Co toto členství znamená pro nás i Vás?

21.06.2011 16:57

S radostí Vám oznamujeme, že dne 21. 6. 2011 se jazyková škola ELITE zařadila mezi členy ASOCIACE CAMBRIDGESKÝCH ŠKOL V ČESKÉ REPUBLICE. Jedná se o prestižní členství, které dokládá nejen vysokou jazykové výuky, ale také používání velmi kvalitních učebních materiálů. 

Ředitelka jazykové školy ELITE, Ing. Zita Hlaváčková říká o členství: "To, že se naše škola zařadila mezi další prestižní instituce poskytující jazykovou výuku dokazuje, že námi nabízená výuka cizích jazyků dosahuje vysoké a profesionální kvality, za což děkuji především svému lektorskému týmu, který je vždy připraven odvést vynikající práci. Jazyková škola ELITE se v posledních letech své existence opravdu velmi rozrostla - nejen, že navýšila kapacitu výukových prostor ( od ledna 2012 otevřela pobočku ve Vlašimi ), ale především je připravena vám vždy nabídnout něco nového, ať už jsou to klasické kurzy obecného jazyka, nebo specializované jazykové kurzy. Díky tomu jsme se stali velmi silným hráčem na trhu jazykové výuky na benešovsku a vlašimsku. Samozřejmě, že ani do budoucna nehodláme v ničem polevit, vždy budeme připraveni vyhovět vaším požadavkům, a to i těm nejnáročnějším, pokud je do naší péče svěříte. Věřte, že s našimi službami budete maximálně spokojeni - my pro to uděláme maximum." 

Co toto členství znamená pro naše stávající i budoucí studenty?

Vysoká kvalita výuky

Kvalita výuky je u nás na prvním místě, a proto na ni velmi dbáme. Abychom si svou pozici mezi ostatními členy ACŠ udrželi, musíme pro to samozřejmě vynaložit maximální úsilí, což je důvod, proč v naší škole máme stabilní lektorský tým, složený z profesionálů. Mezi našimi lektory tak nemáte šanci potkat začátečníka bez praxe. 

Velmi kvalitní učební materiály

K výuce používáme velmi kvalitní učební materiály od renomovaných britských nakladatelství. Každou učebnici vždy vybíráme s maximální pečlivostí tak, aby se vám z ní dobře učilo, a aby plně vyhověla vaším požadavkům na výuku. Samozřejmostí je i bezplatné poskytnutí interaktivních CD a DVD, které jsou určené k samostudiu. Velkou výhodou je, že veškeré učební materiály máme k dispozici v elektronické podobě, a studentům je poskytujeme zcela ZDARMA - není tak třeba již žádná další investice! 

Sleva 10% na nákup učebních materiálů

Pokud byste měli zájem o zakoupení učebnic, které vám byly doporučeny k výuce, pak vám je rádi obstaráme, a to se slevou 10%. 

Zpět