Semestrální individuálka za akční ceny je tady pro vás !!!

Jarní zvýhodněná individuální výuka

V souvislosti s aktuální dobou, která je ovlivněna pandemií koronaviru a s tím spojenýmí vládními restrikcemi, připravili jsme pro vás jedinečnou nabídku individuálního studia na jaro 2021, kdy můžete studovat jak prezenčně, tak i on-line, aniž by vaše studium bylo jakkoli ovlivněno vládními nařízeními! Jako první pozitivní zprávu vám sdělíme, že studovat můžete za zvýhodněné akční ceny !!!

Co dále jsme pro vás připravili? Prostudujte si naši nabídku níže a určitě si i vy najdete to pravé pro vás a vaše studium, protože kdy jindy na sobě zapracovat, než právě teď?

Studujte, kdy chcete - hodiny si volíte sami, v rezervačním systému
Studujte, co chcete - sami si zvolíte jazyk a obsahovou náplň výuky
Studujte, jak chcete - prezenčně, on-line, nebo kombinovaně
Studujte bez ohledu na vládní nařízení - studujte v pohodlí domova!

Ptáte se, jestli můžete mít tohle všechno najednou? Ano, u nás to jde! Naše letité zkušenosti nám umožňují nabídnout vám naráz individuální studium s flexibilním rozvrhem, kdy si termíny jednotlivých lekcí budete vybírat vy sami, dle svých časových možností, zvolíte si, jaký jazyk chcete studovat vč. zaměření svého studia, a u každé hodiny zvlášť si nastavíte, zda na ni chcete přijít osobně ( prezenční ) nebo raději zvolíte distanční formu ( on-line ). Způsoby studia si můžete různě kombinovat - vaše studium tak neovlivní žádný časový pres, vládní nařízení a už vůbec ne pandemie koronaviru - když nebude možné přijít na hodinu k nám, můžete studovat v pohodlí svého domova!

Prezenční ( docházkové ) studium

Preferujete osobní kontakt s lektorem? Pak je prezenční forma studia tou nejlepší variantou! Můžete si vybrat, zda budete chtít na hodiny docházet osobně na některou z našich poboček v Benešově či Vlašimi pravidelně, nebo si své studium můžete zkombinovat s on-line formou, např. když nebudete nebo se prostě nebudete správně naladěni na společenská setkání.

On-line ( distanční ) studium

Pokud nestíháte, preferujete studium v pohodlí svého domova, kanceláře nebo na cestách, je tato forma ideální volbou! Můžete buď využívat pouze on-line výuku nebo si ji kombinovat s prezenční formou studia, a to vše za jednu cenu! On-line výuka probíhá prostřednictvím aplikace Google Meet nebo Skype. Efekt je naprosto stejný jako u prezenční výuky.


Studujte za zvýhodněné akční ceny oproti běžné nabídce

Naše studium je pro vás výhodné hned z několika důvodů najednou - můžete jej absolvovat prezenčně,
on-line nebo kombinovaně, ale především vám umožníme studovat za jednotnou cenu, která je výhodnější, než naše standardní nabídka! Následující cenové balíčky s počty jsou jednotné, bez ohledu na to, zda absolvujete prezenční studium na pobočce v Benešově nebo Vlašimi, pouze on-line formou nebo kombinovaně:

10 hodin - 3 990 Kč
15 hodin - 4 690 Kč
20 hodin - 5 990 Kč
25 hodin - 6 990 Kč

Zaujala vás nabídka a chcete se k nám přidat? Pak není nic snažšího, než vyplnit níže uvedený přihlašovací formulář, poté vás budeme kontaktovat za účelem dokončení vaši přihlášky. Děkujeme za váš zájem a těšíme se na vás a vzájemnou spolupráci.

Počet mít je omezen, proto neváhejte se svou přihláškou moc dlouho!


Přihláška k jarnímu individuálnímu studiu

Vyplňte níže uvedený formulář a odešlete jej. Budeme vás kontaktovat s potvrzením přijetí vaší přihlášky a jejího následného dokončení.

Uchazeč odesláním žádosti uděluje fyzické osobě, Ing. Zitě Hlaváčkové, se sídlem v Benešově, Hráského 2128, IČO: 08217378 souhlas se zpracováním svých osobních údajů, ve smyslu nařízení Evropského parlamentu a Rady EU č. 2016679 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů a o zrušení směrnice 95/46/ES, zpracovávala jeho osobní údaje pro účely zpracování nabídky individuální výuky. Pokud zájemce o zpracování nabídky individuálního studia nezkontaktuje JŠ ELITE do dvou týdnů od data zaslání zpracované nabídky, JŠ ELITE automaticky vymaže jeho osobní údaje ze své databáze.