Zkoušky z ANGLIČTINY pro děti a teenagery

YOUNG LEARNERS ENGLISH 

Jedná se o Cambridgeskou zkoušku pro děti od 7 do 12 let, které se učí anglicky na základní nebo v jazykové škole. Cílem těchto zkoušek je motivovat děti a dodat jim dostatek sebevědomí do dalšího studia jazyka budoucnosti - angličtiny. U těchto zkoušek neexistuje žádné "neúspěšné skóre", a tak vašemu dítěti nehrozí, že by si v případě potíží odneslo na angličtinu negativní vzpomínky, které by jistě ovlivnily jeho další postoj ke studiu cizích jazyků v budoucnosti. Zkoušky jsou celkem rozděleny do 3 rozdílných úrovní: 

Starters 

Je určena dětem ve věku 7 - 9 let, které absolvovaly min. 100 hodin studia angličtiny. Test zahrnuje všechny čtyři jazykové dovednosti, a to čtení, psaní, poslech a mluvení. Zkouška trvá přibližně 45 minut. 

Movers

Navržena pro děti ve věku 9 - 11 let, které mají za sebou min. 175 hodin studia angličtiny. Zkouška opět zahrnuje všechny čtyři jazykové dovednosti a trvá cca 60 minut. 

Flyers 

Poslední a nejnáročnější zkouška z této řady, je určena dětem od 11 do 12 let. Svou úrovní obtížnosti je srovnatelná se zkouškou KET ( Key English Test ), a je tak prvním krokem do série zkoušek zahrnujících mezinárodně uznávané cerfitikáty Cambridge ESOL Examinations. 

V případě zájmu vám samozřejmě rádi poskytneme více informací o těchto zkouškách, doporučíme vhodné studijní materiály pro přípravu vašeho dítěte na některou z výše uvedených zkoušek, nebo ještě lépe, zkuste se podívat na naši aktuální nabídku kurzů, které na tyto zkoušky přímo připravují. Aktuální nabídku zobrazíte po kliknutí na tento odkaz: ANGLIČTINA PRO DĚTI