Jazyková škola ELITE navazuje na úspěšný projekt "Angličtina a Francouzština - jazyková výuka a překlady", který někteří z vás znají z dřívější doby, před rokem 2011. Tento projekt si během několika let získal celou řadu spokojených klientů, kteří jsou našimi studenti již několik let, a stále jsou s naší výukou maximálně spokojeni. Díky úspěšnosti tohoto projektu, jsme se rozhodli jej přejmenovat, a dát mu výstižný název JAZYKOVÁ ŠKOLA ELITE. Ptáte se, proč jsme zvolili právě název ELITE? Odpověď je velmi jednoduchá a zároveň je odrazem našeho cíle: nabídnout studentům velmi kvalitní a efektivní výuku cizích jazyků našimi vlastními, unikátními metodami STANDARD  a COMMUNICATE FAST  ( pouze pro angličtinu ), díky kterým se budete moci zařadit mezi elitní uživatele cizího jazyka, kteří jej budou umět doopravdy používat v praxi, čili MLUVIT, MLUVIT a MLUVIT, a ne jenom "umět" po pasivní stránce. Pak jenom stačí, aby došlo na komunikaci s cizincem a nastává značný problém.... Nebojte, s námi se vám toto nestane!

V současné době má jazyková škola ELITE dvě pobočky, v Benešově a ve Vlašimi, kterou jsme otevřeli v lednu 2012. I ta si rychle získala popularitu, pyšní se velkým počtem spokojených a stálých studentů. Jazyková škola ELITE je připravena nabídnout vám vždy něco nového, neboť dobře víme, že kvalitní a dobré vzdělání posunuje člověka kupředu, zvyšuje mu sebevědomí, zlepšuje nejen jeho profesní život, ale také mu pomáhá realizovat své sny. My se snažíme zlepšovat život našich studentů tím, že jim předáme schopnost aktivně komunikovat v cizím jazyce a naučíme je, jak jej efektivně studovat s maximálním porozuměním. 

Co Vám nabízíme?

Individuální výuku 

Tento typ výuky patří v naší škole mezi velmi oblíbený. Jedná se vůbec o nejefektivnější způsob studia cizího jazyka a studenti při něm dosahují požadovaných výsledků ve velmi krátké době! Při individuální výuce používají naši lektoři naší výukovou metodu, která vás naučí aktivně komunikovat v cizím jazyce, bez nežádoucího ostychu. Můžete si také vybrat, zda chcete studovat pouze obecný nebo odborný jazyk, anebo si jejich studium zkombinujete. U nás si můžete vybrat ze široké škály nejrůznějších oborových zaměřeních. Dobrou zprávou také je, že si můžete vybrat mezi dvěma typy výuky: výuku s pevně stanoveným rozvrhem a výuku s flexibilním rozvrhem. Velmi dobře víme, že jsou mezi vámi i tací, kteří pracují na směny nebo mají nepravidelnou pracovní dobu a nemohou docházet na výuku v pravidelných termínech, ale přesto by se rádi dobře naučili cizí jazyk. Zaujala Vás tato nabídka? Pak zavítejte do sekce Individuální výuka

Kurzy obecného jazyka

Kurzy obecného jazyka, především pak angličtiny, se těší opravdu velké oblibě na obou našich pobočkách. Tyto kurzy jsou koncipovány tak, že až 80% výukového času studenti hovoří daným cizím jazykem, a díky perfektně vysvětlené gramatice, dosahují pokroku již ve velmi krátké době! Výuka v těchto kurzech je orientována tak, aby studentům byla co nejvíce užitečná v praxi. Rozhodně se nevyučují slovíčka a témata, s nimiž byste se setkali jednou za uherský rok! Velkou výhodou je, že kurzy probíhají v malých skupinách studentů, čímž je garantován vysoký výsledný efekt výuky !!!! Kurzy jsou rozděleny do 3 - 6 nejběžnějších znalostních úrovní, od začátečníků po pokročilé / velmi pokročilé, a pokud studenti chtějí, mohou využít možnosti bezplatného jazykového auditu, za účelem zařazení do správné úrovně. Chcete se dozvědět více o námi nabízených kurzech? Pak navštivte některou z následujících stránek: Kurzy ANGLIČTINY nebo Kurzy FRANCOUZŠTINY, ŠPANĚLŠTINY, RUŠTINY a NĚMČINY a seznamte se s naší nabídkou. 

