Poptávka překladatelských / korekčních služeb

V případě zájmu o zpracování cenové nabídky překladu nebo korektury textu vyplňte níže uvedený poptákový formulář a odešlete jej. Pro co nejpřesnější vypracování nabídky vás prosíme o zaslání textu k překladu ( jedná se o strukturu, délku, složitost atd., což jsou důležité faktory ke stanovení ceny ). Daný text považujeme za přísně důvěrný, a nebudeme jej dále poskytovat třetím osobám, pouze na základě vašeho písemného souhlasu. Takto činíme proto, abychom vám nabídli férovou cenu, a nedocházelo tak k umělému navyšování ceny zakázky, jako to často mají ve zvyku různé překladatelské agentury, což by vás ve finále mohlo stát mnohem více, než jakou jste měli původně zpracovanou nabídku. 
 
Bez přiloženého textu nelze poptávku odeslat, na "neurčité poptávky" přes e-mail pouze s obecnými požadavky na orientační ceny překladů či korekcí, nebudeme reagovat. Orientační ceny překladů, spolu s návodem na určení počtu normostran v celém dokumentu najdete zde: Ceník. Pokud by vámi požadovaný text byl příliš velký, a nešel by přiložit do formuláře, můžete jej dodatečně zaslat pomocí datových úschoven, např. úschovna.cz apod. 

Poptávka překladu / korekce textu

Pokud nechcete přiložit daný text, napište nám celkový počet normostran nebo počet slov a vyspecifikujte stručně jeho obsah do kolonky "Specifikace zakázky + další požadavky" níže. Děkujeme za pochopení.