Přijďte se k nám podívat a uvidíte, jestli se vám budou naše kurzy angličtiny a LEGA zamlouvat

Jistě nechcete kupovat zajíce v pytli, a zároveň nechcete, aby se vaše děti dostaly do špatných rukou.... Tak právě proto vám nabízíme jedinečnou příležitost se k nám přijít nezávazně podívat na bezplatnou ukázkovou hodinu, abyste si mohli udělat co možná nejlepší představu o tom, jak naše kurzy vypadají, jakým stylem vyučujeme, a co všechno na vaše děti u nás čeká. 

Ukázkové hodiny probíhají před zahájením zimního a letního semestru v určitých termínech, a můžete se na ně zaregistrovat prostřednictvím formuláře níže. Na ukázkovou hodinu dorazíte spolu se svými ratolestmi, ukázkovou hodinu absolvujeme přímo s nimi, abyste tak všichni viděli, co od výuky naší speciálně navrženou metodou očekávat, a zda se vám tento způsob studia bude všemi líbit. Stejně tak vám rádi poskytneme i doplňkovou konzultaci. 
 
Pokud již semestr probíhá, můžete se k nám přijít podívat přímo na hodinu spolu s dětmi, my je zapojíme rovnou do výuky ( v případě volných míst v daném kurzu ), a pak se sami společně rozhodnete, zda se vaše ratolest bude chtít učit anglicky právě u nás. 
 

Ukázkové hodiny nebudou v současné době realizovány z důvodu plné kapacity naší školy. Děkujeme za pochopení a všem studentům, kteří v nás vkládají svou důvěru.