Darujte skvělou budoucnost - darujte vzdělání!

Jistě vám nemusíme připomínat, že investice do vzdělání a vlastního rozvoje patří mezi ty nejlepší, protože to, co se naučíte, vám už nikdy nikdo nevezme! Nově získané znalosti pak můžete využít nejenom pokud studujete nebo cestujete na dovolenou, ale mohou vám dokonce pomoci získat i lepší zaměstnání! No, řekněte sami, nezní to skvěle? Pak splňte sobě nebo svým blízkým sen právě u nás!

VOUCHERY NA KURZY DLE VLASTNÍHO VÝBĚRU ZA ZVÝHODNĚNÉ CENY !!!

Nevíte, jaký kurz by byl pro vaše blízké ten pravý? Vše vyřeší voucher na volný výběr jazykového kurzu v prezenční či on-line podobě! 

Jestliže chcete svým blízkým věnovat jazykový kurz,
ale nevíte, který by byl pro ně tím nejvhodnějším, nemusíte se tím nijak trápit! U nás můžete zakoupit dárkový voucher na volný výběr jazykového kurzu z naší nabídky na letní semestr 2025 a pak už to nechte na nás, my vaším blízkým s výběrem vhodného kurzu rádi pomůžeme!

Pokud obdarovaný již vybraný jazyk studoval, absolvuje u nás bezplatný vstupní jazykový audit za účelem ověření jeho dosavadních znalostí a podle výsledku mu doporučíme ten nejlepší kurz!

Preferuje obdarovaný spíše individuální lekce než kurzy, nebo by se raději věnoval rétorice a koučinku? U nás můžete vyřešit všechny tyto dárky najednou a udělat radost všem!

Podívejte se na nabídku vánočních produktů níže a vyberte sobě nebo svým blízkým originální a praktický dárek! Pamatujte, že investice do vzdělání patří k těm nejlepším! Pokud budete potřebovat, neváhejte se na nás obrátit a my vám s výběrem toho pravého dárku rádi pomůžeme. Obdarovaný u nás může studovat prezenčně nebo on-line, v pohodlí svého domova!

Jak lze vouchery zakoupit a kolik stojí?

Vouchery zakoupíte snadno a rychle v našem e-shopu. z nabídky níže. Je to zkrátka velmi jednoduché, jako samotné studium u nás! Těšíme se na vás nebo vaše blízké, ať už osobně v naší škole nebo on-line, ve virtuálním světě! 

Vánoční vouchery jsou každoročně velmi žádané, proto neváhejte s jeho zakoupením moc dlouho - prodávají se vždy v omezeném množství!


Raději byste věnovali voucher v jiné hodnotě? 

Neváhejte nás kontaktovat, rádi vám vystavíme voucher na vámi zvolenou finanční částku a obdarovaný si můžete vybrat jakékoli naše služby ( vč. kurzu ) v hodnotě voucheru, případný rozdíl v ceně si poté doplatí sám. Vhodné pro ty, kteří chtějí, aby měl obdarovaný také nějakou spoluúčast :-)