Vánoční voucher na volný výběr jazykového kurzu ( prezenčně či on-line )

Vánoční akce

Věnujte svým blízkým voucher na volný výběr jazykového kurzu z naší nabídky na letní semestr 2025. Obdarovaný si tak může vybrat kurz v prezenční nebo on-line podobě. Výběr je skutečně velký, u nás si vybere opravdu každý! 

My obdarovanému rádi pomůžeme s výběrem toho pravého kurzu; pokud není v daném jazyce začátečník, vypracuje si u nás zdarma vstupní test a podle výsledku mu doporučíme ten nejlepší kurz! 

3 790,00 Kč 3 990,00 Kč

Podmínky pro nákup vánočních voucherů:

 • vánoční vouchery lze zakoupit do 23. 12. 2024, event. do vyprodání kapacit.
 • objednatel může zakoupit libovolný počet voucherů. Voucher lze objednat prostřednictvím našeho e-shopu, e-mailem nebo telefonicky. Vouchery lze zakoupit na firmu, jako benefity pro zaměstnance, obchodní partnery apod., na základě faktury. Pokud má objednatel specifické požadavky, např. uvedení textu věnování, vystavení na konkrétní jméno nebo jím vybraný jazykový kurz, tyto skutečnosti uvede do kolonky "Poznámky" při vyplnění objednávky. 
 • vouchery vystavujeme v elektronické podobě ( pdf formát ) a zasíláme e-mailem objednateli s tím, že si je sám vytiskne. V případě dohody lze zakoupit i tištěný voucher a osobně si jej vyzvednout v kanceláři školy, v předem dohodnutém termínu. 
 • platnost těchto voucherů je časově omezena, a to do 23. 2. 2025. Obdarovaný se tak ve vlastním zájmu přihlásí do vybraného kurzu co nejdříve. V případě, že obdarovaný nepřihlásí do kurzu včas, po uplynutí lhůty platnosti, voucher automaticky propadá, bez nároku na jakoukoli kompenzaci. 
 • již víte, o jaký kurz by měl obdarovaný zájem nebo si kupujete kurz pro sebe? Pak nám tuto informaci uveďte do kolonky "Poznámky" v e-shopu a my vám vystavíme voucher již na konkrétní kurz, dotyčného do daného kurzu rovnou zapíšeme a vy se tak již nemusíte o nic dalšího starat! Místo v kurzu máte tak na 100% jisté! 
 • voucher je opatřen unikátním kódem, který slouží pro jeho uplatnění. Přesný postup, jak voucher uplatnit, je uveden v podmínkách, v příloze, které lze vytisknout na jeho zadní stranu. Pokud není voucher vystaven na jméno konkrétní osoby, může se jím prokázat kdokoli. JŠ ELITE doporučuje voucher uchovávat na bezpečném místě, aby nedošlo k jeho zneužití, ztrátě, poškození nebo odcizení. JŠ ELITE nenese žádnou odpovědnost za tyto nastalé skutečnosti a nelze požadovat vystavení duplikátu voucheru nebo požadovat náhradní místo v kurzu. 
 • voucher lze uplatnit na kterýkoli kurz z naší nabídky, v prezenční či on-line podobě. 
 • pokud si obdarovaný není jistý svými aktuálními znalostmi, může si vypracovat bezplatný vstupní test za účelem jejich ověření, a JŠ ELITE mu na základě výsledku doporučí ten nejvhodnější kurz. 
 • obdarovaný je povinen se přihlásit do vybraného kurzu co nejdříve, není mu předem garantováno místo v žádném kurzu, protože se neví, jaké jsou jeho současné znalosti a do jakého kurzu bude ve finále zařazen. Pokud se obdarovaný přihlásí pozdě a v daném kurzu již nebude volné místo, není JŠ ELITE povinna mu místo zajistit žádným způsobem. V tomto případě je obdarovaný nucen posečkat, a pokud by se v daném kurzu místo uvolnilo ( za předpokladu, že by někdo ze studentů odpadl ), může být do takového kurzu zařazen dodatečně. V opačném případě voucher propadá bez nároku na kompenzaci v jakékoli podobě. 
 • pokud obdarovaný nebude moci nastoupit do kurzu, může na jeho místo nastoupit někdo jiný, avšak pouze do stejného kurzu. Převedení do nadcházejícího semestru či na individuální výuku není možné z kapacitních důvodů. 
 • nákup vánočního voucheru lze uhradit v rámci benefitních programů či poukázek. 
 • zakoupený voucher nelze vrátit, ani směnit za finanční hotovost.