Jarní zvýhodněné individuální studium s flexibilním rozvrhem je opět tady !!!

Chcete si zdokonalit své jazykové znalosti?
Chcete si sami vybírat termíny svého studia? 
Chcete zkombinovat studium s vlastním programem?
Chcete studovat on-line, prezenčně nebo si hodiny kombinovat?
Chcete ještě k tomu i ušetřit slušnou sumu peněz?

Užívejte si studium v krásném počasí na čerstvém vzduchu, v prostředí své terasy, zahrady nebo jinde! Stačí se pouze připojit on-line! Nemusíte chodit k nám do učeben.
Užívejte si studium v krásném počasí na čerstvém vzduchu, v prostředí své terasy, zahrady nebo jinde! Stačí se pouze připojit on-line! Nemusíte chodit k nám do učeben.

Pokud jste odpověděli ANO, pak jste tady na správné adrese! Nyní vám nabízíme jedinečnou příležitost získat individuální studium s možností vlastní volby termínů a formy studia - můžete si vybrat, zda budete chtít studovat prezenčně, on-line nebo kombinovaně, což oceníte zejména v krásném jarním počasí, že? 

To vše za zvýhodněné akční ceny oproti standardní nabídce!

Zakoupíte si některý z níže uvedených cenových balíčků s počtem hodin, posléze získáte přístup do našeho rezervačního systému, kde si budete vybírat termíny svých lekcí a formu studia pro každou lekci zvlášť, tj. prezenční, on-line, a nebo si můžete studium různě kombinovat, dle svých možností. 


Co můžete studovat a jak to funguje? 

Studovat můžete jakýkoli jazyk z naší nabídky, tj. ANGLIČTINU, NĚMČINU, FRANCOUZŠTINU, ŠPANĚLŠTINU, RUŠTINU nebo ITALŠTINU, určíte si obsahovou náplň výuky, získáte přístup do rezervačního systému, kde si budete vybírat termíny jednotlivých lekcí, délku každé vyučovací hodiny a formu výuky - prezenční nebo on-line. 

Studujete prezenčně, on-line nebo kombinovaně - pro každou lekci si formu studia volíte zvlášť, jak se vám to hodí a jak se vám zrovna bude chtít - je jasné, že jarní počasí je po zimě velmi příjemné, takže si člověk chce užívat sluníčka a tepla, můžete se tak připojit on-line a studovat přímo ze své terasy, zahrady, z parku apod., k tomu si dát dobrou kávu, vínko nebo třeba pivko? Proč ne? Stačí pouze kliknout na odkaz a je to, zvládne to naprosto každý! 

Pokud jste se vybraný jazyk již učili a chcete na své znalosti navázat a dále je rozvíjet, pak si u nás vypracujete vstupní test a podle výsledku vám sestavíme optimální studijní plán a zvolíme vhodné učebnice, které vám poskytneme zdarma, k vytištění. Nemusíte tak do výuky investovat ani korunu navíc! 

Kolik stojí jarní individuální studium?

Nabízíme následující balíčky s počty hodin: 

  • 10 hodin - 3 790 Kč 
  • 15 hodin - 4 990 Kč 

Doba platnosti balíčků je stanovena na období 1. 4. do 24. 6. 2022. Během této doby je nutné je vyčerpat. zvýhodněné balíčky nelze převádět do dalšího studijního období. Balíčky jsou určeny pouze pro jednu osobu. 

Počet míst je omezen, proto se zakoupením dlouho neváhejte !!! V případě zájmu o zakoupení vybraného balíčku vyplňte objednávkový formulář níže, a my vás budeme obratem kontaktovat. 

Poznámky: objednávka je považována za závaznou v okamžiku jejího potvrzení ze strany jazykové školy ELITE. V případě zájmu o úhradu benefitními poukázkami nebo prostřednictvím benefitních kafeterií, uveďte do kolonky "Poznámky" o jaký typ poukázek či programu se jedná, a podle toho se domluvíme na dalším postupu. Přehled námi přijímaných benefitních poukázek a programů najdete zde .

Zásady ochrany osobních údajů dle GDPR jsou k dispozici zde, níže si můžete stáhnout smluvní podmínky pro individuální jazykovou výuku.