Přípravné kurzy v Benešově

Vyprodáno

Naše přípravné kurzy jsou tady pro vás - pojďte do toho s námi a máte to jisté! Můžeme se pochlubit 99,9% úspěšností našich studentů! Kurzy můžete využít nejen ke zlepšení dosavadních znalostí, ale také jako přípravu k jiným zkouškám, např. City&Guilds, STANAG, zkoušky na VŠ, státní jazykové zkoušky apod.

V letním semestru 2020 nebudou kurzy vypsány z kapacitních důvodů. Pokud se však potřebujete na některou z těchto zkoušek připravit, využijte možnosti individuálního studia. Děkujeme za pochopení.

3 990,00 Kč

Cena kurzu zahrnuje:

 • celkem 23,5 hodin výuky, po 13 lekcích, v rozsahu 1x 90 minut, jednou týdně;
 • učební materiály v elektronické podobě zdarma;
 • doplňkové výukové materiály od lektora zdarma;
 • teplé a studené nápoje během výuky zdarma.

Doplňkové informace:

 • pokud se nebudete moci zúčastnit některé lekce, zašleme vám přehled aktuálně probrané látky, spolu se seznamem domácí přípravy na nadcházející lekci e-mailem;
 • přihlášení do kurzu není podmíněno absolvováním zkoušky; kurz je vhodný také na vylepšení dosavadních znalostí, dále jako příprava na další zkoušky na úrovni B2 a C1, např. zkoušky a VŠ, City & Guilds, STANAG, státní jazykové zkoušky apod.;
 • registrační poplatek za zkoušku není zahrnut v ceně kurzu. Jeho výši vám rádi sdělíme na vyžádání, vč. přesného termínu vybrané zkoušky. Uhradí jej pouze ti studenti, kteří budou mít závazný zájem o složení zkoušky. V případě, že se sejde více jak 10 zájemců, lze zrealizovat zkoušky přímo u nás, ve škole!
 • kurzy budou otevřeny při min. počtu 3 studentů ve skupině; max. počet je 9 studentů;
 • jestliže máte zájem o uplatnění studentské slevy, začlete nám číslo své ISIC karty nebo potvrzení o studiu na info@jazykovka-elite.cz, a my vám zašleme PROMO kód, který následně zadáte při objednávce vybraného kurzu;
 • výuka v kurzech nebude probíhat v době školních prázdnin, tj. následovně:
  - podzimní prázdniny 28. 10. - 1. 11. 2019
  - vánoční prázdniny 16. 12. 2019 - 5. 1. 2020

Nejste si jistí, zda jsou tyto kurzy pro vás vhodné nebo nevíte, do kterého se přihlásit? Rádi vám poradíme - stáhněte si náš vstupní test a zašlete k vyhodnocení na info@jazykovka-elite.cz, a my vám obratem sdělíme, který kurz je ten nejlepší pro vás!

Pozn.: pokud je daný termín stále v nabídce, místa v kurzu jsou volná a můžete se tak přihlásit. Obsazené termíny jsou automaticky vyřazovány z nabídky. Není nutné se tak dotazovat na volná místa. Máte-li však jakékoli jiné dotazy, napište nám!