Kvalitní angličtina za 100 Kč na hodinu nebo i levněji - to vše jenom u nás !!!

28.07.2012 14:33

Hledáte kvalitní jazykové kurzy za rozumnou cenu?

Jazyková škola ELITE nabízí jazykové kurzy již od 2 990 Kč za 35 hodin výuky, což vychází na VYNIKAJÍCÍCH 165 Kč za 90 minut výuky !!! Naším hlavním cílem je poskytnout vám kvalitní výuku, ale především za dostupné ceny pro každého.

Jaké kurzy v současnosti nabízíme?

Naši aktuální nabídku jazykových kurzů zobrazíte kliknutím na tento odkaz:
Kurzy ANGLIČTINY
Přípravné kurzy ke zkouškám FCE, CAE
Kurzy FRANCOUZŠTINY, ŠPANĚLŠTINY, RUŠTINY a NĚMČINY

Proč byste si měli zvolit kurz právě u nás?

 • zastáváme pravidlo, že kvalita nemusí být vždycky drahá, a proto vám nabízíme kurzy za velmi zajímavé ceny. U některých konkurenčních škol sice můžete najít kurzy za nižší ceny, ale je to vždy na úkor několika důležitých věcí:
  1) kvality výuky - kvalitního lektora musí být jazyková škola schopna zaplatit, nekvalitní lektoři si vystačí "s málem"
  2) počtu studentů ve skupině - nižší cena kurzu znamená vždy vyšší počet studentů ve skupině, což se ve finále odrazí ve výsledném efektu výuky
  3) nekvalitní učební materiály - většinou nevhodné a zastaralé učebnice ( kvalitní učebnice jsou velmi drahé, a musí se neustále nahrazovat novějšími ),
  4) tradiční styl výuky - většinou vysvětlování gramatiky, sem tam nějaké to čtení a poslech... Ale mluvení jaksi chybí....
  5) počet výukových hodin - zpravidla rozsah 1x 90 min. týdně a max. 15 hodin výuky za semestr, což je hodně málo na to, abyste se něco naučili....
  6) strohá výuka podle učebnice - lektor "jede jak robot" nehledě na to, co se bude studentům hodit a co je ztrátou času,
  Kombinace všech těchto faktorů znamená minimální až nulový efekt výuky a pro vás naprosto zbytečně vyhozené peníze !!!! Pokud se chcete doopravdy něco naučit a ne chodit jenom do společnosti, pak se nebojte si trochu připlatit a uvidíte, že to bude stát za to.
 • vyučujeme unikátní metodou, která vám před aktivní znalost jazyka, tj. schopnost plynule komunikovat s porozuměním mluvenému slovu. K tomu všemu využíváme vysoce kvalitní učební materiály od renomovaných zahraničních nakladatelství, které vám navíc poskytneme zcela ZDARMA, v elektronické podobě. Zde najdete více o naší Metoda výuky.
 • disponujeme týmem kvalitních, zkušených a proškolených lektorů. V našich kurzech se rozhodně nesetkáte se začátečníkem, a dále se nemusíte obávat střídání lektorů; proto, abyste se něco naučili, potřebujete stálého lektora - když se se svým lektorem zžijete, pak je výuka nejenom efektivnější, ale i o to více vás baví.
 • možnost zopakování a "dohnání" zameškané látky. I když se budete snažit být sebelepším a sebepoctivějším studentem, vždy se najdou okolnosti, které vám znemožní účast na nějaké hodině. Právě proto vám nabízíme v případě absence na kurzu možnost získání důkladného vysvětlení látky probírané ve vaší nepřítomnosti, v elektronické podobě. Pokud budete potřebovat, lektor vám samozřejmě rád vše znovu vysvětlí. Která jazyková škola vám něco takového umožní?
 • po absolvování kurzu od nás každý student dostane vysvědčení s výstupním hodnocením jeho dosažené znalostní úrovně + certifikát o absolvování kurzu, a to na základě výsledku výstupního testu a ústního pohovoru.

Staňte se naším věrným klientem a studujte u nás levněji !!! 

Protože si vážíme vaší přízně, kterou nám dáváte svou účastí na našich kurzech, vám nabízíme atraktivní slevový systém, díky kterému můžete získat až jeden měsíc studia zcela ZDARMA !!! Více informací najdete zde: Studujte u nás cizí jazyky levněji !!!
Zpět