Jednou týdně, 1x 45 minut

Vyprodáno

Seznámení s angličtinou hravou, zábavnou a nenásilnou formou pro ty nejmenší prcky je tady! K rozvoji jazykových znalostí je tento věk tím nejlepším obdobím k zahájení studia a vynikajícím krokem do budoucnosti! Myslete tak na své děti a dopřejte jim kvalitní jazykovou výbavu!

V letním semestru 2020 nepříjímáme nové děti z důvodu zaplnění kapacit - pokračují všechny děti ze stávajícího semestru. Nové termíny budou vypsány od nového školního roku 2020/21. Děkujeme za pochopení.

2 990,00 Kč

Cena kurzu zahrnuje:

 • 13 výukových lekcí, tj. 12 hodin studia celkem, v rozsahu 1x 45 minut, jednou týdně;
 • veškeré výukové materiály a pomůcky, které JŠ ELITE zajistí;
 • teplé a studené nápoje - komplexní pitný režim v průběhu výuky.

Doplňkové informace:

 • pokud se vaše ratoslet nebude moci zúčastnit některé lekce, zašleme vám přehled aktivit, které jsme na hodině udělali, vč. případné domácí přípravy, e-mailem;
 • v případě onemocnění dítěte si JŠ ELITE vyhrazuje právo odmítnout jeho účast na dané lekci, aby se zabránilo dalšímu šíření onemocnění. Při opětovném nástupu na výuku je JŠ ELITE oprávněna vyžádat si lékařské potvrzení, že je možné opětovné přijetí dítěte do kolektivu;
 • kurz bude otevřen při min. počtu 3 dětí ve skupině, max. počet je 6 dětí;
 • výuka v kurzu nebude probíhat v době školních prázdnin, tj. následovně:
  - podzimní prázdniny 28. 10. - 1. 11. 2019
  - vánoční prázdniny 16. 12. 2019 - 5. 1. 2020

Pozn.: pokud je daný termín stále v nabídce, volná místa v kurzu jsou a můžete tak svou ratolest přihlásit. Obsazené termíny jsou z nabídky automaticky vyřazovány. Není tak nutné se dotazovat na dostpunost míst. Máte-li však jakékoli jiné dotazy, neváhejte a napište nám!