Jak se k nám co nejlépe a nejrychleji dostat?

01.04.2011 12:41

Naše učebny v Benešově a ve Vlašimi jsou velmi dobře dostupné všemi dopravními prostředky - nacházejí se buď přímo v centru nebo poblíž centra města s možností bezproblémového parkování, na dosah veškeré občanské a dopravní vybavenosti !!!

Zde najdete podrobnější informace, jak se k nám snadno a rychle dostat:

Dostupnost pobočky v Benešově

Vlastním autem
Pobočka se nachází v budově bývalého Telecomu, u kruhového objezdu, u pivovaru Ferdinand. V okolí budovy se nachází mnoho parkovacích míst, některá z nich jsou placená, u pivovaru ( pravá strana od hlavního vjezdu ), v Jiráskově ulici - přímo u závory nebo po pravé straně, či v areálu Táborských kasáren můžete parkovat zdarma.

Autobusem / Vlakem
Pobočka se nachází pouhých 200 metrů od autobusového/vlakového nádraží. Pořád půjdete jednou cestou, ulicí Jiráskova, až dojdete k velké budově po pravé straně, u kruhového objezdu. Najdete nás v té nižší, žluté budově. 

Dostupnost pobočky ve Vlašimi

Vlastním autem
Nacházíme se v Domě služeb, přímo v centru města. Po celé ulici je možné parkování ( zpoplatněno avšak za velmi dobré ceny ), bezplatně potom můžete zaparkovat na velkém parkovišti za domem služeb ( vjezd z ulice Riegrova a Prokopova, za OD Blaník ). Další možnosti bezplatého parkování jsou např. v ulici Na Valech, v okolí bývalé polikliniky nebo parkoviště u vjezdu do zámku. 

Autobusem / Vlakem
Pobočka se nachází pouhých 5 minut chůze od autobusového/vlakového nádraží. Projdete pouze jednu ulici ( Jana Masaryka ) a jste skoro u nás! Dále můžete vystoupit na zastávce "Restaurace U kozla", vyjít po schodech, projít ulicí ke kostelu, dát se doleva a po pár krocích jste u domu služeb, kde se nacházíme! 

Přesnou cestu k nám najdete také na mapách níže: horní mapa ukazuje cestu do naší benešovské pobočky, dolní pak do té vlašimské: 

Zpět