Zvažujete přihlášení do některého z našich kurzů? Pak věnujte pozornost tomuto článku a zjistěte, co vás u nás čeká

11.08.2013 10:23

Více počtu hodin než u konkurenčních škol - výhoda pro vás 

Jazyková škola ELITE nabízí ve svých kurzech zpravidla 40 hodin výuky angličtiny a 30 hodin výuky dalších jazyků za semestr. Výuka je rozdělena vždy na zimní a letní semestr, a během letních prázdnin probíhají speciální, tématické kurzy. Výuka s větším počtem hodin má pochopitelně své důvody ( není to jenom záměr probrat celou učebnici ) - k výuce uplatňujeme naši vlastní, unikátní metodu, která vyžaduje větší nasazení ze strany lektora, aby vám dokázal důkladně předat všechny potřebné informace, a vy jste si tak z výuky odnesli maximum. Naším záměrem je především vysoce kvalitní výuka, nikoli "masová výroba", jakou zpravidla uplatňují jiné školy, proto vyučujeme nejenom "jinak", ale především i déle. 

Výše kurzovného je úměrná kvalitě výuky 

Jistě sami dobře víte, že kvalitní výuka něco stojí a je třeba do ní investovat - především se jedná o mzdu lektora a další náklady, které bezprostředně souvisejí s výukou. Pokud se necháte zlákat nízkou cenou výuky, kterou některé školy nabízejí, pak věřte tomu, že se jedná pouze o vyhozené peníze oknem, a z takové výuky si nic neodnesete - nízká cena výuky zcela znemožňuje investice do kvality, nejenom do lektorů, ale především do výukového vybavení. Jazyková škola ELITE nabízí výuku již za 100 Kč na 60 minut výuky, a co za ni můžete vlastně očekávat? Můžete si přečíst tento článek Co můžete za cenu výuky očekávat? a dozvíte se více. 

Účinná a efektivní metoda výuky 

Jazyková škola ELITE používá již osvědčenou výukovou metodu, jejímž základem je kombinace tradičního stylu výuky s metodou řízené konverzace. Naše praxe ukazuje, že tato metoda je velmi účinná, a studenti dosahují vysokého efektu a velmi dobrých výsledků již po jednom semestru studia !!! Nutno také dodat, že aplikace této metody do praxe závisí především na znalostních úrovních jednotlivých kurzů, neboť nelze jeden způsob aplikovat na všechny úrovně - to by si pak studenti z výuky nic neodnesli! Více informací o naší metodě výuky najdete zde: Metoda výuky

Na obou našich pobočkách vyučujeme nejnovější, moderní, interaktivní formou! Jako jediná zdejší jazyková škola využíváme interaktivní tabuly, která nejenom dokáže perfektně vtáhnout studenty do výuky, ale díky své atraktivitě, zajímavému a přitažlivému provedení jednotlivých výukových programů, dokáže přilákat pozornost natolik, že studentům snadno předá požadované informace a výrazně tak zvýší výsledný efekt výuky !!! 

Průběžné ověřování zpětné vazby a vašeho pokroku ve studiu 

Vždy na konci každé lekce se píší testy ověřující zpětnou vazbu a váš pokrok ve studiu. Sami si tak můžete ověřit, zda vám kurz něco dává a plní vaše očekávání. 

Budete někdy na hodině chybět? Žádný problém, my vám zameškanou látku rádi doplníme !!! 

I když se každý z nás snaží být poctivým studentem, občas se stane, že nějakou lekci vynechá. Jiné jazykové školy to zpravidla vůbec nezajímá, a rozhodně se nikdo nebude obtěžovat tím, aby vám zameškanou látku doplnil. Toto se vám však v jazykové škole ELITE nestane - akutálně probranou látku vám zašleme důkladně vysvětlenou prostřednictvím e-mailu k nastudování ( vše je vysvětleno jako při hodině ) vč. domácích úkolů. Pokud budete mít potíže s pochopením, lektoři vám vždy rádi pomohou a vše znovu důkladně vysvětlí. Nemusíte se tak obávat, že když vynecháte sem tam nějakou hodinu, přišli byste o hodně - my samozřejmě s tím počítáme a jsme na to patřičně připraveni !!!

Malý počet studentů ve skupině 

Výuka probíhá ve skupině max. 6 studentů ve Vlašimi a max. 5 studentů v Benešově. Toto je optimální počet na to, aby se lektor dokázal věnovat nejenom každému studentovi, ale především aby byla výuka efektivní pro všechny zúčastněné. Naše zkušenosti ukazují, že tento počet studentů je naprosto vyhovující pro studenty i lektora, a přináší požadované, pozitivní výsledky.  

