Vánoční voucher na volný výběr jazykového kurzu ( prezenčně či on-line )

Vánoční akce

Věnujte svým blízkým voucher na volný výběr jazykového kurzu z naší nabídky na letní semestr 2023. Obdarovaný si tak může vybrat kurz v prezenční nebo on-line podobě. Výběr je skutečně velký, u nás si vybere opravdu každý! 

My obdarovanému rádi pomůžeme s výběrem toho pravého kurzu; pokud není v daném jazyce začátečník, vypracuje si u nás zdarma vstupní test a podle výsledku mu doporučíme ten nejlepší kurz! 

3 790,00 Kč 3 990,00 Kč

Podmínky pro nákup vánočních voucherů:

 • vánoční vouchery lze nakoupit v období od 15. 11. do 23. 12. 2022. 
 • objednatel může zakoupit libovolný počet voucherů. Voucher lze objednat prostřednictvím našeho e-shopu,
  e-mailem nebo telefonicky. Vouchery lze zakoupit na firmu, jako benefity pro zaměstnance, obchodní partnery apod., na základě faktury. Pokud má objednatel specifické požadavky, např. uvedení textu věnování, vystavení na konkrétní jméno nebo jím vybraný jazykový kurz, tyto skutečnosti uvede do kolonky "Poznámky" při vyplnění objednávky. 
 • vouchery vystavujeme v elektronické podobě ( pdf formát ) a zasíláme e-mailem objednateli s tím, že si je sám vytiskne. V případě dohody lze zakoupit i tištěný voucher a osobně si jej vyzvednout v kanceláři školy, v předem dohodnutém termínu. 
 • platnost těchto voucherů je časově omezena, a to do 12. 3. 2023. Obdarovaný se tak ve vlastním zájmu přihlásí do vybraného kurzu co nejdříve. V případě, že obdarovaný nepřihlásí do kurzu včas, po uplynutí lhůty platnosti, voucher automaticky propadá, bez nároku na jakoukoli kompenzaci. 
 • voucher je opatřen unikátním kódem, který slouží pro jeho uplatnění. Přesný postup, jak voucher uplatnit, je uveden v podmínkách, v příloze, které lze vytisknout na jeho zadní stranu. Pokud není voucher vystaven na jméno konkrétní osoby, může se jím prokázat kdokoli. JŠ ELITE doporučuje voucher uchovávat na bezpečném místě, aby nedošlo k jeho zneužití, ztrátě, poškození nebo odcizení. JŠ ELITE nenese žádnou odpovědnost za tyto nastalé skutečnosti a nelze požadovat vystavení duplikátu voucheru nebo požadovat náhradní místo v kurzu. 
 • pokud si obdarovaný není jistý svými aktuálními znalostmi, může si vypracovat bezplatný vstupní test za účelem jejich ověření, a JŠ ELITE mu na základě výsledku doporučí ten nejvhodnější kurz. 
 • obdarovaný je povinen se přihlásit do vybraného kurzu co nejdříve, neboť mu není předem garantováno místo v žádném kurzu ( výjimku tvoří pouze vouchery vystavené na konkrétní kurz ), protože se předem neví, o jaký kurz bude mít zájem. Pokud se přihlásí do kurzu později a již v něm nebude volné místo, JŠ ELITE mu nabídne jiný kurz či ten samý kurz v jiném termínu, je-li dostupný, nebo jiné alternativní řešení. 
 • pokud obdarovaný nebude moci nastoupit do kurzu, může své místo přenechat jiné osobě. Převedení do nadcházejícího semestru či na individuální výuku není možné z kapacitních důvodů. 
 • na nákup voucheru nelze uplatnit žádné slevy a nelze jej kombinovat s žádnými slevami. Vánoční voucher lze uhradit benefitními poukázkami či programy. 
 • zakoupený voucher nelze vrátit, ani směnit za finanční hotovost.