My rozmluvíme každého!

Letní intenzivní ANGLICKÁ KONVERZACE

Potřebujete důkladně zapracovat na svém mluveném projevu? Pak jste tady na tom správném místě! Během dvou měsíců vás dokážeme perfektně rozmluvit a nikdy vám už žádná komunikace s cizincem, ať už v osobním či profesním životě, nebude činit žádné potíže a všechny situace vyřešíte s naprostou lehkostí, až si budete říkat, že jste se do toho nepustili už dávno! 

Ptáte se, jak to dokážeme?

Je to jednoduché - léta praxe nám ukazují, jaký způsob je potřeba aplikovat, , abychom vás naučili co nejlépe mluvit, a to pohodovou a nenásilnou formou! Čekají na vás nejrůznější situace, s nimiž se můžete potkat např. při cestování, v zaměstnání, při nakupování atd. Uvidíte sami, že po absolvování našeho kurzu se budete cítit mnohem sebevědoměji, jistěji a až dojde na komunikaci s cizincem, zvládnete ji s naprostým přehledem! Uvidíte, že není nutné se bát mluvit - je nutné se svému strachu postavit a chtít s ním něco udělat, porazit jej! Jakmile uděláte tento první krok, zjistíte, že je to velmi jednoduché! A co víc k tomu? Naučíte se přitom i mnoho užitečných slovíčekt, která se vám budou jistě velmi hodit!

Cestujte a dopřávejte si to, co vám bylo dosud odepřeno; najděte si lepší zaměstání nebo začněte studovat vysněnou školu - s námi se vám otevírají dveře do nového, lepšího světa !!!

Jak bude kurz vypadat a co na vás čeká?

Pro co nejvyšší efektivnost bude kurz probíhat vždy dvakrát týdně, v průběhu srpna a září. Do výuky nebudete potřebovat žádné pomůcky ani učebnice, pouze pracovní listy a jiné pomůcky, které vám poskytneme zcela ZDARMA a čeká vás rovněž interaktivní procvičování, když náš kurz zrovna nebude probíhat! Budete si rozvíjet schopnost porozumět mluvenému slovu, což je pro aktivní komunikaci velmi důležité - prostřednictvím e-learningové platformy na vás čekají různá videa a poslechová cvičení! Nejenom, že si budete procvičovat poslechny, ale dozvíte se i mnoho zajímavostí z celého světa, z nejrůznějších oblastí!

Pro koho je kurz určen?

Pro každého, kdo se rozhodl zapracovat na svém mluveném projevu a je odhodlaný se do toho pustit! Kurz doporučujeme všem zájemcům, kteří mají aktuální znalosti na úrovni mírně až středně pokročilý, tj. B1 dle Evrospkého referenčního rámce. Pokud si nejste jistí, můžete si vypracovat vstupní test a dle výsledku vám sdělíme, zda je tento kurz pro vás vhodný, event. vám doporučíme jiný studinní postup.

Pokud jste se rozhodli na sobě zapracovat, rádi vás mezi námi přivítáme. Můžete si vybrat, zda chcete studovat v Benešově či Vlašimi, přihlásit se on-line a pak už jenom přijít k nám! Pojďte do toho a rozhodně nebudete litovat! Těšíme se na vás! Klikněte na vámi vybranou pobočku níže.

Dovolujeme si upozornit, že přihláška do vybraného kurzu je považována za souhlas s výše uvedenými Podmínkami účasti v jazykových kurzech, jejichž součástí je také souhlas se zpracováním osobních údajů dle GDPR.