Přemýšlíte, zda studovat právě u nás? Přečtěte si názory studentů na naší výuku

10.04.2012 15:05

 

"Moc Vám děkuji za perfektní přípravu na maturitu. Bez Vás bych to rozhodně nezvádla. Učitelka, kterou jsme měli ve škole nás za celé 4 roky nedokázala naučit vůbec nic a díky Vám jsem se během necelých 5 měsíců dostala tam, kam za celou dobu, co se anglicky učím (9 let) nikdy. Maturita tak byla pro mě úplná brnkačka :-). Ještě jednou moc a moc děkuji."
Anna Králová, Benešov

"Před Vaší lektorkou by se měli všichni "učitelé angličtiny" klanět a naopak se učit od ní. Během krátké doby mi dokázala důkladně, jasně a srozumitelně vysvětlit to, co jsem za 14 let angličtiny nepochopil. Zažil jsem mnoho učitelů, ale žádný z nich se jí nemůže rovnat. Slečna je navíc velmi příjemná, hodiny má vždy perfetkně připravné a moc se mi líbí i její vtipná náplň výuky. Už jsem Vaší lektorku doporučil i svým kamarádům, kteří si ji rovněž nemohou vynachválit. Tímto bych Vám rád poděkovat za excelentní výuku." Váš věrný student
Mgr. Lukáš Peterka, Vlašim

"Děkuji za perfektní přípravu na CAE zkoušku. Vůbec bych si nemyslela, že na tuhle zkoušku mám, ale Vy jste mi dodala sebevědomí a odvahu a důkladně mě na ni připravila. Sama si říkám, proč jsem do toho nešla už dávno: do výuky s Vámi a do téhle zkoušky, byla to úplná procházka rajskou zahradou. Ráda s Vámi budu ve výuce opět pokračovat a příští rok se pokusím o CPE zkoušku." 
Lucie Novotná, Benešov 

"Nikdy mě angličtina nebavila tolik, jako s Vámi. Myslela jsem, že jsem ztracený případ, který se anglicky nikdy nedokáže naučit, protože mi to ve škole nikdy nešlo. S Vámi jsem ale pochopila, že angličtina je vlastně jednoduchá, všechno jste mi důkladně a srozumitelně vysvětlila a naučila mě dobře mluvit. Za to Vás obdivuji, jste opravdu skvělá lektorka a těžko by se našel učitel, který by se s Vámi mohl rovnat. Rozhodně k Vám budu chodit dále a příští rok bych chtěla zkusit nějakou Cambridgeskou zkoušku." 
Marie Svitáková, Neveklov 

"Moc a moc děkujeme za přípravný kurz k reparátu státní maturity a hlavně za excelentní výuku Vaší lektorky. Bez ní bychom byly úplně ztracené a nikdy bysme maturitu neudělaly. Musely jsme si přidat ještě další hodiny navíc, protože to s našimi znalostmi bylo hodně špatné, ale díky intenzivní přípravě od Vás byla maturita hračka. Ještě jednou děkujeme a přejeme mnoho úspěchů a spokojených studentů."
Kateřina Rücklová, Vrchotovy Janovice
Lucie Mrázková, Votice

"Chodila jsem k vám dlouho, ale bohužel jsem na výuku příliš nechodila a zanedbávala i domácí přípravu, mě lektorka z výuky vyloučila. Můžu si za to sama a dnes toho velmi lituji. Hned po vyloučení jsem začala chodit do jazykové školy ****** v Benešově a poučila jsem se, že si mám kvality pro příště vážit. Výuka tam a u vás se nedá vůbec srovnávat, učí tam mladí a nezkušení lektoři, kteří snad nikdy předtím neučili. Jejich přístup k výuce a styl výuky se s tím vaším nedá vůbec srovnat - u vás jsem se opravda něco naučila, a to za poměrně krátkou dobu, kdežto u nich je to pouze vyhazování peněz oknem. Teď jsem se poučila a velmi toho vyloučení lituji. Současně jsem také pochopila, proč je o vaší výuku takový zájem..... Děkuji za excelentní výuku a přeji vám mnoho úspěchů a spokojených studentů."
Petra Miloušková, Bystřice u Benešova

"Moc a moc děkuju za skvělou výuku francouzštiny. Chodila jsem k vám dlouho, ale musela jsem z finančních důvodů výuku opustit. Snad se k vám ještě někdy vrátím...."
Jitka Holujová, Vlašim

