Angličtina & LEGO pro děti 3 - 10 let 

Vážení rodiče, 
 
velmi nás těší váš zájem o kurzy angličtiny pro děti ve věku 3 - 10 let v jazykové škole ELITE. Pevně věříme, že se bude vašemu dítěti výuka v našich kurzech líbit, a získá si k angličtině nejenom pozitivní vztah, ale především získá motivaci k jejímu dalšímu studiu. Naše učebny jsou vybaveny nejmodernější, interaktivní výukovou technikou a připojením k internetu. Výuka probíhá v souladu s běžným školním rokem, je rozdělena na dva semestry ( zimní a letní ), s ohledem na školní prázdniny, kdy výuka neprobíhá. Dbáme nejenom na vysoku kvalitu výuky, a zároveň je naším cílem seznámit děti s angličtinou nenásilnou a hravou formou tak, aby získaly pozitivní přístup k dalšímu studiu, protože jistě všichni dobře víme, že angličtina je právem považována za jazyk budoucnosti, a za několik let neumět anglicky bude asi stejně "trapné" jako nemít v současnosti mobilní telefon. 
 
Z informací níže se pak můžete dozvědět, co od našich kurzů můžete vy i vaše děti očekávat, a co naopak očekáváme my od našich malých žáčků. 
 

Náš přístup k výuce 

V jazykové škole ELITE upřednostňujeme komunikativní přístup a styl výuky, který dále přizpůsobujeme potřeám našich malých studentů. Při výuce se orientujeme především na následující:
  • zlepšit komunikační schopnosti dětí, rozvíjet a zlepšovat řeč a výslovnost 
  • představit dětem angličtinu především zábavnou a hravou formou 
  • stavebnice LEGO slouží jako vynikající motivátor nejenom pro studium angličtiny, děti si na ní dále procvičí svou představivost a fantazii, zlepší jemnou motoriku, a hlavně - naučí se pracovat v týmu 
  • angličtinu si děti trénují a procvičují pomocí nejrůznějších typů stavebnic LEGO DUPLO ( pro děti do 6 let ) a dalších, např. z řad City, Friends, Star Wars atd. ( od 6 let výše jsou zařazovány právě tyto sady )
  • vedle LEGA zařazujeme do výuky i další aktivity, např. výtvarné aktivity, pohybové aktivity, zpěv, různé zábavné kvízy, jazykové hry atd. 
  • zkrátka u nás se vaše děti nudit rozhodně nebudou !!!

Naši lektoři 

Výuka je zajišťována prostřednictvím vysoce kvalifikovaných lektorů, kteří prošli specializovaným školením. Jedná se o zkušené české lektory s výbornou znalostí angličtiny, jejichž cílem je rozvíjet důvěru dětí v používání angličtiny, aby byly úspěšné ve škole i mimo ni. 
 

Hodnocení v průběhu kurzů 

Po celou dobu studia jsou děti neformálně hodnoceny. Lektoři mají vypracovaný speciální systém hodnocení pro děti dle určitých věkových kategorií a znalostí angličtiny. Sledována je primárně jejich schopnost mluvit a vyjadřovat se, zlepšování řeči a mluveného slova. Na závěr děti za svou šikovnost od nás dostanou nejen malou pozornost, ale především hezké certifikáty o absolvování kurzu, které se budou vyjímat v nejednom pokojíčku. 
 

Komunikace s rodiči 

Spolupráci s rodiči našich malých studentů vnímáme jako základní faktor úspěšného studia. Rodičům pravidelně zasíláme písemné zprávy o studiu jejich dětí, a stejně tak mají možnost mluvit přímo s jejich lektorem. Písemné zprávy zasíláme vždy každý měsíc, na konci semestru pak jednu závěrečnou. Rodiče mají také možnost se kdykoli přímo zúčastnit výuky svých dětí, aniž by tuto skutečnost museli předem nahlašovat. Rodičům jsme také k dispozici kdykoli v průběhu semestru za účelem konzultací či řešení jakýchkoli záležitostí. Stačí nás tak pouze kontaktovat a domluvit si termín schůzky. 
 

Absence dítěte na kurzu 

Pokud víte, že se vaše dítě nebude moci dostavit na výuku, prosíme vás o sdělení této informace předem, telefonicky nebo e-mailem. Doporučujeme však zajistit v maximální možné míře pravidelnou docházku vašeho dítěte na výuku, neboť časté absence mohou zapříčinit potíže s úspěšným dokončením kurzu. Pokud se vaše dítě nedostaví na výuku, aniž byste jej předtím omluvili, pak tuto informaci od nás obdržíte na e-mail, max. do 24 hodin od uplynutí kurzu. Pokud bude vaše dítě přicházet na kurz později nebo bude třeba, aby odešlo dříve, pak od vás budeme požadovat písemný souhlas. Vyžádejte si, prosím, tento formulář spolu s přihláškou do kurzu. Bez tohoto souhlasu vaše dítě nebude z kurzu uvolněno před koncem výuky. 
 
V případě jakýchkoli dotazů, nejasností či prolémů nás neváhejte kontaktovat na tel. čísle 777 720 539 nebo Napište nám. Rádi vám se vším pomůžeme.