Výuka ve skupině je nejenom zábavná - ale i poučná 

Na našich kurzech vždy panuje výborná, zábavná atmosféra a studenti chodí na naše hodiny rádi a s úsměvem. Pokud jste spíše plašší a nesmělí, nemusíte se obávat z případného ztrapnění - nic takového vám u nás nehrozí, vždyť přece každý se to musí naučit. Brzy si tak u nás zvykne i ten největší "stydlivka" a oblíbí si nejenom výuku, ale i lektora. Nemusíme také jistě dodávat, že výuka ve skupině je vždy velkým přínosem - učíte se nejen svými chybami, ale i chybami, které dělají ostatní studenti. Tyto chyby se zpravidla při individuálních lekcí málokdy odhalí, a vy se tak dokážete vše naučit daleko rychleji a lépe, než při individuálních lekcích. 

Každý kurz je přizpůsoben určitým znalostním úrovním 

Pro každého studenta je vždy nejhorší dostat se do špatné nebo jinak nevyhovující znalostní úrovně. Toto vám však u nás nehrozí - studenti jsou do jednotlivých úrovní pečlivě rozřazováni na základě písemného testu, popř. ústního přezkoušení. Budete tak studovat s těmi studenty, kteří jsou na tom znalostně stejně jako vy. V případě, že budou během výuky u vás objeveny nedostatky ( může se samozřejmě stát, že se vám test moc nepovede nebo jste jej vyplňovali ve spěchu a vaše znalosti jsou mnohem vyšší ), pak vám navrhnete přeřazení do jiné úrovně i během výuky. Nemusíte se tak obávat, že byste pouze vyhodili peníze z okna a nic jste si od nás neodnesli. 

Disponujeme kvalitními učebními materiály, které poskytujeme ZDARMA 

Jazyková škola ELITE jako jediná v Benešově i Vlašimi poskytuje svým studentům vysoce kvalitní učební materiály zcela ZDARMA, a to v elektronické podobě - studenti si je pak dle našich instrukcí vytisknou. U kurzů, kde učebnice v elektronické podobě nemáme, jsou již učebnice zahrnuty v ceně kurzovného a studenti si si je převezmou od lektora na první výukové hodině. My vám tak poskytneme komplexní servis - nejenom, že se nemusíte starat již o nic dalšího, ale především nezaplatíte ani o korunu navíc. Pokud máte zájem o učebnice ve fyzické podobě, rádi vám zajistíme jejich zakoupení se slevou 10%. U kurzů angličtiny rovněž nabízíme možnost instalace interaktivního výukového softwaru do vašeho PC, pokud jste moderní člověk a preferujete při studiu informační technologie, pak je toto to pravé pro vás - učebnice v softwarové podobě! 

Certifikáty o absolvování kurzů rozhodně nevystavujeme jenom na vyžádání

Nám v jazykové škole ELITE jde především o kvalitu a o to, aby naši studenti a absolventi něco opravdu uměli, a ne pouze jednotlivými kurzy jen tak bez povšimnutí prošli. Na konci každého kurzu se vždy píše závěrečný test, kterým si vy i my společně ověříme zpětnou vazbu, zda vám kurz něco dal, a zda splnil vaše očekávání. Rozhodně tak nelze od nás očekávat, že vystavíme certifikáty jen tak na vyžádání, aniž byste museli ukázat, že jste si z naší výuky opravdu něco odnesli. Pro závěrečné testy vždy slouží poslední výuková lekci každého kurzu, pokud se nebudete moci dostavit, můžete si s námi ve vlastním zájmu sjednat náhradní termín testu - neznamená to, že když jednou nemůžete přijít, zavřete si tím tak cestu k úspěšnému zakončení kurzu. Pokud závěrečný test úspěšně složíte, dostanete od nás certifikát spolu s vysvědčením dokládající příslušnou znalostní úroveň.

Slevový bonus pro věrné studenty 

Protože si vážíme vaší přízně, připravili jsme pro naše věrné studenty zajímavý slevový systém - čím více a déle u nás budete studovat, tím více na výuce můžete ušetřit, a tím pádem můžete získat až dva měsíce výuky zcela ZDARMA !!! Více informací najdete zde: Studujte u nás cizí jazyky levněji !!!

Akceptujeme benefitní poukázky a jsme členy několika programů pro zaměstnance

Vzhledem k tomu, že nuestále narůstá počet zaměstnavatelů, kteří svým zaměstnancům poskytují nejrůznější benefity např. ve formě poukázek, rozhodli jsme se i my připojit do jejich programů, a otevřít tak naše portfolio služeb i širšímu spektru zájemců. Navštivte tuto sekci Příjem benefitních poukázek, a zjistíte tak, jestli u nás můžete uplatnit i ty své. 
 

Můžete si zvolit hned z několika způsobů úhrady 

Doposud využívané klasické bankovní převody jsme rozšířili o další možnosti, jak můžete za kurz zaplatit, např. prostřednictvím celosvětově využívané platební brány PayPal - úhrada je tak provedena okamžitě, a tím pádem máte své místo v kurzu také ihned jisté! Dále můžete využívat také benefitní poukázky nebo naše dárkové poukazy. Zkrátka si tak můžete vybrat sami, která forma úhrady je pro vás tou nejpohodlnější. 
Zpět