"Léta jsem chodila do jazykovky ***** v Benešově a myslela jsem si, že anglicky umím dobře. Jenže když jsem viděla váš vstupní test, hned jsem se přesvědčila o opaku, neumím takřka vůbec nic a u vás jsem musela začít opět od začátku. Za půl roku u vás jsem se naučila daleko víc, než za 3 roky v původní jazykovce a opravdu by mě zajímalo, jak to děláte, že dokážete jednoho tak hodně naučit a jiný ne. Pochopila jsem, že rozdíly mezi učiteli angličtiny jsou ztraceně velké!!! Jazykovou školu Elite rozhodně doporučuju všem!"
Ing. Jana Michálková, Benešov

"Vaše výuka je opravdu kvalitní a taková, jakou jsem si představoval. Moje lektorka je velmi svědomitá, důsledná, hodiny má perfektně připravené a rozhodně mě nešetří, vždycky dostanu vcelku hodně domácích úkolů, ale to je jenom dobře. Velmi oceňuji její snahu mi doporučit vhodné učebnice, probrat se mnou vzniklé překážky ve studiu a důkladně a opakovaně mi vysvětlit danou látku vč. chyb v domácích úkolech. Takovéhoto přístupu si velmi vážím, dnes už se to hned tak nevidí. Vaši školu navštěvuji velice rád a také ji rád doporučuji svým známým. Rozhodně nepochybuji, že se vámi se anglicky fakticky naučím."
Jiří Křepelka, Benešov

"Nikdy mě angličtina nebavila tak, jako u vás. Lektorka se opravdu kantorkou narodila - během její akční výuky se rozhodně nenudím, dělám nejrůznější aktivity, které mi pomáhají ve studiu a zároveň se velmi bavím. Dvě hodiny výuky mi u vás vždycky utečou jako voda. Velmi také oceňuji, že si vždycky po určitém období napíšu test, a tak vidím, jak v angličtině postupuji dopředu a lepším se. Děkuji za výuku a už teď se těším na další hodinu."
Lucie Žichovcová, Netvořice

"Moc děkujeme za kurz pro budoucí letušky. Hned zpočátku nás velmi zaujal, a tak jsme si s kamarádkou řekly, že to zkusíme. Je opravdu vidět, že lektorka má velké zkušenosti v oboru, nejenom letecké dopravy. Náplň kurzu je velice zajímavá a přínosná, dozvídáme se hodně nových a zajímavých informací a dokonale procvičujeme angličtinu, zejména mluvení a poslechy. Věříme, že i kdybysme jednou letušky nedělaly, kurz je i tak vynikající přípravou do profesního života a získané znalosti a dovednosti hravě využijeme i v jiném oboru! Kurz nás fakt baví a budeme moc smutné, až bude končit. Ještě jednou vám za něj moc děkujeme, nápad to byl opravdu skvělý!"
Petra Novotná, Votice
Natálie Pospíšilová, Miličín 


"Děkuji, že jsem se mohl u vás během půl roku naučit tak výborně anglicky! Dříve pro mě byla gramatika něčím, čeho jsem se vyloženě děsil, a teprve u vás jsem zjistil, že je to vlastně velmi jednoduché a zábavné zároveň. Dneska už se angličtiny nebojím a dokonce jste mi pomohli i k získání lepší práce. Patří vám můj velký díky a přeji hodně úspěchů a spokojených studentů."
Ing. Milan Dvořák, Poříčí nad Sázavou 

"Konečně jsem našla kurz, kde se opravdu naučím mluvit! Moc se mi líbí náplň kurzu, takže to, co se učím, využiji v praxi, a hlavně se mi líbí, že je kurz orientován také na komunikaci na dovolené. Také se mi líbí, že během výuky děláme dost poslechů, což mi pomůže porozumět mluvenému slovu. Byla jsem na několika kurzech, ale s tím vaším se jejich náplň nedá srovnávat - o vás můžu říct, že se opravdu něco naučím! Naše lektorka je opravdu moc fajn, líbí se mi její zábavná a akční výuka; dvě hodiny utečou jak voda! Jsem také moc ráda, že jsem kurz ve Vlašimi sehnala za super cenu, se slevou!"
Petra Volčáková, Divišov

"Moc vám chci poděkovat za výuku s rodilým mluvčím. Zpočátku jsem se něčeho takového bála, ale paní ředitelka mě přesvěčila, že k tomu nemám důvod. A měla pravdu - pan Anthony je opravdu velký sympaťák s nadlidskou ochotou a trpělivostí. Je vidět, že není ve výuce žádným začátečníkem, a na jeho hodiny chodím moc ráda. Už teď na sobě porozuji velký pokrok, a jsem moc ráda, že máte takhle skvělé lektory."
Petra Havlíková, Benešov

Zpět