Angličtina a LEGO pro malé rošťáky

ENGLISH & LEGO ( 3 - 6 let )

Celý systém výuky je postavený na našich dlouholetých zkušenostech a přizpůsobuje se dětem
v předškolním věku. Moc dobře víme, že nejlepší a zároveň nejpřirozenější formou učení je učení hrou, a právě na tomto základě vznikla metodika tohoto kurzu. Děti se na hodinách věnují nejrůznějším aktivitám, do kterých zapojujeme angličtinu v nejrůznějších podobách, a tím pádem si děti hrají a učí se zároveň, ovšem, o tom, že se učí, vůbec nevědí. Tím pádem vzniká nejlepší "prostředí" pro to, aby se co nejvíce naučily a z hodin si odnesly maximum. 

Proč právě angličtina a LEGO dohromady?

Odpověď je jednoduchá - děti prostě Lego milují! Když jim spojíte tzv. příjemné s užitečným, vždy vznikne přesně to, co chceme - výborný výsledek! Děti si ovšem nebudou jenom stavět - my umíme do Lega perfektně zakomponovat angličtinu, a navíc, děti si dále trénují svou fantazii, představivost a v neposlední řadě i motoriku. 

My víme, jak dětem hodiny zpříjemnit!
My víme, jak dětem hodiny zpříjemnit!

A co vedle Lega ještě používáme k výuce? Aktivit, kterým se vaše děti budou věnovat, je zkrátka hodně. Velmi často využíváme zpět a různé říkanky, různé pohybové aktivity, tvořivé ručičky atd. 

Hodiny jsou pokaždé jiné, zábavné a akční! Děti se na ně budou těšit a angličtinu si zamilují! 

Naším cílem je vedle angličtiny rozvíjet v dětech např. jejich představivost, kreativitu. motoriku, schopnost samostatného rozhodování, učení práce v týmu
a samostatně, získání dostatku sebevědomí
na používání jazyka atd. 

Jak to u nás a na našich kurzech vypadá?

Zde máte malou ochutnávku toho, co na vaše ratolesti na našich kurzech čeká, a zároveň, jak to u nás vypadá. Dovolujeme si upozornit, že tyto typy kurzů pořádáme pouze na pobočce v Benešově. 

Aktuální nabídka kurzů na letní semestr 2021

Jestliže vás naše nabídka zaujala a chcete pro své ratolesti tu nejlepší možnou angličtinu, pak jste tady na tom správném místě! My jim vedle kvalitní výuky poskytneme také nejlepší "péči" našich fajnových lektorů, které děti milují a chodí na jejich hodiny moc rády! Pamatujte, že angličtina s námi rozhodně není žádná nuda, ale plná legrace a zábavy!

Dovolujeme si upozornit, že tyto kurzy realizujeme pouze na pobočce v Benešově; vlašimská pobočka není pro tento typ kurzů dostatečně uzpůsobena. Děkujeme za pochopení.


Dovolujeme si upozornit, že přihlášení se do vybraného jazykového kurzu je považováno za souhlas
s níže uvedenými Podmínkami účasti v jazykových kurzech, vč. udělení souhlasu ke zpracování osobních údajů v souladu s GDPR.