Individuální hodiny pro děti 6 - 15 let, a to nejen angličtiny.... 

Myslete na budoucnost svých dětí již nyní - dopřejte jim kvalitní jazykovou výuku!

Protože neustále narůstá poptávka rodičů po individuálních jazykové výuce pro jejich ratolesti, event. jejich kamarády, rozhodli jsme se zařadit takovéto lekce do naší standardní nabídky + ji také obohatit! Nabízíme tak nejenom výuku angličtiny, ale také i ostatních jazyků, které nabízíme! Vaše děti tak nemusí být odkázané pouze na angličtinu, ale dále je rádi naučíme také němčinu, francouzštinu, španělštinu nebo ruštinu! 
 

Co vám nabízíme a výuka funguje? 

Pokud vaše dítě není v daném jazyce úplným začátečníkem, vypracujeme spolu s ním vstupní test, a na základě jeho výsledku zvolíme optimální výukový postup a vybereme ty nejlepší učební materiály; které vám poskytneme zcela ZDARMA, v elektornické podobě. 
 
Obsahová náplň výuky, její průběh a učební materiály jsou zcela přizpůsobené věkové kategorii vašeho dítěte, neboť vycházíme z toho, že každé dítě je svým způsobem unikát, který má nejenom své potřeby, přání, představy a zájmy, ale má určité schopnosti učení a vnímání, z nichž se musí vycházet. Zcela odlišný způsob výuky uplatňujeme pro děti ve věku 6 - 9 let, a jiné zase u dětí od 10 do 15 let. 
 

Jaké jazyky mohou vaše děti studovat? 

Vaše dítě u nás může studovat jakýkoli jazyk, který je součástí naší standardní nabídky, tj.:
  • ANGLIČTINU
  • NĚMČINU
  • FRANCOUZŠTINU
  • ŠPANĚLŠTINU
  • RUŠTINU 
  • ITALŠTINU
K výuce využíváme speciální učební materiály navržené pro určité věkové kategorie dětí. Jak je již uvedeno výše, veškeré učební materiály vám poskytneme v elektronické podobě, zdarma, event. zajistíme jejich zakoupení se slevou 10%. 
 

Co je dobré vědět před přihlášením dítěte na výuku? 

Ze všeho nejdříve je potřeba ujasnit si spolu s vaším dítětem očekávání od výuky a požadavky na ní, tj. potřebuje vaše dítě doučovat do školy nebo zvolíte náš vlastní koncept výuky za účelem rozvoje osobnosti vašeho dítěte? Dále budeme potřebovat trochu poznat vaše dítě, jeho osobnost, jeho zájmy, preference, koníčky, plány do budoucna atd., zkrátka, nezapomeňte nám sdělit vše, co by mohlo mít vliv na studium vašeho dítěte. Minimální věk pro přijetí dítěte na výuku je 6 let. 
 
Pro děti od 6 do 9 let je optimální délka vyučovací hodiny 45 minut, pro starší děti pak 60 minut; délku vyučovací hodiny je samozřejmě možné kdykoli upravit, dle potřeb a možností vašeho dítěte. Aktuální ceník výuky najdete zde: Ceník; pokud byste potřebovali s čímkoli poradit, pak se na nás neváhejte obrátit, rovněž jsme připraveni poskytnout vám osobní konzultaci, kde probereme vše potřebné, a budeme rádi, když nás navštívíte i se svou ratolestí. 
 

Jak přihlásit své dítě na výuku? 

Stačí vyplnit níže uvedený formulář a odeslat jej. Obratem se vám ozveme s optimální nabídkou výuky, "ušitou na míru" právě pro vaši ratolest. Zpracování nabídky je bezplatné a nezávazné. 

Poptávka individuální výuky pro děti

Vyplňte níže uvedený formulář a odešlete jej. Zpracování nabídky je bezplatné a nezávazné.