Darujte skvělou budoucnost - darujte vzdělání!

Jistě vám nemusíme připomínat, že investice do vzdělání a vlastního rozvoje patří mezi ty nejlepší, protože to, co se naučíte, vám už nikdy nikdo nevezme! Nově získané znalosti pak můžete využít nejenom pokud studujete nebo cestujete na dovolenou, ale mohou vám dokonce pomoci získat i lepší zaměstnání! No, řekněte sami, nezní to skvěle? Pak splňte svým blízkým jejich sen právě u nás!

VÁNOČNÍ VOUCHERY NA KURZY ZAKOUPÍTE ZA ZVÝHODNĚNÉ CENY !!!

Nevíte, jaký kurz by byl pro vaše blízké ten pravý? Vše vyřeší voucher na volný výběr jazykového kurzu v prezenční či on-line podobě! 

Jestliže chcete svým blízkým věnovat jazykový kurz,
ale nevíte, který by byl pro ně tím nejvhodnějším, nemusíte si s touto otázku lámat hlavu! U nás můžete zakoupit dárkový voucher na volný výběr jazykového kurzu z naši nabídky na letní semestr 2023 a pak už to nechte na nás, my vašim blízkým s výběrem kurzu rádi pomůžeme!

Pokud obdarovaný již vybraný jazyk studoval, provedeme mu u nás bezplatný vstupní jazykový audit za účelem ověření jeho dosavadních znalostí a podle výsledku doporučíme ten nejlepší kurz, přímo na míru!

Preferuje obdarovaný spíše individuální lekce než kurzy, nebo by snad raději rétoriku? U nás můžete vyřešit všechny dárky najednou a udělat radost všem!

Podívejte se na nabídku vánočních produktů níže a vyberte sobě nebo svým blízkým originální a praktický dárek! Pamatujte, že investice do vzdělání patří k těm nejlepším! Pokud budete potřebovat, neváhejte se na nás obrátit a my vám s výběrem toho pravého dárku rádi pomůžeme. Obdarovaný může studovat prezenčně nebo
on-line, v pohodlí svého domova!

Jak lze vouchery zakoupit a kolik stojí?

Vouchery zakoupíte snadno a rychle v našem e-shopu. z nabídky níže. Je to zkrátka velmi jednoduché, jako samotné studium u nás! Těšíme se na vás nebo vaše blízké, ať už osobně v naší škole nebo on-line, ve virtuálním světě! 

Vánoční vouchery jsou každoročně velmi žádané, proto neváhejte s jeho zakoupením moc dlouho - prodávají se vždy v omezeném množství!