Líbí se vám možnost individuálního studia? Nechte si od nás zpracovat nabídku.

Zaujala vás možnost individuálního studia u nás?

Vyplňte níže uvedený poptávkový formulář, a my vám zpracujeme nezávaznou a bezplatnou nabídku individuálního studia u nás.

V případě, že na své studium spěcháte a nepovedlo by se nám společně najít vhodný termín pro vaše studium, můžeme vám nabídnout také naše skupinové kurzy - můžete bez potíží "naskočit" do již rozjetého kurzu nebo se přihlásit v nadcházejícím semestru.

Dovolujeme si upozornit, že naše škola patří k velmi vytíženým, proto vás prosíme, abyste uvedli maximální počet možných termínů, kdy byste chtěli docházet na výuku, vč. časových možností.

Uchazeč odesláním žádosti uděluje fyzické osobě, Ing. Zitě Hlaváčkové, se sídlem v Benešově, Hráského 2128, IČO: 08217378 souhlas se zpracováním svých osobních údajů, ve smyslu nařízení Evropského parlamentu a Rady EU č. 2016679 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů a o zrušení směrnice 95/46/ES, zpracovávala jeho osobní údaje pro účely zpracování nabídky individuální výuky. Pokud zájemce o zpracování nabídky individuálního studia nezkontaktuje JŠ ELITE  do dvou týdnů od data zaslání zpracované nabídky,
JŠ ELITE automaticky vymaže jeho osobní údaje ze své databáze.  

Jsme aktivní na sociálních sítích

Chcete vědět, co je u nás nového? Přidejte se k nám na Facebooku a nic vám neunikne!