TEENGLISH aneb angličtina pro mladé teenagery 

Potřebujete, aby si vaše děti procvičily a zlepšily svou angličtinu? 
Máte pocit, že výuka ve škole nikam nevede a nic nového se nenaučí? 
Nebaví je výuka ve škole a jsou z otrávení? 
Chcete, aby se dobře naučily jazyk, bez ktrého se jednou neobejdou? 

Pak jste u nás na tom správném místě!

V současné době se stále častěji setkáváme s neustále se měnícími a narůstajícími potřebami mladých teenagerů, a stejně tak je to i s angličtinou v tomto věku. Ve škole se jí již učí, nějaký ten základ mají, ale není to nic moc, a nejen, že je hodiny ve škole mnohdy ani nebaví. Školy se zpravidla nechtěji přizpůsobovat novým trendům ve výuce cizích jazyků, a tím jak vlastně pak má koho výuka bavit?! 

Jak výuka u nás probíhá? 

Interatktivní a moderní formou, se vysoce kvalitními učebními materiály, speciálně navrženými pro mladé teenagery do 15 let. Na hodinách je tak čeká nejenom výuka angličtiny jako taková, ale hodiny budou nejenom záživnější a pestřejší, než ty ve školách, ale budou také obohaceny např. o sledování seriálů, dokumentů či kratších filmů v angličtině a děti k nim budou vypracovávat doplňkové aktivity, setkaj se se spoustou jazykových her atd. Dále bude výuka obohacena o různé časopisy z mnoha oblastí.
 

Ještě záživnější hodiny? Ale ano, u nás je možné všechno!

Každý má rád hodiny, které jsou něčím jiné, než je tomu ve školách! Děti v tomto věku mají odlišné zájmy než jejich mladší "kolegové", a proto i na ně jsme připraveni - na vaše děti tak čeká celá řada zajímavých aktivit, jako např. seriály a dokumenty v originálním znění, časopisy pro mladé v angličtině, nejrůznější typy jazykových her, 3D a 4D výukové puzzle a mnoho dalšího. Zkrátka, hodiny anglličtiny nebyly nikdy zábavnější! Pokud jsou vaše děti i nadšenci do stavebnic, pak můžeme do výuku zakomponovat i nejrůznější sestavy stavebnice LEGO.
 

Dokonalá motivace ke studiu - Cambridgeské zkoušky YLE a KET

Jistě i vy chcete, aby jednou z vašich dětí něco bylo, že? A my jsme připraveni vám tento požadavek splnit! Výuka je vedena tak, aby děti souvisle připrava k možnosti složení některé z mezinárodně uznávaných, Cambridgeských zkoušek YLE ( Flyers, Movers ) nebo KET. Dětem nevtloukáme do hlavy, že se učí na zkoušky, ale tyto zkoušky mají výhodu, že se k nim nemusí dělat specializovaný příprava, ale lze je absolvovat po klasických kurzech, takže se pak vy společně se svými dětmi budete moci rozhodnout, jestli do "toho" půjdete. Vaše děti se jednou bez angličtiny v budoucnu neobejdou, a právě proto je správná motivace ke studiu obzvláště důležitá. 
 

Vzhledem k tomu, že v nadcházejícím, letním semestru budou pokračovat všichni studenti ze stávajícího semestru, nebudeme, z kapacitních důvodů, vypisovat nove termíny na letní semestr. V případě Vašeho zájmu sledujte náš web, cca koncem srpna budeme vypisovat nové termíny na zimní semestr 2019/2020.