Kurzy ANGLIČTINY PRO DĚTI od 3 do 15 let 

Díky tomu, že stále více rodičů si uvědomuje, že v současnosti je angličtina jazykem "NUMBER ONE" nejenom na pracovním trhu, ale také v životě, jsme se rozhodli zinovovat naše kurzy angličiny pro děti již od 3 let věku. Pro každou věkovou kategorii využíváme odlišnou výukovou metodu, a při její tvorbě jsme se inspirovali nejenom našimi bohatými zkušenostmi, ale také speciálními výukovými metodami používanými v USA a Velké Británii. Pro menší děti, cca do 11 let, jsou kurzy obohaceny i stavebnice LEGO, takže dětem pomáháme s jejich osobním rozvojem mnohem více! Ale nebojte, ani starší děti u nás nepřijdou zkrátka, i pro ně máme připravené speciální kurzy, na které se budou jistě velmi těšit. Seznamte se s naší nabídkou, a uvidíte sami! ANGLIČTINA & LEGO pro děti 3 - 10 let nebo ANGLIČTINA & LEGO pro děti 11 - 15 let

Specializované jazykové kurzy

Hledáte jazykový kurz, který by byl něčím "jiný" a předal vám odlišné, a mnohdy i efektivnější znalosti a dovednosti? Pak se nezapomeňte podívat do naší nabídky specializovaných jazykových kurzů, a určitě najdete ten, který by vám vyhovoval. V současnosti patří mezi naše nejžádanější kurzy  Přípravné kurzy ke zkouškám FCE, CAE, které vypisujeme semestrálně, podle termínů realizace zkoušek; tyto certifikáty vám otevřenou dveře do mnoha mezinárodních firem a vysokých škol - takže pokud toužíte po lepším zaměstnání či studiu nejenom v zahraničí, je čas jít do toho! Rozhodně však nepolevujeme a neustále naší nabídku obohacujeme o nové specializované kurzy, proto nezapomeňte průběžně sledovat naše webové stránky. Nyní nabízíme zbrusu nové kurzy vedené novou metodou přímo řízené konverzace COMMUNICATE FAST, zaměřené na intenzivní, aktivní komunikaci. Pokud u nás studujete v jazykovém kurzu nebo v rámci individuální výuky, máte možnost získat tento kurz za speciální ceny! Více o této výukové metodě spolu s aktuální nabídkou kurzů najdete zde: COMMUNICATE FAST .

Firemní výuku 

Tato nabídka je určena našim klientům z řad velkých i malých firem a společností, úřadů, různých institucí apod. Jsme připraveni Vám poskytnout komplexní servis od samotné výuky až po kompletní zpracování veškeré agendy související s výukou. Pro více informací rozkliněte tento odkaz a dozvíte se mnohem více: Firemní výuka

Dále nabízíme

Bonusy a výhody pro naše studenty

Vyučujeme po celý den, vždy za jednu cenu 
U nás si můžete opravdu vybrat, kdy chcete studovat - ve všední dny vyučujeme od 7:30 do 21:00 hodin. Vzhledem k vysoké flexibilitě naší školy, si u nás vhodný termín výuky vybere skoro každý! Pokud máte specifické požadavky na termín výuky, neváhejte se na nás obrátit, určitě vám dokážeme vyhovět! Narozdíl od konkurenčních škol, nevybíráme další poplatky navíc za výuku večer apod. - u nás budete studovat vždy za stejnou cenu !!!

Nemáme tzv. "hluché období" - jedeme naplno i přes léto!
Nemáte čas na studium během školního roku? Pak v létě máte ideální příležitost to napravit! Jazyková škola ELITE funguje naplno i během letních prázdnin ( letní období je pro nás cca od poloviny července do konce září ), a v tuto dobu u nás můžete studovat i za velmi výhodné ceny! Standardně nabízíme balíčky flexibilní individuální výuky za akční ceny, a rovněž i širokou škálu letních jazykových kurzů! Doporučujeme sledovat náš web či Facebook cca od poloviny dubna každý rok, a vše se včas dozvíte. 

Učebnice zcela ZDARMA nebo se slevou 10%
U nás si na výuku nemusíte kupovat žádné učebnice, pokud nechcete. My Vám veškeré materiály poskytneme zcela ZDARMA, v elektronické podobě, které si dle našich instrukcí sami vytisknete a budete nosit na výuku. Do svého studia tak nemusíte investovat nic navíc! Pokud však preferujete učebnice v tištěné podobě, rádi vám zajistíme jejich zakoupení se slevou 10% oproti cenám v kamenných obchodech. 

Závěrečná zkouška s certifikátem a vysvědčením 
Standardně na konci každého jazykového kurzu skládají studenti závěrečnou zkoušku na dané znalostní úrovni. V případě jejího úspěšného složení pak získají certifkát spolu s vysvědčením o dosažené znalostní úrovni. Úspěšnost studentů u těchto zkoušek je 99,9% - zbylé 0,1% tvoří studenti, kteří nevěnují dostatek času domácí přípravě nebo s nepravidelnou docházkou. U individuální výuky je složení závěrečné zkoušky možné za předpokladu dokončení příslušné znalostní úrovně. Váš lektor vám rád poskytne detailnější informace. 

