Mezinárodní zkoušky z odborné angličtiny

Certifikáty z akademické angličtiny IELTS ( International English Language Testing System )

Tato zkouška byla vyvinuta ve spolupráci Cambridge University, British Council a IDP Education in Australia. Je určena těm z vás, kteří mají zájem studovat nebo pracovat v anglicky mluvících zemích - tuto zkoušku uznávají především univerzity a zaměstnavatelé v USA a v Kanadě, ale také v Austrálii a na Novém Zélandu. Zkoušku také využijí i ti z vás,  kteří chtějí v zahraničí pracovat, protože je rozdělena do dvou modulů - akademického ( určeného k prokázání znalostí ke studiu na vysoké škole ) a obecně vzdělávacího, tj. určeného především pro pracovní účely, a je rozdělena do dvou úrovní obtížnosti - středně pokročilou a velmi pokročilou. Zkoušku uznává více jak 6 000 institucí ve 135 zemích světa. V zahraničí je tato zkouška velmi žádaná, avšak v naší zemi zatím takovou popularitu nemá - není tolik známá, ale my Vám ji více než doporučujeme, přijde doba, kdy bude mít mnohem větší váhu a prestiž než klasické zkoušky z obecné angličtiny - buďte tak o krok napřed před ostatními! Již v současnosti ji mnohé zahraniční společnosti a univerzity preferují před standardními zkouškami z obecné angličtiny !!!

Certifikáty z obchodní angličtiny - BEC ( Business English Certificates )

Tyto zkoušky jsou navrženy tak, aby prověřily znalosti anglického jazyka v podnikatelské svéře a správě. Kandidáti, kteří chtějí tyto zkoušky skládat, nemusejí disponovat konkrétními obchodními znalostmi, neboť zkoušky prověřují schopnost kandidáta komunikovat v obchodním styku. Tyto zkoušky doporučujeme těm z vás, kteří již pracují a musí komunikovat s zahraničními partnery, ale také těm, kteří plánují pracovat v obchodní sféře a rádi by zvýšili své šance na trhu práce. V současnosti využívá právě tyto zkoušky stále více zahraničních společností v rámci programu rozvoje svých zaměstnanců. Podle Vaší úrovně si můžete vybrat mezi následujícími typy BEC zkoušek: 

BEC Preliminary

Ověřuje základní až mírně pokročilé znalosti kandidátů. Tato zkouška odpovídá úrovni B1, tj. středně pokročilé a odpovídá zkoušce PET ( Preliminary English Test ). 

BEC Vantage

Je zkouškou pro více pokročilé kandidáty, zejména pak zájemcům, kteří pracují v celé řadě obchodních sfér a pozic, od od všeobecných povoláních v kancelářích po výrobu a finanční služby. Tato zkouška odpovídá úrovni B2, tj. více pokročilý a odpovídá zkoušce FCE ( First Certificate in English ). 

BEC Higher / Advanced

Je určena kandidátům, kteří již mají nebo získávají obchodní a administrativní zkušenosti. Od kandidáta se očekává, že bude schopen bez potíží zvládat složtější větné konstrukce a předvést znalosti slovní zásoby o velkém rozsahu. Tato zkouška odpovídá úrovni C1, tj. velmi pokročilý a odpovídá zkoušce CAE ( Certificate in Advanced English ). 

Certifikáty z právnické angličtiny - ILEC ( International Legal English Certificate )

Tuto zkoušku pořádá Cambridge University ve spolupráci s Translegal, přední evropskou splečností právníků. Je známo, že přední sdružení právníků, vč. evropské Lawyers Association, Evropská asociace studentů práva, Evropská asociace mladých právníků a Evropské ceny pro advokátní komory tuto zkoušku vyžadují. Tato zkouška je rozdělena do dvou úrovní B2 ( více pokročilý ) a C1 ( velmi pokročilý ). Zkouška na úrovni C1 slouží jako doklad, že držitel je schopen aktivní práce s odborným jazykem v oblasti mezinárodního práva nebo studovat právo na zahraničních univerzitách. 

Certifikáty z finanční angličtiny - ICFE ( The Internation Certificate in Financial English )

Je zkouškou, která prověří, zda kandidát disponuje dostatečnými znalosti odborné angličtiny, aby byl schopen aktivní práce v oblasti mezinárodních financí. Zkouška byla vyvinuta Cambridge University ve spolupráci s ACCA ( Asociace certifikovaných účetních ), která je nejefektivnější a nejrychleji se rozvíjející mezinárodní organizací účetních. Tato zkouška je vhodná pro studenty účetnictví a financí, a účetní a finanční odborníky, kteří:
- chtějí získat zaměstnání v mezinárodních společnostech nebo organizacích;
- chtějí být oporou a podporou vlastní organizace na mezinárodním trhu;
- učí angličtinu jako součást vzdělávacího programu;
- potřebuji prokázat znalost angličtiny nutnou pro oblast účetnictví a financí. 
Zkouška odpovídá úrovni B2 ( více pokročilý ). 

Jak se připravit na tyto zkoušky?

Jazyková škola ELITE poskytuje přípravu na výše uvedené zkoušky z odborné angličtiny, a využíváme k tomu vysoce kvalitních učebnich od renomovaných britských nakladatelství, které jsme schopni vám poskytnout zcela ZDARMA, v elektronické podobě, anebo vám rádi zajistíme jejich zakoupení se slevou 10%. Na výše uvedené zkoušky připravujeme výhradně formou individuální výuky, nebo pokud by vás bylo více ve skupině a chtěli jste ušetřit na kurzovném, rádi vám připravíme kurz na míru. Neváhejte nás kontaktovat, poptávkový formulář najdete níže. 

ON-LINE POPTÁVKA JAZYKOVÉ VÝUKY

Poptávkový formulář jazykové výuky

21.05.2011 12:26
Zaujala Vás naše nabídka individuální nebo skupinové výuky "na míru"?  Vyplňte tedy níže uvedený poptávkový formulář a odešlete jej. Obratem vám zašleme nabídku výuky v souladu s vašimi požadavky. Zpracování nabídky je bezplatné a nezávazné, tudíž záleží pouze na vás, zda se po jejím obdržení...