Baví vás cizí jazyky?
Co takhle udělat si nějakou zkoušku?

Jistě není třeba vám připomínat, že pokud máte možnost prokázat své jazykové znalosti jakýmkoli mezinárodně uznávaným certifikátem, výrazně si tím zvyšujete šance na získání nejenom dobrého pracovního místa, ale v mnoha případech si tím otevřete dveře do významných světových univerzit a dalších institucí. Jazyková škola ELITE si je této skutečnosti velmi dobře vědoma, a proto pravidelně připravuje různé jazykové kurzy zaměřené na přípravu k těmto typům zkoušek, popř. také můžete využít nabídky individuální přípravy. A na jaké zkoušky vám nabízíme přípravu? 
 

Cambridgeské zkoušky z angličtiny ESOL Examinations 

Série Cambridge ESOL Examinations patří k nejpopulárnějším zkouškám z angličtiny vůbec, a jistě není třeba připomínat, že je uznává celá řada mezinárodních firem a věhlasných univerzit po celém světě. Pokud máte možnost prokázat své znalosti některým z těchto certifikátů, pak si nejenom otevřete dveře k lepšímu zaměstnání, ale i vzdělání. Zkoušky jsou rozdělené celkem do 5 znalostních úrovní, od KET ( Key English Test ) až po CPE ( Certificate of Proficiency in English ). V základní podobě se jedná o zkoušky z obecné angličtiny, ale pod tímto názvem dále najdete i zkoušky z obchodní angličtiny ( BEC ), studijní a pracovní angličtiny ( IELTS ), z právnické angličtiny ( ILEC ) nebo finanční angličtiny ( ICFE ). Detailní informace o těchto zkouškách získáte po kliknutí na odkazy Obecná angličtina nebo Odborná angličtina v levém menu. 

Naše nabídka přípravných kurzů k Cambridgeským zkouškám: 

Zkoušky se konají vždy dvakrát ročně, zpravidla počátkem léta a zimy, na některém ze zkouškových center, která se nachází na různých místech republiky. Uchazeč si sám může vybrat, kde bude zkoušku chtít skládat. My vždy připravujeme kurzy na oba tyto vypsané zkouškové termíny. V naší nabídce najdete kurzy ke zkouškám FCE, CAE a CPE ( příprava k CPE pouze formou individuální výuky ). Nižší zkoušky typu KET a PET lze snadno složit po absolvování standardních obecných kurzů v rámci letního nebo zimního semestru. Zde si můžete prostudovat naši nabídku přípravných kurzů: 
Na ostatní typy zkoušek vás rádi připravíme formou individuální výuky nebo skupinového kurzu na míru, pokud by vás bylo více v jedné skupině. V případě zájmu nebo jakýchkoli dotazů nás neváhejte kontaktovat. 
 

Motivační zkoušky z angličtiny YLE ( Young Learners of English ) pro děti od 6 do 15 let 

Jsou výborným motivačním nástrojem, který dodává dětem potřebné sebevědomí do dalšího studia angličtiny, jazyka budoucnosti. Zkoušky jsou speciálně navrženy pro děti v určitých věkových katerogiích, a jsou rozděleny do 3 znalostních úrovní, tj. STARTERS, MOVERS, FLYERS. Velkou výhodou je, že vaše dítě při nich nezažije žádný nepříjemný kontakt s jazykem, který by jej od dalšího studia zrazovat - u těchto zkoušek neexistuje žádný stupeň neúspěchu, naopak na dítě čeká po skončení zkoušky malá a zajímavá odměna. Jazyková škola ELITE nabízí kurzy pro děti, které jsou zaměřené na přípravu právě k těmto zkouškám, neboť si sami dobře uvědomujeme, jak je důležitá pro život nejen znalost cizího jazyka, ale především pozitivní motivace k jeho studiu. My tak chceme vašim dětem s jejich úspěšným studiem pomoci, a budeme rádi, pokud nám svěříte své děti i svou důvěru. 
 
Detailní informace o těchto typech kurzů vč. rozpisu termínů zobrazíte kliknutím na odkaz ANGLIČTINA PRO DĚTI
 

City & Guilds International ESOL ( IESOL ) a Spoken ESOL ( ISESOL ) jsou standardizované zkoušky z anglického jazyka odpovídající 6 úrovním Společného evropského referenčního rámce. Jsou testem komunikační angličtiny zaměřeným na všechny čtyři jazykové dovednosti ( psaní, čtení, poslech a mluvení ). Jsou mezinárodně uznávané jak pro akademický postup, tak pro zaměstnání. V současné době patří mezi standardní požadavky pro úspěšné složení zkoušek nejenom na středních, ale především na vysokých školách, kde jsou již plnou náhradou za standardní, ústní a písemné zkoušky. Jedná se o zkoušky z obecné a obchodní angličtiny, od úrovně A2 do úrovně C2 dle ERR. Zkoušky jsou dále rozděleny zvlášť dospělé a zvlášť pro děti a žáky základních škol od 8 do 14 let. Zkoušky jsou pořádané stejnojmennou britskou neziskovou, vzdělávací organizací, která se významně podílí na tvorbě kvalifikace pro odborné vzdělávání ve Velké Británii a Irsku, kde působí déle jak 130 let. Jenom pro zajímavost - její prezidentkou je její Královská Výsost princezna Anna. 

V současné době nabízíme přípravu na tyto zkoušky pouze ve formě individuální výuky nebo formou skupinových kurzů, pokud by bylo více studentů ve skupině. V případě zájmu nebo dotazů nás neváhejte kontaktovat, rádi vám poradíme. 

Zkoušky z ostatních jazyků

 
 
Nejenom z angličtiny můžete skládat zkoušky, ale to samé se týká i ostatních jazyků. Vedle angličtiny v naší jazykové škole vyučujeme dále francouzštinu, španělštinu, němčinu a ruštinu. Vedle klasické výuky obecného jazyka jsme schopni vám zajistit i přípravu na některou z níže uvedených zkoušek: 
 
Více informací o jednotlivých zkouškách získáte kliknutím na daný cizí jazyk. Na mezinárodní zkoušky z výše uvedených jazyků připravujeme výhradně formou individuální výuky nebo skupinových kurzů, pokud by vás bylo více ve skupině. V případě zájmu nebo dotazů nás neváhejte kontaktovat, rádi vám se vším pomůžeme.