Jednotná cena, ať studujte cokoli - žádné skryté poplatky navíc 
U nás budete vždy studovat za jednu cenu, ať už se rozhodnete studovat jakýkoli jazyk, s jakýmkoli zaměřením! Většina jazykových škol sice uvádějí cenu výuky, ale potom ji uměle navyšují v závislosti na tom, jaké zaměření jazyka budete chtít studovat, např. když se rozhodnete místo studia obecného jazyka začít s přípravou na mezinárodní zkoušku, zpravidla vám bude cena navýšena s různými argumenty, které vaše studium nijak neovlivní. My dobře víme, že toto není férové jednání, a tím pádem máme paušálně stanovené ceny - vy budete tak studovat vždy za jednu cenu bez ohledu na to, jaký jazyk ( event. jejich kombinaci ) a obsahovou náplň zvolíte. Můžete si tak v průběhu svého studia libovolně měnit obsahou náplň výuky, a nikdy nezaplatíte ani o korunu navíc, než tomu bylo doposud! 

Akceptujeme benefitní poukázky a jsme členy benefitních programů
Odměňuje vás váš zaměstnavatel různými typy benefitních poukázek nebo máte přístup do několika benefitních programů typu Cafeteria? Pak tedy neváhejte a investujte do sebe a svého vzdělávání, protože tato investice patří mezi ty nejlepší! Nakoupit za ně můžete nejen jazykové kurzy, ale i individuální výuku dle svých požadavků! S výběrem vám pochopitelně rádi pomůžeme, a stejně tak vám rádi vysvětlíme způsob, jak u nás tyto poukázky uplatnit. Seznam našich partnerů a pravidla na uplatňování benefitních programů najdete zde:  Příjem benefitních poukázek  

Slevový systém pro věrné studenty 
My si vážíme přízně našich studentů, ale ještě větší radost máme, když se jim ve studiu daří, a výsledky naší práce se pozitivně projevují v zaměstnání, ve škole apod., rozhodli jsme se studenty ještě více motivovat ke studiu, a to ve formě atraktivních slev při pokračování ve skupinových kurzech; více informací najdete zde: Studujte u nás cizí jazyky levněji !!! Jestliže studujete individuálně, máte možnost získat hodiny ZDARMA, ve formě slevy z kurzovného, když si hodiny předplatíte min. na 6 měsíců dopředu! Více informací vám rádi poskytneme na vyžádání. 

Snadná dostupnost našich učebních prostor s dobrým parkováním 
Naše učebny v Benešově i ve Vlašimi jsou velmi dobře dostupné, a to vlastním autem, autobusem, vlakem nebo pěšky. Obě pobočky se nachází přímo v centru města, cca 5 minut chůze od autobusového/vlakového nádraží, a s možností parkování v blízkosti budovy. 

Historie a rozvoj jazykové školy ELITE 

2009 - 2011     Výuka angličtiny a francouzštiny pod názvem
                       "Angličtina a Francouzština - jazyková výuka a překlady"
květen 2011     Získání prestižního členství v Asociaci Cambridgeských škol
                       v České republice
červen 2011     Přejmenování původního projektu na "Jazyková škola ELITE"
leden 2012       Otevření nové pobočky naší školy ve Vlašimi 
duben 2012      Rozšíření nabídky o výuku němčiny
červen 2012     Získání akreditace oficiálního přípravného centra ke zkouškám
                      Cambridge English
září 2012         Rozšíření nabídky o výuku ruštiny
únor 2013        Zavedení interaktivní techniky pro zefektivnění výuky
březen 2013     Rozšíření nabídky o výuku španělštiny 
červen 2013     Zavedení tématických letních kurzů angličtiny
září 2013         Rozšíření nabídky o výuku češtiny pro cizince v češtině nebo angličtině 
leden 2014       Rozšíření nabídky o kurzy angličtiny pro děti od 6 let v Benešově a Vlašimi 
duben 2014      Rozšíření kapacit o druhou učebnu v Benešově
srpen 2015       Navázání spolupráce s partnery poskytujícími benefity v oblasti vzdělávání 
březen 2016     Zavedení nových, intenzivních konverzačních kurzů angličtiny
                       vedených metodu COMMUNICATE FAST

duben 2016      Vylepšení kurzů angličtiny pro děti o zefektivnění výukové metody
                       a zavedením stavebnic LEGO  
červen 2016     Zefektivění výukové metody "Standard" v klasických kurzech
                       obecné angličtiny 
září 2016         Zavedení nových, modernějších výukových materiálů do všech jazykových
                       kurzů 
říjen 2016        Rozšíření nabídky kurzů angličtiny pro děti od 3 let
červen 2017     Rozšíření nabídky kurzů francouzštiny a španělštiny pro děti od 8 let  
Srpen 2017      Rozšíření nabídky kurzů o přípravné kurzy k přijímačkám z matematiky
                      na gymnázia a SŠ
Prosinec 2017  Rozšíření nabídky o výuku ITALŠTINY
Červenec 2018 Přestěhování benešovské pobočky do nových a větších prostor 
Leden 2019      Rozšíření nabídky o dovednostní, nejazykové kurzy

                       Zavedení platebních terminálů pro platby kartami na obou našich pobočkách
 
My v našem rozvoji pochopitelně nehodláme polevit, naopak, vždy jsme připraveni nabídnout vám něco nového i do budoucna. Pokud se chcete o všem včas dozvědět, nezapomeňte sledovat náš web či Facebook, aby vám nic neuniklo.