Večerní kurzy - léto 2021

Chcete si přes léto zdokonalit svou angličtinu, ale zároveň si nechcete nechat narušit svůj program? Pak není nic jednoduššího než zvolit on-line kurz a studovat můžete odkudkoli chcete, z domova, z kanceláře, z chaty či dovolené! Nic vás neomezuje ( ke studiu můžete využívat i aplikace na mobily či tablety ) a s námi vám neunikne ani jediná vteřina! Zkuste to s námi a uvidíte, že vás on-line studium bude bavit! Ušetřený čas můžete věnovat své rodině, bližkým či koníčkům a za ušetřené peníze, které byste jinak vynaložili na cestu k nám, můžete využít třeba na cestování!

Nabízíme kurzy od začátečníků až po velmi pokročilé, ve dvou večerních termínech, tj. 17:30 - 19:00 a 19:00 - 20:30.

Zvolte si variantu:

2 990,00 Kč
Please select variants first

Pokud si nejste jistí svými dosavadními znalostmi, níže si můžete stáhnout vstupní test, který nám pošlete k vyhodnocení. Obratem vám rádi doporučíme ten nejlepší kurz, abyste se v svém studiu co nejlépe posunuli dopředu.


Cena kurzu zahrnuje:

 • celkem 15 hodin výuky v 10 lekcích, o rozsahu 1x 90 minut, jednou týdně;
 • učební materiály v elektronické podobě ( pdf formát ), k vytištění;
 • doplňkové učební materiály v papírové či interaktivní podobě;
 • případné doplňkové konzultace s lektorem po e-mailu;
 • využívání aplikací G SUITE v rámci on-line výuky.

Doplňkové informace ke kurzům:

 • výuka je realizována prostřednictvím aplikace GOOGLE MEET, kterou studenti využívají přímo ve svém webovém prohlížeči ( bez nutnosti cokoli instalovat ); dále si mohou stáhnout bezplatně aplikaci přímo do svého mobilního telefonu či tabletu a studovat z něj;
 • k bezchybnému fungování aplikace, bez zadrhávání, výpadků apod. je nutné mít rychlejší připojení k internetu - doporučujeme optické připojení nebo mobilní telefony či tablety s LTE nebo 5G připojením, které funguje bezchybně! Pokud budete využívat mobilní internet, ujistěte se, že máte dostatek dat - jedna lekce v délce 90 minut spotřebuje cca 300 MB dat. Ujistěte se předem, že máte k dispozici dostatek dat nebo si je vždy včas zakupte. Doporučujeme však neomezená data, což je nejspolehlivější!
 • v rámci G SUITE budou studenti dále využívat aplikaci Google Classroom, kam jim budou umísťovány doplňkové materiály ke studiu, v rámci domácí přípravy na nadcházející lekce, audio a video nahrávky k trénování poslechových dovedností a mnoho dalšího;
 • pokud se nebudete moci připojit v daný termín do hodiny, lektor danou lekci nahraje a umístí do Google Classroom, kde si ji budete moci přehrát bez omezení. Tato lekce bude dostupná pouze těm studentům, kteří se v daný den do hodiny nepřipojili;
 • výuka bude probíhat o maximálním počtu 10 studentů v jedné skupině. Výuka probíhá v daném termínu ve více skupinách, proto nikdy nedojde k navýšení počtu studentů v rámci jedné skupiny a volné místo se dostane na každého zájemce!
 • kurzy jsou vhodné i jako příprava k maturitě, zkoušce na VŠ nebo jiný typ zkoušky;
 • kurzy jsou vhodné pro studenty jakékokoli věku, tj. od teenagerů až po seniory, kteří se nebojí využívat moderní technologie a jsou připraveni na sobě zapracovat!
 • výuka neprobíhá v následujících termínech: 9. 8. - 13. 8. 2021 a ve státní svátek dne 28. 9. 2021.

Jestliže si nejste jistí svými znalostmi a potřebujete doporučit vhodný kurz, stáhněte si vstupní test níže a zašlete nám jej k vyhodnocení na info@jazykovka-elite.cz. Obratem vás budeme kontaktovat s výsledkem a doporučením vhodného kurzu. Případné dotazy vám rádi zodpovíme, napište nám rovnou nebo své dotazy připojte do mailu s testem. Těšíme se na vás.