Hledáte originální a praktický dárek pro své blízké k vánocům? Právě jste jej našli!

Hledáte dárek na poslední chvíli?

Stačí zaplatit on-line, kartou a voucher můžete mít i na štědrý den!

Darujte skvělou budoucnost - darujte vzdělání!

Jistě vám nemusíme připomínat, že investice do vzdělání a vlastního rozvoje patří mezi ty nejlepší, protože to, co se naučíte, vám už nikdy nikdo nevezme! Nově získané znalosti pak můžete využít nejenom pokud studujete nebo cestujete na dovolenou, ale mohou vám dokonce pomoci získat i lepší zaměstnání! No, řekněte sami, nezní to skvěle? Pak splňte svým blízkým jejich sen právě u nás! My nadělíme rovnou jeden dárek vám - voucher za speciální, zvýhodněnou, vánoční cenu!

Nevíte, jaký kurz by byl pro vaše blízké ten pravý? Vše vyřeší voucher na volný výběr jazykového kurzu !!!

Jestliže chcete svým blízkým věnovat jazykový kurz,
ale nevíte, který by byl pro ně tím nejvhodnějším, nemusíte si s touto otázku lámat hlavu! U nás můžete zakoupit dárkový voucher na volný výběr jazykového kurzu z naši nabídky na letní semestr 2020 a pak už to nechte na nás, my vašim blízkým s výběrem kurzu rádi pomůžeme!

Pokud obdarovaný již vybraný jazyk studoval, provedeme mu u nás bezplatný vstupní jazykový audit za účelem ověření jeho dosavadních znalostí a podle výsledku doporučíme ten nejlepší kurz, přímo na míru!

Jeden měsíc studia ZDARMA vč. učebnic, není to skvělá akce, které by bylo škoda nevyužít?

Díky naší speciální, vánoční akční nabídce, kdy vouchery nabízíme každoročně za zvýhodněné ceny, získá obdarovaný celý jeden měsíc studia ZDARMA! Učební materiály poskytujeme rovněž zdarma, v elektronické podobě, k vytištění, nebo můžeme zajistit jejich zakoupení v tištěné podobě! 

Tuto speciální akci děláme každý rok a vždy je o zvýhodněné vouchery velký zájem a kapacita je omezená, proto neváhejte s nákupem moc dlouho!


Jak lze vouchery zakoupit a kolik stojí?

Vouchery zakoupíte snadno a rychle v našem e-shopu, stejně jako kurzy nebo jiné produkty, v pohodlí svého domova, kanceláře, při cestování atd. Je to zkrátka velmi jednoduché, jako samotné studium u nás! Těšíme se na vás nebo vaše blízké, v naší jazykové škole.