Cestovatelská angličtina za dvě hodiny? S námi to máte v kapse!

Chystáte se letos na dovolenou, ale nejste si jistí, zda se dokážete domluvit? Pokud si potřebujete důkladně zopakovat angličtinu na cesty a získat dostatečnou jistotu při komunikaci s cizinci, pak je tento kurz tím pravým! My vás naučíme za dvě hodiny, v jeden den, vše potřebné, k tomu vás ještě rozmluvíme, a vy si tak budete moci v klidu užít dovolenou, ať už sami nebo se svými blízkými!

Znalost cizího jazyka v zahraničí vám otevírá celou řadu možností - už nemusíte být vázáni na hotelový resort, kde máte vše potřebné, a pokud to není nevyhnutelně nutné, nemusíte s nikým mluvit.... Nedostatečná znalost jazyka, ale i nedostatečná sebedůvěra v komunikaci vás označně omezují - mohli byste klidně zajít do nějaké místní restaurace na nějakou lokální specialitu, vyrazit do města na nákupy, popovídat s místními obyvateli, večer vyrazit do baru atd., avšak hodně lidí si toto raději odepře ze strachu promluvit a později toho litují....A právě my s naším kurzem vše změníme, pojďte do toho a uvidíte sami!

Cizí jazyk nepřináší jenom nová slova, ale i nový svět

Toto pravidlo platí dvojnásob, neboť sami najednou zjistíte, jaké máte možnosti a co všechno si se znalostmi jazyka můžete dovolit a dříve vám to bylo odepřeno.... Uznejte sami, není to škoda tohle všechno nezažít, když víte, že žijeme jenom jednou? Pojďme se podívat, co pro to můžete udělat a co vás v našem kurzu naučíme:

 • během jednoho dne a dvou hodin s vámi projdeme běžnou slovní zásobu a fráze, s nimiž se potkáte při cestování, se zaměřením na různá témata, jako např.:
  - komunikace na letišti ( odbavení, pasová kontrola, nástup do letadla apod. );
  - transfery do hotelů, objednání taxi a komunikace s tím spojená;
  - ubytování a komunikace v hotelu, řešení potízí spojených s ubytováním atd.;
  - komunikace v restauraci ( obejdnávání jídla, orientace v jídelním lístku, řešení potíží atd. );
  - návštěva místních obchodů, trhů a využívání služeb místních agentur;
  - pronájem automobilu nebo motocyklu a komunikace s tím spojená;
  - cestování místní dopravou ( vlaky, autobusy, městská doprava, taxi );
  - řešení potíží na dovolené ( návštěva lékaře, nemocnice apod. );
  - komunikace v bance a směnárnách ( výměna peněz, poslání a výběr peněz atd. );
  - a další témata dle přání studentů.
 • aktivní komunikace - během pouhých 90 minut vás důkladně rozmluvíme pomocí naší metody COMMUNICATE FAST, abychom vám dodali potřebné sebevědomí a nebáli jste se promluvit;
 • kurz absolvujete výhradně on-line formou, z místa, kde se cítíte dobře, což bude na vaše studium mt velmi pozitivní vliv, neboť vám odpadne stres z nového prostředí naší školy a přítomnosti ostatních lidí + o ušetřeném čase a penězích, které byste vynaložili na cestu k nám, ani nemluvě! Ke studiu můžete využít i svůj mobil nebo tablet a studovat lze tak odkudkoli!
 • pro účast v kurzu vám postačí pouze základní znalosti angličtiny, na úrovni A1-A2;
 • na kurz nepotřebujete žádné učebnice, vše podstatné vám poskytneme my.
 • přihlásit se do kurzu můžete kliknutím na odkaz níže, kde najdete nabídku termínů ( kurz realizujeme v termínu od května do září ), mimo tuto dobu pouze individuální formou.

Dovolujeme si upozornit, že účast v on-line jazykových kurzech probíhá v souladu se smluvními podmínkami pro účast v on-line jazykových kurzech, vč. udělení souhlasu se zpracováním osobních údajů dle GDPR.