedy děti nutit, aby si psaly do notýsku slovíčka, ale především, aby si je procvičovaly v praxi.

O španělštině jste určitě již slyšeli nebo se s ní nějakou formou setkali, ať už na dovolené atd., možná nevíte, co od ní čekat a o jaký jazyk se jedná. Jak již bylo řečeno, jedná se o jednoduchý jazyk, nenáročný na výslovnost - tu děti zvládnou velmi rychle a snadno. Jako první seznámení se španělštinou se můžete podívat na následující video, abyste si udělali prvotní přdstavu o tom, co na vaše děti vlastně čeká.

Zaujala vás nabídka a rozhodli jste se zapsat svou ratolest do kurzu?

Kliknutím na odkaz níže se můžete podívat na naši aktuální nabídku kurzů na zimní semestr 2023/2024. My vašim dětem poskytneme tu nejlepší "péči" našich přátelských lektorů, které děti milují a chodí na hodiny stále raději. S námi není studium o drilu nebo nudě, s námi je to zábava a legrace v jednom! Přidejte se k nám, těšíme se na vás a věše děti. Kurzy jsou určeny pro děti, které se dosud se španělštinou nepotkaly a jsou úplnými začátečníky.

Dovolujeme si upozornit, že přihlášení se do vybraného jazykového kurzu je považováno za souhlas s níže uvedenými Podmínkami účasti v prezenčních jazykových kurzech ( lze stáhnout kliknutím na odkaz ); souhlas se zpracováním osobních údajů GDPR je k dispozici zde