Líbí se vám možnost individuálního studia? Nechte si od nás zpracovat nabídku.

Zaujala vás možnost individuálního studia u nás?

Vyplňte níže uvedený poptávkový formulář, a my vám zpracujeme nezávaznou a bezplatnou nabídku individuálního studia u nás.

Dovolujeme si upozornit, že v současnosti jsou naše kapacity na individuální studium již zcela zaplněné, a proto nemůžeme přijímat nové zájemce. V případě, že nám zašlete svou poptávku, zařadíme si vás na pořadník a v případě uvolnění vámi požadovaného termínu vás budeme kontaktovat. Děkujeme za pochopení. 

V případě, že na své studium spěcháte si vám dovolujeme nabídnout naše jazykové kurzy. Můžete tak nastoupit do již rozjetých kurzů nebo se přihlásit na nadcházející semestr.

Uchazeč odesláním žádosti uděluje fyzické osobě, Ing. Zitě Hlaváčkové, se sídlem v Benešově, Hráského 2128, IČO: 08217378 souhlas se zpracováním svých osobních údajů, ve smyslu nařízení Evropského parlamentu a Rady EU č. 2016679 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů a o zrušení směrnice 95/46/ES, zpracovávala jeho osobní údaje pro účely zpracování nabídky individuální výuky. Pokud zájemce o zpracování nabídky individuálního studia nezkontaktuje JŠ ELITE  do dvou týdnů od data zaslání zpracované nabídky,
JŠ ELITE automaticky vymaže jeho osobní údaje ze své databáze.