Kurzy pro všechny, od dětí až po babičky a dědečky!

ANGLIČTINA v MŠ Minisvět Mrač

Maminky, tatínkové, babičky, dědečkové, studenti a další, kteří se chcete pustit do studia angličtiny, srdečně vás zveme do nově otevřených kurzů angličtiny, které pořádáme ve spolupráci s mateřskou školou Minisvět Mrač!

Jste maminka na mateřské a potřebujete si osvěžit své znalosti angličtiny nebo hledáte po mateřské lepší pracovní uplatnění? S dobrými znalostmi angličtiny budete mít na pracovním trhu mnohem lepší uplatnění a vyšší šanci na získání vysněné pozice! Že to zní lákavě? Rádi vám váš sen splníme, pojďte se i vy k nám připojit a užijte si skvělý půlrok ve skvělé partě lidí! 
Že nejste maminka na mateřské? Nevadí, rádi mezi námi přivítáme každého, kdo se chce naučit anglicky! 

Základní informace o kurzech

Kurzy jsou určené studentům každého věku, nejenom pro maminky na mateřské, ale také pro tatínky, babičky, dědečky, strýčky, tetičky atd., zkrátka, mezi námi přivítáme všechny, kteří si chtějí důkladně "vypilovat" svou angličtinu! 

Kurzy se uskuteční v krásných a příjemných prostorách mateřské školy Minisvět Mrač čp. 305,
a jako naše běžné kurzy, jsou koncipovány jako semestrální s možností pokračování ve studiu
v nadcházejícím semestru. Kurzy jsou určeny pro širokou veřejnost, nikoli pouze pro rodiče dětí, jejichž ratolesti dochází právě do uvedené školky - hlídání dětí do 4 let možné po předchozí dohodě na recepci MŠ Minisvět Mrač.

Co na vás v kurzech čeká a co se naučíte?

V zimním semestru 2019/2020 jsou kurzy vypsány ve dvou termínech, uvedených po rozkliknutí odkazu níže. Primárně se jedná o kurzy pro začátečníky až mírně pokročilé - tempo výuky
a obsahová náplň bude přizpůsobena studentům ve skupině. Co vás všechno naučíme?

  • osvojíte si slovní zásobu nutnou pro všechny životní situace; každodenní aktivity, cestování a dovolená, pracovní život, společenský život, orientace ve městech, návštěva restaurací
    a hotelů, komunikace na letišti, vzdělání, škola atd.;
  • budete zvládat tvořit věty a otázky ve všech, běžné používaných časech a mluvnických jevech s nimi spojených;
  • na konci semestru budete schopni se domluvit ve všech běžných životních situacích
    a základních situacích v profesním životě; 
  • na konci semestru se posunete o jednu úroveň výše; poslední hodina v kurzu je vyhrazena na závěrečný test, abyste získali zpětnou vazbu a zjistili si, co jste se v kurzu naučili a zda byl pro vás přínosem. V případě úspěšného absolvování vám vystavíme certifikát dokládající vámi dosaženou znalostí úroveň, spolu s vysvědčením;
  • v případě zájmu možné pokračování ve studiu v nadcházejícím semestru.

Více poslechů, více mluvení....

Abyste se naučili co nejlépe porozumět mluvenému slovu, jsou naše kurzy obohaceny o e-learningovou platformu, kde máte k dispozici spoustu videí a poslechovných cvičení spolu s různými typy úkolů; při pravidelné práci s nimi se vám zanedlouho velmi výrazně vylepší schopnost porozumět a s tím i mnohom lépe mluvit! Ani konverzační cvičení v platformě nebudou chybět! Ptáte se, jak to bude vypadat? Je to snadné, přidejte se k nám a uvidíte sami!

Do kurzu se můžete přihlásit přímo na našem webu, po kliknutí na odkaz níže nebo osobně,
na recepci mateřské školy Minisvět.


Dovolujeme si upozornit, že přihlášení se do vybraného jazykového kurzu je považováno za souhlas
s níže uvedenými Podmínkami účasti v jazykových kurzech, vč. udělení souhlasu ke zpracování osobních údajů v souladu s GDPR.