Poslední místa v kurzu angličtiny pro začátečníky, ve Vlašimi

31.01.2018 16:14

Rádi byste začali s angličtinou, ale ještě jste se neodhodlali? Nyní máte poslední příležitost to změnit! Nabízíme vám posledních pár volných míst v kurzu ANGLIČTINY PRO ZAČÁTEČNÍKY ve Vlašimi - kurz je vhodný také pro úplné začátečníky, které pro ty, kteří maji malé znalosti! Neváhejte a pojďte s námi strávit příjemný půlrok, v prima partě lidí a s našimi vynikajícími lektory! Pokud se chcete konečně naučit pořádně anglicky, pojďte do toho s námi! 

Informace o kurzu: 
Termín: 9. 2. - 29. 6. 2018
Čas: 19:00 - 20:30
Den: každý pátek 
Místo: pobočka Vlašim, Komenského 40
Cena: 3 490 Kč
 
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Co se v kurzu naučíte? 

  • seznámíte se se základy anglické mluvnice 
  • běhe kurzu načerpáte znalosti cca 2500 slovíček 
  • procvičíte si běžné životní situace, např. komunikaci v restauraci, v obchodě, v hotelu, při cestování, určování směru, orientace ve městě atd. 
  • budete si důkladně procvičovat a zdokonalovat mluvený projev
  • možnost pokračovat v návazných kurzech, např. konverzačních během léta nebo v klasických, semestrálních + získáte zajímavé slevy v našem slevovém systému Studujte u nás cizí jazyky levněji !!!

Zaujala vás nabídka? 

Do kurzu se můžete přihlásit prostřednictvím formuláře níže; pokud budete chtít další informace ke kurzu, neváhejte nás kontaktovat, rádi vám vše zodpovíme. Učební materiály od nás dostanete ZDARMA, v elektronické podobě. Před přihlášením se seznamte s těmito Podmínky účasti v jazykových kurzech.pdf (204,4 kB)
Zpět

Přihláška do kurzu angličtiny pro začátečníky ve Vlašimi

Vyplňte níže uvedenou přihlášku a odešlete ji. Obratem Vás budeme kontaktovat. Student mladší 18 let, uvede do kolonky "Poznámky" kontakty na svého zákonného zástupce.