Jak se k nám co nejlépe a nejrychleji dostat?

01.04.2011 12:41

Naše učebny v Benešově a ve Vlašimi jsou velmi dobře dostupné všemi dopravními prostředky - nacházejí se buď přímo v centru nebo poblíž centra města s možností BEZPLATNÉHO PARKOVÁNÍ, na dosah veškeré občanské a dopravní vybavenosti !!!

Zde najdete podrobnější informace, jak se k nám snadno a rychle dostat:

Dostupnost pobočky v Benešově

Vlastním autem
Pobočka se nachází přímo vedle zimního stadionu, v areálu bývalého zahradnictví. Disponujeme dvěma vlastními parkovacími místy, hned vedle se též nachází velké parkoviště, které je bezplatné a po většinu dne má volnou kapacitu. 

Autobusem / Vlakem
Pobočka se nachází 10 minut chůze od autobusového/vlakového nádraží. Pořád půjdete jednou cestou ( ulicí Jiráskova ke kruhovému objezdu, a poté dolů ulicí Hráského, až k zimnímu staionu ) a nikam z ní nebudete uhýbat - šance zabloudit je takřka nulová. Pokud budete cestovat autobusem, zpravidla budete moci vystoupit na zastávce "Pivovar", která se nachází pouhých 300 m od naší pobočky. 

Dostupnost pobočky ve Vlašimi

Vlastním autem
Nacházíme se v Domě služeb, přímo v centru města. Po celé ulici je možné parkování ( zpoplatněno avšak za velmi dobré ceny ), bezplatně potom můžete zaparkovat na velkém parkovišti za domem služeb ( vjezd z ulice Riegrova a Prokopova, za OD Blaník ). Další možnosti bezplatého parkování jsou např. v ulici Na Valech, v okolí bývalé polikliniky nebo parkoviště u vjezdu do zámku. 

Autobusem / Vlakem
Pobočka se nachází pouhých 5 minut chůze od autobusového/vlakového nádraží. Projdete pouze jednu ulici ( Jana Masaryka ) a jste skoro u nás! Dále můžete vystoupit na zastávce "Restaurace U kozla", vyjít po schodech, projít ulicí ke kostelu, dát se doleva a po pár krocích jste u domu služeb, kde se nacházíme! 

Přesnou cestu k nám najdete také na mapách níže: horní mapa ukazuje cestu do naší benešovské pobočky, dolní pak do té vlašimské: 

Zpět