Kvalitní výuka přímo u vás doma, v kanceláři nebo kdekoli na světě!

Studujte ze svého domova, přes Skype

Protože se nám tento způsob výuky ukázal v době nuceného "volna", v době pandemie koronaviru, jako velmi efektivní aplikace, díky které se studenti mohli i nadále věnovat svému studiu, rozhodli jsme se individuální lekce přes Skype zařadit do naší stálé nabídky. Studovat tak můžete odkudkoli, ušetříte čas i peníze spojené s dojíždění do školy a zbylý čas můžete strávit se svou rodinou či blízkými. Studium vám "ušijeme na míru", stejně jako při klasické výuce.

Díky moderním technologiím se dnes můžeme spojit a komunikovat s celým světem bez ohledu na to, kde se dotyční nacházejí, komunikovat můžeme na jakémkoli místě naší planety! My nyní tyto moderní technologie využije ke zdokonalování jazykových znalostí a dokážeme tak neplánované volno díky koronaviru maximálně využít ve svůj prospěch! Pojďme na to a zapracujme na sobě!


Jak funguje studium přes Skype?
Studium přes Skype je dnes velmi efektivní, protože vývojáři tohoto komunikačního programu udělali za více jak 15 let jeho existence obrovský krok dopředu! V současnosti

Skype nabízí vynikající řešení, a tak mají lektoři k dispozici vše potřebné jako při klasické docházkové výuce, což činí studium více efektivní a interaktivní, a co víc, vy můžete studovat přímo v pohodlí svého domova, aniž byste museli někam docházet a ušetřený čas tak můžete věnovat své rodině!

Stačí pouze do svého počítače nainstalovat program Skype, který je zdarma; rovněž si jej můžete stáhnout i jako aplikaci do svého chytrého telefonu či tabletu a využívat jej tam. Dle pokynů si vytvoříte svůj účet a poté se spojíte s naším lektorem a lekce může začít!

Studujte v pohodlí domova za zvýhodněněné akční ceny

Jaký jazyk můžete studovat a jak bude studium probíhat? 
Studovat můžete jakýkoli jazyk z naší nabídky, tj. ANGLIČTINU, NĚMČINU, FRANCOUZŠTINU, ŠPANĚLŠTINU, RUŠTINU nebo ITALŠTINU. Sami si určíte obsahovou náplň svého studia, my vám poskytneme zdarma učebnice v pdf formátu a můžeme se společně pustit do studia! Můžete se věnovat klasickému obecnému jazyku nebo si zvolit zaměření dle svých požadavků a potřeb. Možností je zkrátka hodně a je jenom na vás, jakou formou se bude ubírat - my jsme připraveni vyhovět i těm nejnáročnějším klientům! Pokud jste se již daný jazyk učili, získáte bezplatný vstupní jazykový audit, kde ověříme vaše současné znalosti a podle výsledku stanovíme optimální studijní plán a doporučíme co nejvhodnější studijní postup, abyste dosáhli svého cíle ve velmi krátké době!

V praxi se jedná o velmi efektivní způsob studia, který je prakticky stejný, jako kdybyste se seděli přímo v naší učebně, akorát s tím rozdílem, že jste u sebe, v pohodlí svého domova! Pokud chcete, můžete si ke studiu dát i své oblíbené víno a hodiny si tak zpříjemnit!

Jak taková hodina vypadá v praxi?
Nejlépe uděláte, když se podíváte na video, abyste se o tom mohli přesvědčit na vlastní oči a zjistit, zda by vám tento způsob studia vyhovoval. Jakmile jednou zkusíte, už od něj nebudete chtít upustit!

Kdy hodiny probíhají a jsou opravdu individuální?
Ano, jedná se o individuální výuku, kde si čas zcela přizpůsobujete svým možnostem. Funguje to tak, že po zakoupení balíčku dostanete přístup do našeho rezervačního systému, kde si budete termíny svých lekcí vyíbrat sami, dle svých potřeb. Studovat můžete jak často chcete a kdy chcete - výuka je tak plně flexibilní a zcela zpřizpůsobena pouze vám!

Jaké balíčky jsou k dispozici?
V současnosti nabízíme balíček 5 hodin za cenu 1 990 Kč. Aktuální doba platnosti je stanovena na jeden měsíc od data zakoupení. Jakmile vyčerpáte jeden balíček, můžete si hned zakoupit další nebo rovnou více najednou! Záleží pouze na vás!

Objednávka individuální Skype výuky

Vyplňte níže uvedenou objednávku a odešlete ji. Obratem vás budeme kontaktovat ohledně jejího dokončení. Upozorňujeme, že se jedná o zvýhodněnou nabídku, a proto není možná úhrada prostřednictvím benefitů či benefitních programů. Děkujeme za pochopení.

Odesílatel elektronického formuláře uděluje fyzické osobě, Ing. Zitě Hlaváčkové, se sídlem v Benešově, Hráského 2128, IČO: 08217378 souhlas se zpracováním svých osobních údajů, ve smyslu nařízení Evropského parlamentu a Rady EU č. 2016679 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů a o zrušení směrnice 95/46/ES, zpracovávala jeho osobní údaje pro účely vyřízení jeho požadavku týkajícího se zájmu o bližší informace o službách poskytovaných jazykovou školou ELITE.