Originální dárek pro nejen pro vaše blízké 

S naším dárkovým poukazem potěšíte jistě každého 
Investice do vzdělání patří k těm nejlepším, proto rozhodně neváhejte

Jazyková škola ELITE nabízí dárkové poukazy na jazykové kurzy nebo individuální výuku, které přizpůsobíme požadavkům klienta. Seznamte se s naší nabídkou, abyste si mohli udělat představu o tom, jaké poukazy a na co u nás můžete zakoupit: 

Na volný výběr jazykového kurzu 

Pokud chcete darovat jazykový kurz, ale nejste si jistí buď znalostní úrovní obdarovaného nebo tím, o jaký kurz by měl zájem, rozhodně nic nezkazíte, když mu zakoupíte poukázku na volný výběr jazykového kurzu z naší aktuální nabídky ( dle vašich požadavků můžete přizpůsobit na výběr kurzu buď z aktuálního nebo nadcházejícího semestru vč. letních kurzů; a podle toho je také upravena doba jeho platnosti ). Obdarovaný si pak sám nebo s naší pomocí vybere vhodný kurz vč. bezplatného jazykového auditu za účelem ověření jeho současných znalostí pro výběr vhodného kurzu. Cena tohoto poukazu je jednotná ( 3 590 Kč ), a odbarovaný si tak můžete vybrat kterýkoli kurz z naší nabídky, na obou pobočkách bez rozdílu !!!
 

Na určitou finanční částku 

Neutrální volbou je tento typ poukazu - obdarovanému zakoupíte poukaz na určitou částku ( dle vašeho přání ji není nutné uvádět na poukaz přímo ), a on s ní pak naloží dle svého uvážení, tj. může ji využít buď na individuální lekce, nebo k nákupu jazykového kurzu. Samozřejmostí je provedení vstupního jazykového auditu vč. sestavení výukového plánu, event. pomoc s výběrem vhodného kurzu. Platnost tohoto poukazu je 6 měsíců od data jeho zakoupení. 
 

Předplaťte obdarovanému určitý počet hodin individuálních lekcí

Pokud jste si jistí, že obdarovaný má zájem ryze o individuální výuku, pak mu můžete předplatit uričtý počet hodin dle našeho aktuálního Ceník. Nemusíte řešit otázku termínů - jedná se o výuku s flexibilním rozvrhem, kdy si obdarovaný vybírá termíny termíny výuky a délku každé vyučovací hodiny sám, dle svých potřeb, přímo v našem rezervačním systému. Obdarovanému samozřejmě provedeme vstupní jazykový audit a sestavíme výukový plán před nástupem ke studiu. Platnost poukazu činí 3 měsíce od data jeho zakoupení. 
 

Ilustrační foto dárkového poukazu: 


 

 

 

 

 

 

Charakteristika poukazu: 

  • reprezentativní vzhled - skvělý dárek nejenom pro vaše blízké, ale i pro obchodní partnery či zaměstnance
  • poukazy vystavujeme v elektronické nebo tištěné podobě;
  • poukaz je přenosný, uplatnit je může kdokoli, kdo se jím prokáže; 
  • poukaz je opatřen unikátním kódem a lze jej uplatnit pouze jednou; 
  • poukaz není nutné předkládat ve fyzické podobě, postačí nám sdělit pouze jeho kód;
  • poukaz nelze vrátit nebo směnit za finanční hotovost;
  • platnost poukazu je stanovena dle jeho typu;  
  • poukazy na volný výběr jazykového kurzu mají jednotnou cenu, a pokud si vybere obdarovaný kurz v ceně nížší, než byla původní hodnota poukazu, obdarovaný ani objednatel poukazu nejsou oprávněni požadovat vyplacení rozdílu; 
  • podmínky k uplatnění poukazu jsou uvedeny na jeho zadní straně. 
V případě zájmu o různé typy dárkových poukazů nebo o jejich větší množství, nás kontaktujte Napište nám, abychom s vámi domluvili detaily. 

Objednávka dárkového poukazu

Vyplňte níže uvedenou objednávku a odešlete ji. Obratem Vás budeme kontaktovat.